• Informacje na temat:

  gąsiorowski

Artykuły na temat: gąsiorowski
 • ..."Gąsiorowski może spać spokojnie" - to tytuł z dzisiejszej "Rzeczpospolitej". Jak donosi dziennik, nie będzie ekstradycji Andrzeja Gąsiorowskiego współwłaściciela, razem z Bogusławem Bagsikiem, osławionej spółki Art "B".

 • ..."Gąsiorowski może spać spokojnie" - to tytuł z wczorajszej "Rzeczpospolitej". Jak donosi dziennik, nie będzie ekstradycji Andrzeja Gąsiorowskiego współwłaściciela - razem z Bogusławem Bagsikiem - osławionej spółki Art"B".

 • Wypadek autobusu z uczniami. Kierowcy ciężarówki grozi osiem lat więzienia

  Mariusz N., kierowca ciężarówki, która we wtorek w Słowinie zderzyła się z autobusem, w efekcie czego zginęło dwoje uczniów, usłyszał prokuratorski zarzut nieumyślnego spowodowania katastrofy w ruchu lądowym - powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie Ryszard Gąsiorowski.

 • Afera Art-B. Sprawa Andrzeja Gąsiorowskiego umorzona

  Sąd Okręgowy w Kaliszu umorzył sprawę Andrzeja Gąsiorowskiego, wspólnika firmy Art-B. Gąsiorowski był oskarżony o przywłaszczenie na szkodę spółki ponad 71,7 mln zł. Sprawę umorzono ze względu na jej przedawnienie.

 • "ABC": Słynny aferzysta bezkarny? Pojawił się w Sejmie

  ..."Jeden z bohaterów afery Art-B. Andrzej Gąsiorowski, przez lata ścigany listem gończym przez polski wymiar sprawiedliwości, wziął udział w konferencji dotyczącej wartości w biznesie, odbywającej się… w Sejmie" - pisze nowy tygodnik "ABC".

 • Zbadają przyczyny wypadku na Bałtyku

  Będzie śledztwo w sprawie zatonięcia rybackiej łodzi w okolicach Darłowa (woj. zachodniopomorskie) - powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie Ryszard Gąsiorowski.

 • We wraku pogłębiarki "Rozgwiazda" znaleziono dziś - jak poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie (Zachodniopomorskie) Ryszard Gąsiorowski - ciało trzeciego marynarza.

 • Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu wszczęła postępowanie mające na celu wyjaśnienie przyczyn zatonięcia dwa dni temu kutra na Bałtyku - poinformował Ryszard Gąsiorowski z Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.

 • Słynny aferzysta bezkarny? Pojawił się w Sejmie

  ..."Jeden z bohaterów afery Art-B. Andrzej Gąsiorowski, przez lata ścigany listem gończym przez polski wymiar sprawiedliwości, wziął udział w konferencji dotyczącej wartości w biznesie, odbywającej się… w Sejmie" - pisze tygodnik "ABC". To "szokujący popis bezczelności i potwierdzenie tezy, że aferzyści mogą się czuć w Polsce bezpieczni" - czytamy na pierwszej stronie pisma.

 • Koniec głośnej afery z początku lat 90.

  Po 23 latach prokuratura oskarżyła drugiego, obok Bogusława Bagsika, bohatera głośnej afery z początku lat 90. Współtwórca Art-B Andrzej Gąsiorowski odpowie nie za słynny oscylator ekonomiczny, tylko za przywłaszczenie pieniędzy własnej spółki - informuje "Gazeta Wyborcza".

Zdjęcia na temat: gąsiorowski
Dyskusje na temat: gąsiorowski