• Informacje na temat:

  galia

Artykuły na temat: galia
 • Nagroda Gospodarcza

  Ponad 40 firm ubiega się o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Szczecina. Laureatów poznamy na początku kwietnia podczas uroczystej Galii w Teatrze Współczesnym.

 • MMA: Walka kobiety i mężczyzny odwołana

  Dziś miała się odbyć się historyczna walka MMA: w klatce miała walczyć kobieta i mężczyzna. Spotkanie miało się odbyć w Rio do Janeiro podczas 45. galii Shooto Brazil. Walka została jednak oficjalnie odwołana.

 • "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów". Zobacz zwiastun

  Nowa wersja przygód Asteriksa i Obeliksa ucieszy widzów w wieku od 5 do 105 lat. W kinach od 27 lutego w wersji 2D i 3D. Rok 50 przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian... Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich...

 • Patryk walczy o życie. I potrzebuje pomocy

  ...życie Patryka, bo każdy najmniejszy wstrząs, uderzenie, chwila nieuwagi mogły zakończyć się nagłą śmiercią dziecka" - pisze mama chłopca, Iwona Galia w serwisie siepomaga.pl, przez który rodzina zbiera(...) naszemu dziecku w oczy i powiemy, śmiejąc się - synku, jesteś zdrowy!" - prosi mama Patryka. *** Rodzinie można pomóc przez dwie fundacje: Siępomaga: https://www.siepomaga.pl/patrykgalia oraz...

 • Nie żyje pisarka Miriam Akavia

  .... W Polsce ukazały się m.in. "Cena", "Koniec dzieciństwa". "Moja winnica", "Galia i Miklosz",  "Jesień młodości", "Urojenia", "Moje powroty". Zaraz po wojnie myślałam, że moja noga już nigdy tutaj nie...

 • .... W swoich książkach wracała do dzieciństwa, wojny i Holocaustu. W Polsce ukazały się m.in. "Cena", "Koniec dzieciństwa". "Moja winnica", "Galia i Miklosz",  "Jesień młodości", "Urojenia", "Moje powroty...

 • Umorzono postępowanie w sprawie arcybiskupa Lyonu dotyczące pedofilii

  Francuska prokuratura poinformowała, że umorzyła postępowanie w sprawie arcybiskupa metropolity Lyonu kardynała Philippe'a Barbarin, dotyczące niezgłoszenia przez niego czynów pedofilskich, do jakich dochodziło w jego archidiecezji - podała AFP.

 • Francja: Umorzono postępowanie w sprawie arcybiskupa Lyonu dotyczące pedofilii

  Francuska prokuratura poinformowała, że umorzyła postępowanie w sprawie arcybiskupa metropolity Lyonu kardynała Philippe'a Barbarin, dotyczące niezgłoszenia przez niego czynów pedofilskich, do jakich dochodziło w jego archidiecezji - podała AFP.

 • Abp Lyonu przesłuchany przez policję w sprawie tuszowania pedofilii

  Metropolita Lyonu kardynał Philippe Barbarin został przesłuchany przez francuską policję. Przesłuchanie ma związek ze śledztwem, w ramach którego zarzuca mu się niezgłaszanie czynów pedofilskich, do jakich dochodziło w jego archidiecezji - donosi AFP. Kardynał był przesłuchiwany przez funkcjonariuszy zajmujących się przestępstwami wobec rodzin - poinformowały źródła bliskie śledztwu.

 • Francja: Przyznają się do błędów w sprawie księży pedofilów

  Arcybiskup Lyonu Philippe Barbarin przyznał w poniedziałek, że w jego archidiecezji popełniono błędy w zarządzaniu i nominacjach księży w związku z dochodzeniem w sprawie niezgłoszenia przez władze kościelne czynów pedofilskich zarzucanych jednemu z księży.

Dyskusje na temat: galia