• Informacje na temat:

  garlicki

Artykuły na temat: garlicki
 • Aktor Łukasz Garlicki, jeden z założycieli Projektu Warszawiak, został wybrany przez Magazyn "Machina" Syrenką Warszawską 2011. To pierwsza syrenka płci męskiej w historii plebiscytu. Garlicki, warszawiak z urodzenia, aktywnie promuje muzyczny folklor stolicy.

 • Zmarł historyk prof. Andrzej Garlicki

  Zmarł prof. Andrzej Garlicki, w latach 1987-1990 dziekan Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego. Miał 77 lat. Informację o śmierci historyka potwierdziło w poniedziałek biuro prasowe UW.

 • ...​Zmarł prof. Andrzej Garlicki, wieloletni dziekan Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego. Miał 77 lat. Informację o śmierci historyka potwierdziło w poniedziałek biuro prasowe UW.

 • Doktor Garlicki wraca do pracy

  Kardiochirurg Mirosław Garlicki wraca jutro do pracy. Będzie szefem oddziału w prywatnym Szpitalu św. Rafała w Krakowie - informuje "Gazeta Wyborcza".

 • Sąd Najwyższy odmówił przyjęcia kasacji, jaką Zbigniew Ziobro złożył w procesie, który wytoczył mu kardiochirurg Mirosław Garlicki. Uzyskał on prawomocny nakaz przeprosin przez b. ministra sprawiedliwości za słowa "już nikt nigdy przez tego pana życia pozbawiony nie będzie". Teraz ten wyrok stał się ostateczny.

 • Doktor Garlicki od dziś ma nową pracę

  Kardiochirurg Mirosław Garlicki od dzisiaj będzie pracował w Krakowie. W prywatnym Szpitalu św. Rafała ma się zająć organizacją oddziału kardiochirurgii.

 • Ziobro zapłacił dr. Garlickiemu, ale nie przeprosił

  Prawniczka dr. Mirosława Garlickiego potwierdziła, że b. minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro wpłacił mu 30 tys. zł zadośćuczynienia za przegrany proces o słowa "już nikt nigdy przez tego pana życia pozbawiony nie będzie".

 • Jędrzejczak: To błąd, że dr Garlicki traci pracę

  ...traktujmy go jak przyjaciela, a przyjaciołom daje się prezenty" - to pan miał odwagę napisać te słowa. Gdyby zgłosił dziś do pana Mirosław Garlicki i poprosił o pracę, przyjąłby go pan? Akurat nie(...) Garlickiego zaszła taka sytuacja, że wyeliminowano go z leczenia. Środowisko lekarskie nie ma poczucia, że ktoś taki kompromituje je, jest kimś, kogo środowisko powinno wyrzucić poza nawias? Zacytował pan...

 • Doktor Garlicki wraca do pracy

  Kardiochirurg Mirosław Garlicki wraca dziś do pracy. Będzie szefem oddziału w prywatnym Szpitalu św. Rafała w Krakowie, informuje "Gazeta Wyborcza".

 • Rozprawa Garlicki kontra Ziobro odroczona

  Przerwa w procesie, który byłemu ministrowi sprawiedliwości Zbigniewowi Ziobrze wytoczył kardiochirurg Mirosław Garlicki. Rozprawa zaczęła się o godz. 9, a 10 minut później została odroczona do wczesnego popołudnia. Zbigniew Ziobro dostarczył sądowi nowe wnioski dowodowe - kilka tomów dokumentacji.

Zdjęcia na temat: garlicki
Dyskusje na temat: garlicki