• Informacje na temat:

  garbowski

Artykuły na temat: garbowski
 • Opolski poseł SLD, Tomasz Garbowski wystartuje w wyborach na prezydenta Opola. Garbowski jest pierwszym oficjalnym kontrkandydatem dla urzędującego prezydenta, Ryszarda Zembaczyńskiego. - Swój program zaprezentuję pod koniec lutego - powiedział w niedzielę Garbowski.

 • Poseł Tomasz Garbowski został w sobotę ponownie wybrany na przewodniczącego Rady Wojewódzkiej SLD na Opolszczyźnie. Głosowało na niego 84 z 89 delegatów na zjeździe wojewódzkim partii.

 • Na trzy dni przed II turą wyborów w Opolu urzędujący prezydent Ryszard Zembaczyński (PO) miał - w sondażu - 10 proc. przewagi nad kandydatem SLD, posłem Tomaszem Garbowskim. W pierwszej turze Zembaczyńskiego poparło 43,15 proc., na Garbowskiego głosowało 21,13 proc.

 • Obecny prezydent miasta - Ryszard Zembaczyński i kandydat SLD - Tomasz Garbowski spotkają się w drugiej turze wyborów na prezydenta Opola. Ryszard Zembaczyński uzyskał 43,15 proc., a poseł Tomasz Garbowski - z 21,13 proc. - poinformowała oficjalnie Miejska Komisja Wyborcza.

 • Komisja etyki ukarała trzech posłów Twojego Ruchu

  Komisja etyki poselskiej ukarała w środę trzech posłów Twojego Ruchu. Nagany otrzymali Wojciech Penkalski i Michał Kabaciński, a upomnienie Marek Domaracki - poinformował wiceszef komisji Tomasz Garbowski (SLD).

 • Komisja etyki ukarała posła Przemysława Wiplera

  Zwróceniem uwagi ukarała komisja etyki posła Przemysława Wiplera (niezrz.) za jego wypowiedź podczas głosowań w Sejmie nad nowelą tzw. ustawy węglowej - powiedział szef komisji Tomasz Garbowski (SLD). Wipler nazwał wówczas premier Ewę Kopacz "lawirantką".

 • Opolskie PiS, którego kandydatka zajęła trzecie miejsce w wyborach na prezydenta Opola, nie zamierza poprzeć żadnego z uczestników drugiej tury. Zmierzą się w niej urzędujący prezydent Ryszard Zembaczyński, i kandydat SLD, poseł Tomasz Garbowski.

 • Komisja etyki nie zajmie się wnioskiem PiS o ukaranie marszałek Sejmu

  Komisja etyki poselskiej nie zajmie się wnioskiem PiS o ukaranie marszałek Sejmu Ewy Kopacz za brak reakcji na słowa Janusza Palikota, że miejsce polityków PiS jest w więzieniu - poinformował w środę szef komisji Tomasz Garbowski (SLD).

 • W Opolu w drugiej turze wyborów na prezydenta miasta spotkają się obecny prezydent Ryszard Zembaczyński, który uzyskał 43,15 proc. głosów, i kandydat SLD, poseł Tomasz Garbowski - z 21,13 proc. - poinformowała oficjalnie miejska komisja wyborcza.

 • Z Sejmu na boisko - poseł SLD będzie sędziował mecze piłkarskiej ekstraklasy

  Opolski poseł SLD Tomasz Garbowski będzie od nowego sezonu prowadził mecze piłkarskiej ekstraklasy. Decyzję Kolegium Sędziów w tej sprawie musi jeszcze zatwierdzić zarząd PZPN.

Dyskusje na temat: garbowski