• Informacje na temat:

  garland

Artykuły na temat: garland
 • Obama nominował sędziego Garlanda na członka Sądu Najwyższego

  Prezydent Barack Obama nominował w środę sędziego Merricka Garlanda, który jest postrzegany jako umiarkowany, na członka Sądu Najwyższego USA. Republikanie w Senacie wykluczyli już wcześniej głosowanie nad jakąkolwiek kandydaturą przed wyborami prezydenckimi.

 • ...480 tys. dolarów zapłacił nabywca słynnej sukienki w niebiesko-białą kratkę, którą miała na sobie Judy Garland w "Czarnoksiężniku z krainy Oz", podczas aukcji zakończonej w sobotę (czasu miejscowego) w Los Angeles.

 • Spór o Sąd Najwyższy. Zablokują kandydata Baracka Obamy?

  Lider republikańskiej większości w Senacie USA Mitch McConnell potwierdził w środę, że izba nie podejmie przed listopadowymi wyborami prezydenckimi żadnych działań ws. zatwierdzenia nominacji sędziego Merricka Garlanda na nowego członka Sądu Najwyższego USA.

 • Strzelanina w Teksasie: Ofiara powiązana z terrorystami?

  Jedna z ofiar strzelaniny w miejscowości Garland w stanie Teksas, gdzie zorganizowano konkursową wystawę karykatur proroka Mahometa, była na liście osób podejrzanych o terroryzm.

 • Strzały na wystawie karykatur Mahometa

  Strzelanina przed budynkiem wystawowym w miejscowości Garland, w stanie Teksas, gdzie zorganizowano konkursową wystawę karykatur proroka Mahometa. Nie żyją dwie osoby. Wystawę zamknięto a publiczność ewakuowano - informują lokalne media.

 • USA: Na wystawie karykatur Mahometa doszło do strzelaniny

  Przed budynkiem wystawowym w miejscowości Garland, w stanie Teksas, w którym zorganizowano konkursową wystawę karykatur proroka Mahometa doszło w niedzielę do strzelaniny, w rezultacie której 2 osoby zginęły. Wystawę zamknięto, a publiczność ewakuowano - poinformowały lokalne media.

 • Zuchwała ucieczka z aresztu. Wyskoczył przez okienko rejestracji

  Policja z Garland County poszukuje mężczyzny, który w poniedziałek w dosyć nietypowy sposób uciekł z miejscowego aresztu.

 • Lekko wyblakła sukienka, w której Judy Garland zagrała Dorotkę w słynnym filmie z 1939 roku \"Czarnoksiężnik z Krainy Oz\" przyciąga ogromne zainteresowanie fanów kina. Tym bardziej, że dziś trafi na aukcję w Londynie.

 • Mickey Rooney nie żyje. Znany aktor miał 93 lata

  .... Występował z takimi gwiazdami jak Judy Garland w musicalu "Babes in Arms" i Elizabeth Taylor w filmie "National Velvet", który zapoczątkował jej karierę. (mal)

 • Pentagon: Podniesiono stopień zagrożenia w bazach krajowych

  ..., lecz z ogólnym klimatem, jaki powstał po strzelaninie w ubiegły weekend w miejscowości Garland w Teksasie. Podczas wymiany ognia z policją zginęli tam dwaj zamachowcy, którzy próbowali dokonać ataku na...

Dyskusje na temat: garland