• Informacje na temat:

  gary

Artykuły na temat: gary
 • ...z kandydatami do Parlamentu i zaśpiewał swój przebój "I just called to say I love you". 07:50 Wczesnym rankiem na ulicach Warszawy pojawiły się nowe wyborcze plakaty. Do głosowania zachęca Gary Cooper...

 • Gary Neville zwolniony z Valencii

  Gary Neville nie jest już trenerem Valencii. Klub piłkarskiej ekstraklasy Hiszpanii, który zajmuje dopiero 14. miejsce w tabeli, poinformował w komunikacie, że zwolnił Anglika. Jego miejsce zajmie Pako Ayestaran.

 • ​Rozbrojony Gary Cooper, czyli historia jednego plakatu

  Gary Cooper w roli szeryfa z filmu "W samo południe" to jeden z najlepiej rozpoznawanych obrazów, związanych z historycznymi polskimi wyborami sprzed 29 lat. Broń zastąpiona kartką wyborczą, sylwetka(...) Pięknych. Gary Cooper - jak mówił - przypominał mu dziadka, oficera artylerii z przedwojennego zdjęcia. Sarnecki uznał, że Cooper z "W samo południe" znakomicie nadaje się na jedynego sprawiedliwego...

 • Gary Oldman jako Winston Churchill. Zobacz imponującą metamorfozę!

  Do sieci trafił zwiastun filmu "Darkest Hour". Głównym bohaterem tego obrazu jest Winston Churchill, którego gra Gary Oldman. Zwiastun pokazuje, że jego metamorfoza jest naprawdę imponująca.

 • Gary Oldman przeprasza za wypowiedź o Żydach

  Słynny brytyjski aktor Gary Oldman przeprasza za antysemicki komentarz. W wywiadzie dla „Playboya” zasugerował, że Hollywood kontrolowane jest przez Żydów.

 • Drużyna Lecha, Gary Cooper i obalenie komunizmu

  Co pamiętamy z wyborów 1989? Zdjęcia kandydatów opozycji z Lechem Wałęsą nazwanych "drużyną Lecha", plakat z Gary Cooperem z filmu "W samo południe", który miał zachęcać do głosowania i słowa Joanny Szczepkowskiej w DTV: "Proszę państwa, 4 czerwca skończył się w Polsce komunizm".

 • Gary Lineker zaśpiewa hymn dla angielskich piłkarzy

  Jeden z najlepszych piłkarzy w historii Anglik Gary Lineker nagrywa wraz z muzykiem grupy "Take That" Gary Barlowem piosenkę, która ma stać się oficjalnym hymnem reprezentacji "Trzech Lwów" podczas mistrzostw świata w Brazylii.

 • Harrison Ford i Gary Oldman mają "Paranoję"

  Gary Oldman i Harrison Ford grają główne rolę w thrillerze szpiegowskim "Paranoja". Obraz, którego reżyserem jest Robert Luketic, wejdzie do kin we wrześniu.

 • Gary Snyder i Juan Gelman będą gośćmi 3. Festiwalu Miłosza

  Zaliczany do beat generation amerykański poeta Gary Snyder, chiński poeta Duo Duo, Juan Gelman z Argentyny i Wiera Burłak z Białorusi będą gośćmi 3. Festiwalu Czesława Miłosza - podali w piątek jego organizatorzy. Festiwal obędzie się w Krakowie w dniach 16-19 maja.

 • Małżeństwo przy garach nękało sąsiadów. Wyrok ws. "molestowania zapachowego"

  Nękanie sąsiadów zapachem smażenia i gotowania to forma podlegającego karze "molestowania zapachowego" – uznał Sąd Najwyższy Włoch. Po raz pierwszy w tym kraju zapadł wyrok w sprawie kuchennych zapachów.

Zdjęcia na temat: gary
 • Gary Barlow i Cheryl Cole
Wideo na temat: gary
 • Bohater filmu to zwykły człowiek, a przy tym wybitny agent

  Główny bohater filmu, George Smiley (Gary Oldman) nie jest herosem takim jak Bond. To wybitny agent, ale dlatego, że wygląda na nieporadnego i nieciekawego człowieka. Ma swoje wady i zalety, dzięki czemu na ekranie widzimy bardzo ludzkiego bohatera. Żyje on w świcie, gdzie nikt nie może nikomu ufać, a wszystko nosi klauzulę tajności.

 • "Bojkot, gary i wódka"

  „Rzeczpospolita” pisze, że bojkotowanie brytyjskiej sieci hipermarketów w Polsce to pomysł samobójczy, bo akurat Tesco sprzedaje spośród nich najwięcej towarów krajowych, a nawet je eksportuje. Z kolei w dzienniku „Polska The Times” syn represjonowanego w PRL historyka Marcin Meller odnosi się do zarzutów, że należy do "Resortowych dzieci”.

 • Zgubił obrączkę. Znalazł na wysypisku

  Gary McNeill, weterynarz z Oklahomy, zgubił swoją ślubną obrączkę. Gdy zorientował się, że ta wpadła do śmietnika, było już za późno. Na szczęście po wykonaniu kilku telefonów, udało mu się odnaleźć śmieciarkę i w poszukiwaniu symbolu swojego małżeństwa udał się na wysypisko. Wybrał się tam razem z żoną. Skarb udało się odnaleźć, a para spędziła chyba najbardziej niezapomnianą randkę w życiu.