• Informacje na temat:

  garrett

Artykuły na temat: garrett
 • Znany amerykański saksofonista jazzowy Kenny Garrett wystąpi za tydzień ze swoim zespołem w Gorzowie Wielkopolskim. Muzyk będzie promował wydany w ubiegłym roku album "Seeds from the underground".

 • Bracia syjamscy mają wspólne serce. Rodzice nie chcą ich rozdzielać

  Andrew i Garrett to para syjamskich bliźniaków. Urodzili się zrośnięci klatkami piersiowymi.

 • Kirsten Dunst rozstała się z Garrettem Hedlundem

  Kirsten Dunst i Garrett Hedlund nie są już razem. Para rozstała się po czterech latach związku. Aktorzy poznali się w 2012 roku na planie filmu "On The Road”. W mediach pojawiały się nawet spekulacje o możliwych zaręczynach pary.

 • David Hasselhoff zaprasza na sylwestra! Zaśpiewa w Berlinie

  Amerykański piosenkarz i aktor, gwiazdor "Słonecznego patrolu" David Hasselhoff, niemiecka kapela Tokio Hotel i skrzypek David Garrett wystąpią podczas tegorocznego sylwestra pod Bramą Brandenburską w Berlinie - podali organizatorzy tej największej w Niemczech imprezy pod gołym niebem.

 • Amerykański saksofonista Kenny Garrett i brytyjski zespół The Puppini Sisters wystąpią w piątek na gali "Plus Grand Prix Jazz Melomani 2008" w Teatrze Wielkim w Łodzi.

 • XV Bielska Zadymka Jazzowa

  Saksofoniści Benny Golson i Kenny Garrett, wokalistka Gretchen Parlato i zespół Us3 wystąpią na Lotos Jazz Festival - XV Bielskiej Zadymce Jazzowej. Organizatorzy zadbali także o premiery utworów i płyt, w tym światowe - poinformował dyrektor imprezy Jerzy Batycki.

 • Znamy gwiazdy jubileuszowego "Jazzu nad Odrą"

  Wokaliści Gregory Porter i Peter Cincotti oraz saksofoniści Houston Person i Kenny Garrett to niektóre z zagranicznych gwiazd 50. edycji festiwalu Jazz nad Odrą, który odbędzie się w kwietniu we Wrocławiu. W imprezie weźmie udział również czołówka polskiej sceny jazzowej - m.in. Tomasz Stańko i Leszek Możdżer.

 • Grand Prix Jazz Melomani w piątek w Łodzi

  Amerykański saksofonista Kenny Garrett i brytyjski zespół The Puppini Sisters wystąpią w piątek na gali "Plus Grand Prix Jazz Melomani 2008" w Teatrze Wielkim w Łodzi.

 • Pierwszy spacer kosmiczny ostatniej misji Atlantisa

  Garrett Reisman i Stephen Bowen rozpoczęli pierwszy spacer kosmiczny ostatniej misji wahadłowca Atlantis. Astronauci wyszli w otwartą przestrzeń kosmiczną krótko po 14 czasu polskiego. Ich spacer ma potrwać ponad 6 godzin. W tym czasie mają przede wszystkim zainstalować nową antenę, która zapewni Międzynarodowej Stacji Kosmicznej rezerwowe kanały komunikacji z centrami kontroli lotu na Ziemi.

 • ​Tysiące serc przywita Davida Garretta

  Tysiące serc przygotowanych przez fanów ma przywitać Davida Garretta przy okazji jego pierwszego występu w Polsce w Atlas Arenie w Łodzi. Serca z napisami: Welcome i Thank you fani chcą wznieść w górę na początku i końcu koncertu, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 10 grudnia.

Wideo na temat: garrett
 • Syjamskie bliźnięta mają wspólne serce. Rodzice nie chcą ich rozdzielać

  Andrew i Garrett to para syjamskich bliźniaków. Urodzili się zrośnięci klatkami piersiowymi. Noworodki muszą dzielić bardzo ważne organy, takie jak serce i neki. Ponieważ próba rozdzielenia niechybnie zakończyłaby się śmiercią jednego z nich, rodzice nie zdecydowali się na operację. Według lekarzy z Uniwersytetu Medycznego w Maryland, szanse na przeżycie bliźniaków wynoszą 5-25 proc.

Dyskusje na temat: garrett