• Informacje na temat:

  gama

Artykuły na temat: gama
 • Video Game Live

  Energia, witalność, żywioł i ogień – wczoraj w sali kinowej Kijów. Centrum zainaugurowaliśmy 8. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. Pierwszy z pięciu wielkich spektakli wizualno-dźwiękowych należał do świata video game; w roli głównej – Critical Hit, amerykański zespół złożony z wirtuozów nagrywających i komponujących muzykę do gier.

 • Bez ekstradycji Polańskiego, Sąd Najwyższy oddalił kasację. "Game is over"

  Sąd Najwyższy oddalił kasację prokuratora generalnego w sprawie odmowy zgody krakowskiego sądu na ekstradycję Romana Polańskiego do USA. Zastępca prokuratora generalnego Robert Hernand wnosił o uchylenie tej decyzji. Obrona była za oddaleniem kasacji. Game is over (gra skończona - PAP), przynajmniej w Polsce - powiedział po ogłoszeniu wyroku dziennikarzom mec. Jan Olszewski, jeden z obrońców reżysera.

 • Gdzieś już to pisałem lub mówiłem, przepraszam, ale w ostatnich godzinach przed ciszą wyborczą nie mogę się od tej myśli opędzić, więc powtórzę. Prezydent Komorowski sam chyba nie wiedział, jak bardzo trafia w sedno sprawy, zwołując z myślą o wyborach parlamentarnych "pospolite ruszenie w obronie wolności". To znaczy, trafił w sedno nie z tą wolnością, bo wszystkie rywalizujące partie mogą się słusznie nazwać jej obrońcami, tylko po prostu każda inaczej ją rozumie i gdzie indziej widzi jej...

 • Tomasz Żółtko - koncert w Game Sport

  W najbliższą środę 9 grudnia w sali konferencyjnej Game Sport przy ul. Bursaki 45 odbędzie się koncert Tomasza Żółtko. Wstęp wolny.

 • 5. edycja Poznań Game Arena

  Prezentacje najnowszych gier komputerowych, konsolowych, a także karcianych i figurkowych zaplanowano w trakcie targów multimediów i rozrywki Poznań Game Arena, które rozpoczynają się w sobotę w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 • Wystawa "Only a game?" w Muzeum Współczesnym

  Koszulki z autografami m.in. Roberta Lewandowskiego, Leo Messiego i Cristiano Ronaldo, historyczne piłki, nagrania video i prezentacje można zobaczyć na wystawie "Only a game?", którą w sobotę otwarto we wrocławskim Muzeum Współczesnym.

 • Już po raz czwarty w Poznaniu - w dniach 24 i 25 listopada - odbędą się Targi rozrywki i multimediów Poznań Game Arena (PGA).

 • Wiadomo tylko, że Erica Green wybrała wariant, w którym odbiera całą sumę od razu. Mniej więcej dwa razy tyle otrzymałaby w 26 rocznych ratach. Biorąc pod uwagę, że zwycięzców jest trzech daje to około 60 milionów dolarów. Po potrąceniu podatku ponad 40 milionów.

 • Trener pierwszoligowego brazylijskiego klubu piłkarskiego Vasco da Gama - Ricardo Gomes miał zawał w czasie meczu z Flamengo. Spotkanie zostało rozegrane w Rio de Janeiro. Trener doznał udaru mózgu i przebywa w ciężkim stanie w miejscowym szpitalu.

 • Polsko-niemieckie konsultacje międzyrządowe w Berlinie

  Kwestie dwustronne, m.in. sytuacja gospodarcza, szkolnictwo i sprawy mniejszości narodowych oraz szeroka gama tematów z agendy międzynarodowej będą przedmiotem polsko-niemieckich konsultacji międzyrządowych, które odbędą się 22 czerwca w Berlinie - powiedział PAP szef MSZ Witold Waszczykowski.

Zdjęcia na temat: gama
Wideo na temat: gama
 • Rostowski: Likwidacja becikowego - nie, modyfikacja ulgi rodzinnej - tak

  "Jest cała gama rzeczy, co do których się z Leszkiem Balcerowiczem zgadzamy. Trzeba reformować" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Jacek Rostowski. "Nie uda się wprowadzić więcej niż dwie duże i ważne reformy do końca kadencji" - przyznaje. Pytany o propozycje Balcerowicza, gość RMF FM mówi: "nie jestem zwolennikiem likwidacji becikowego, jestem za inteligentną modyfikacją ulgi rodzinnej".