• Informacje na temat:

  garłacz

Artykuły na temat: garłacz
 • Frankowicze chcą obniżenia rat o połowę

  Frankowicze zgłaszają własną propozycję rozwiązania problemu kredytów walutowych. Chcą obniżenia rat o połowę. Projekt zmian zgłosili w trakcie zorganizowanej przez Kancelarię Prezydenta RP debaty o frankach.

 • Polityczne śluby milczenia

  ..., garłaczem lub pluwaczem. Ten plwacz nie wystawałby nam zza węgła telewizora i nie wypluwałby strug propagandy z ekranu w czasie pogrzebów i wesel w Polsce. Polityczny gargulec D.T.  Nie rozmawiać...

 • W ręce policji wpadł, poszukiwany listem gończym groźny przestępca na opolszczyźnie. Grupa, którą kierował jest podejrzana o wielokrotne zbiorowe gwałty. Dariusz N., pseudonim Garłacz już miesiąc temu uciekł z obławy zorganizowanej przez policję w jednym z domów wczasowych w Wieluniu . Kilka dni temu zatrzymano go w Bełchatowie. "GWAŁT" (0:36)

 • Gołębie Darwina rzucają nowe światło na teorię ewolucji

  W 1855 roku Karol Darwin poświęcił się zupełnie nowej pasji. Zaczął hodować gołębie. W ogrodzie swej wiejskiej posiadłości zbudował gołębnik. Wypełnił go ptakami, które zakupił u londyńskich hodowców. Wybierał tylko te nietypowe rasy - garłacze, pocztowe, "indiany", pawiki, krótkodziobe i wiele, wiele innych. "Różnorodność ras jest czymś zdumiewającym" - napisał kilka lat później w dziele...

Wideo na temat: garłacz
 • Chcesz wiedzieć, jaki jest stan Twoich włosów? Zbadaj je

  Badanie u trychologa trwa kilka minut, jest bezbolesne i pozwala stwierdzić, jakie problemy mają nasze włosy. Dzięki temu - jak mówi trycholog Małgorzata Garlacz w rozmowie z Ewą Kwaśny - możemy m.in. stwierdzić, że konieczna będzie nie tylko właściwa pielęgnacja włosów, ale także wizyta u innych specjalistów, np. endokrynologa.

Dyskusje na temat: garłacz