• Informacje na temat:

  gama

Artykuły na temat: gama
 • Video Game Live

  Energia, witalność, żywioł i ogień – wczoraj w sali kinowej Kijów. Centrum zainaugurowaliśmy 8. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. Pierwszy z pięciu wielkich spektakli wizualno-dźwiękowych należał do świata video game; w roli głównej – Critical Hit, amerykański zespół złożony z wirtuozów nagrywających i komponujących muzykę do gier.

 • Bez ekstradycji Polańskiego, Sąd Najwyższy oddalił kasację. "Game is over"

  Sąd Najwyższy oddalił kasację prokuratora generalnego w sprawie odmowy zgody krakowskiego sądu na ekstradycję Romana Polańskiego do USA. Zastępca prokuratora generalnego Robert Hernand wnosił o uchylenie tej decyzji. Obrona była za oddaleniem kasacji. Game is over (gra skończona - PAP), przynajmniej w Polsce - powiedział po ogłoszeniu wyroku dziennikarzom mec. Jan Olszewski, jeden z obrońców reżysera.

 • "Game over". Komisja Dyscyplinarna PZPN zajmie się zamieszkami podczas finału Pucharu Polski

  Komisja Dyscyplinarna PZPN zajmie się wydarzeniami, do jakich doszło podczas finału Pucharu Polski na PGE Narodowym. Legia Warszawa pokonała Arkę Gdynia 2:1. Kibice obu drużyn używali środków pirotechnicznych, a mecz był przerywany.

 • Gdzieś już to pisałem lub mówiłem, przepraszam, ale w ostatnich godzinach przed ciszą wyborczą nie mogę się od tej myśli opędzić, więc powtórzę. Prezydent Komorowski sam chyba nie wiedział, jak bardzo trafia w sedno sprawy, zwołując z myślą o wyborach parlamentarnych "pospolite ruszenie w obronie wolności". To znaczy, trafił w sedno nie z tą wolnością, bo wszystkie rywalizujące partie mogą się słusznie nazwać jej obrońcami, tylko po prostu każda inaczej ją rozumie i gdzie indziej widzi jej...

 • Tomasz Żółtko - koncert w Game Sport

  W najbliższą środę 9 grudnia w sali konferencyjnej Game Sport przy ul. Bursaki 45 odbędzie się koncert Tomasza Żółtko. Wstęp wolny.

 • 5. edycja Poznań Game Arena

  Prezentacje najnowszych gier komputerowych, konsolowych, a także karcianych i figurkowych zaplanowano w trakcie targów multimediów i rozrywki Poznań Game Arena, które rozpoczynają się w sobotę w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 • Wystawa "Only a game?" w Muzeum Współczesnym

  Koszulki z autografami m.in. Roberta Lewandowskiego, Leo Messiego i Cristiano Ronaldo, historyczne piłki, nagrania video i prezentacje można zobaczyć na wystawie "Only a game?", którą w sobotę otwarto we wrocławskim Muzeum Współczesnym.

 • Już po raz czwarty w Poznaniu - w dniach 24 i 25 listopada - odbędą się Targi rozrywki i multimediów Poznań Game Arena (PGA).

 • Wiadomo tylko, że Erica Green wybrała wariant, w którym odbiera całą sumę od razu. Mniej więcej dwa razy tyle otrzymałaby w 26 rocznych ratach. Biorąc pod uwagę, że zwycięzców jest trzech daje to około 60 milionów dolarów. Po potrąceniu podatku ponad 40 milionów.

 • Trener pierwszoligowego brazylijskiego klubu piłkarskiego Vasco da Gama - Ricardo Gomes miał zawał w czasie meczu z Flamengo. Spotkanie zostało rozegrane w Rio de Janeiro. Trener doznał udaru mózgu i przebywa w ciężkim stanie w miejscowym szpitalu.

Zdjęcia na temat: gama
Wideo na temat: gama
 • Ćwiąkalski: Komenda był przymuszany do złożenia zeznań - twierdzi, że biciem

  "Dlaczego na jednym z przesłuchań Tomasz Komenda przyznał, że był w miejscowości zbrodni?" - pytał swojego gościa w internetowej części Popołudniowej rozmowy w RMF FM Marcin Zaborski. "W ogóle nie było to technicznie możliwe - wszystko wskazuje na to, że go przymuszono do złożenia takich zeznań. Komenda twierdzi, że biciem" - odpowiedział Zbigniew Ćwiąkalski. Obrońca i reprezentant niesłusznie skazanego przed 18 laty mężczyzny stwierdził, że w postępowaniu "sądy przeszły lekkim krokiem nad...

 • Rostowski: Likwidacja becikowego - nie, modyfikacja ulgi rodzinnej - tak

  "Jest cała gama rzeczy, co do których się z Leszkiem Balcerowiczem zgadzamy. Trzeba reformować" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Jacek Rostowski. "Nie uda się wprowadzić więcej niż dwie duże i ważne reformy do końca kadencji" - przyznaje. Pytany o propozycje Balcerowicza, gość RMF FM mówi: "nie jestem zwolennikiem likwidacji becikowego, jestem za inteligentną modyfikacją ulgi rodzinnej".