• Informacje na temat:

  garrett

Artykuły na temat: garrett
 • Znany amerykański saksofonista jazzowy Kenny Garrett wystąpi za tydzień ze swoim zespołem w Gorzowie Wielkopolskim. Muzyk będzie promował wydany w ubiegłym roku album "Seeds from the underground".

 • Chory na nowotwór 5-latek pomógł napisać swój nekrolog. "Do zobaczenia, cieniasy"

  ...5-letni Garrett Matthias ze stanu Iowa w USA w lipcu zmarł na nowotwór. Chłopiec miał zdiagnozowanego mięsaka prążkowanokomórkowego. Chorobę znosił niezwykle dzielnie, nie tracąc poczucia humoru. Dowodem na to jest nietypowy nekrolog, który Garrett pomógł rodzicom napisać na miesiąc przed swoją śmiercią.

 • Bracia syjamscy mają wspólne serce. Rodzice nie chcą ich rozdzielać

  Andrew i Garrett to para syjamskich bliźniaków. Urodzili się zrośnięci klatkami piersiowymi.

 • Kirsten Dunst rozstała się z Garrettem Hedlundem

  Kirsten Dunst i Garrett Hedlund nie są już razem. Para rozstała się po czterech latach związku. Aktorzy poznali się w 2012 roku na planie filmu "On The Road”. W mediach pojawiały się nawet spekulacje o możliwych zaręczynach pary.

 • David Hasselhoff zaprasza na sylwestra! Zaśpiewa w Berlinie

  Amerykański piosenkarz i aktor, gwiazdor "Słonecznego patrolu" David Hasselhoff, niemiecka kapela Tokio Hotel i skrzypek David Garrett wystąpią podczas tegorocznego sylwestra pod Bramą Brandenburską w Berlinie - podali organizatorzy tej największej w Niemczech imprezy pod gołym niebem.

 • Amerykański saksofonista Kenny Garrett i brytyjski zespół The Puppini Sisters wystąpią w piątek na gali "Plus Grand Prix Jazz Melomani 2008" w Teatrze Wielkim w Łodzi.

 • XV Bielska Zadymka Jazzowa

  Saksofoniści Benny Golson i Kenny Garrett, wokalistka Gretchen Parlato i zespół Us3 wystąpią na Lotos Jazz Festival - XV Bielskiej Zadymce Jazzowej. Organizatorzy zadbali także o premiery utworów i płyt, w tym światowe - poinformował dyrektor imprezy Jerzy Batycki.

 • Znamy gwiazdy jubileuszowego "Jazzu nad Odrą"

  Wokaliści Gregory Porter i Peter Cincotti oraz saksofoniści Houston Person i Kenny Garrett to niektóre z zagranicznych gwiazd 50. edycji festiwalu Jazz nad Odrą, który odbędzie się w kwietniu we Wrocławiu. W imprezie weźmie udział również czołówka polskiej sceny jazzowej - m.in. Tomasz Stańko i Leszek Możdżer.

 • Grand Prix Jazz Melomani w piątek w Łodzi

  Amerykański saksofonista Kenny Garrett i brytyjski zespół The Puppini Sisters wystąpią w piątek na gali "Plus Grand Prix Jazz Melomani 2008" w Teatrze Wielkim w Łodzi.

 • Pierwszy spacer kosmiczny ostatniej misji Atlantisa

  Garrett Reisman i Stephen Bowen rozpoczęli pierwszy spacer kosmiczny ostatniej misji wahadłowca Atlantis. Astronauci wyszli w otwartą przestrzeń kosmiczną krótko po 14 czasu polskiego. Ich spacer ma potrwać ponad 6 godzin. W tym czasie mają przede wszystkim zainstalować nową antenę, która zapewni Międzynarodowej Stacji Kosmicznej rezerwowe kanały komunikacji z centrami kontroli lotu na Ziemi.

Wideo na temat: garrett
 • Syjamskie bliźnięta mają wspólne serce. Rodzice nie chcą ich rozdzielać

  Andrew i Garrett to para syjamskich bliźniaków. Urodzili się zrośnięci klatkami piersiowymi. Noworodki muszą dzielić bardzo ważne organy, takie jak serce i neki. Ponieważ próba rozdzielenia niechybnie zakończyłaby się śmiercią jednego z nich, rodzice nie zdecydowali się na operację. Według lekarzy z Uniwersytetu Medycznego w Maryland, szanse na przeżycie bliźniaków wynoszą 5-25 proc.

Dyskusje na temat: garrett