• Informacje na temat:

  gąsiorowski

Artykuły na temat: gąsiorowski
 • ..."Gąsiorowski może spać spokojnie" - to tytuł z dzisiejszej "Rzeczpospolitej". Jak donosi dziennik, nie będzie ekstradycji Andrzeja Gąsiorowskiego współwłaściciela, razem z Bogusławem Bagsikiem, osławionej spółki Art "B".

 • ..."Gąsiorowski może spać spokojnie" - to tytuł z wczorajszej "Rzeczpospolitej". Jak donosi dziennik, nie będzie ekstradycji Andrzeja Gąsiorowskiego współwłaściciela - razem z Bogusławem Bagsikiem - osławionej spółki Art"B".

 • Koszalin: Ustalono przyczynę śmierci nastolatek w escape roomie

  Zatrucie tlenkiem węgla to już nie prawdopodobna, lecz ustalona przyczyna śmierci ofiar pożaru w escape roomie. Prokuratura ma opinię biegłego z zakresu medycyny sądowej w tej sprawie - powiedział PAP w piątek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie Ryszard Gąsiorowski.

 • Tragedia w Koszalinie. Pracownik próbował dokręcić butlę

  ..."Pokrzywdzony, gdy zauważył, że ulatnia się gaz, próbował to opanować" – powiedział w poniedziałek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie Ryszard Gąsiorowski po przesłuchaniu 25-letniego pracownika koszalińskiego escape roomu, który był w nim, gdy w pożarze zginęło pięć nastolatek.

 • Pożar w escape roomie w Koszalinie. Są pierwsze zarzuty

  Jest wobec Miłosza S. zarzut umyślnego stworzenia niebezpieczeństwa wybuchu pożaru w escape roomie i nieumyślnego doprowadzenia do śmierci osób, które zginęły w pożarze - poinformował w niedzielę wieczorem rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie Ryszard Gąsiorowski.

 • Tragedia w escape roomie. Jest oficjalna przyczyna śmierci nastolatek

  Zatrucie tlenkiem węgla to ustalona przyczyna śmierci ofiar pożaru w escape roomie. Prokuratura ma opinię biegłego z zakresu medycyny sądowej w tej sprawie – poinformował Ryszard Gąsiorowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.

 • Wypadek autobusu z uczniami. Kierowcy ciężarówki grozi osiem lat więzienia

  Mariusz N., kierowca ciężarówki, która we wtorek w Słowinie zderzyła się z autobusem, w efekcie czego zginęło dwoje uczniów, usłyszał prokuratorski zarzut nieumyślnego spowodowania katastrofy w ruchu lądowym - powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie Ryszard Gąsiorowski.

 • Pożar escape roomu w Koszalinie. Miłosz S. trafi do aresztu

  ..."Sąd Rejonowy w Koszalinie postanowił uwzględnić wniosek prokuratury i zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy, wliczając w to termin jego zatrzymania" - powiedział w poniedziałek Ryszard Gąsiorowski, rzecznik Prokuratury Rejonowej w Koszalinie. Miłosz S. w niedzielę usłyszał prokuratorski zarzut w związku z pożarem w escape roomie.

 • Afera Art-B. Sprawa Andrzeja Gąsiorowskiego umorzona

  Sąd Okręgowy w Kaliszu umorzył sprawę Andrzeja Gąsiorowskiego, wspólnika firmy Art-B. Gąsiorowski był oskarżony o przywłaszczenie na szkodę spółki ponad 71,7 mln zł. Sprawę umorzono ze względu na jej przedawnienie.

 • Prokuratura: Obrażenia pracownika escape roomu wskazują, że próbował ratować nastolatki

  ..."Z bardzo wstępnych ustaleń wynika, że bezpośrednią przyczyną powstania ognia było rozszczelnienie butli (z gazem), które zostały zainstalowane w piecykach ogrzewających pomieszczenia tego budynku" - takie informacje nt. tragicznego pożaru w escape roomie w Koszalinie przekazał w trakcie konferencji prasowej prok. Ryszard Gąsiorowski z Prokuratury Okręgowej w Koszalinie. Zaznaczył, że poważne...

Zdjęcia na temat: gąsiorowski
Dyskusje na temat: gąsiorowski