• Informacje na temat:

  gawroński

Artykuły na temat: gawroński
 • Jaś Gawroński, włoski deputowany do Parlamentu Europejskiego.

 • Były włoski eurodeputowany Jaś Gawroński powiedział, że zwycięstwo Bronisława Komorowskiego w wyborach jest "dobrą wiadomością dla Europy". Zdaniem Gawrońskiego warto przeanalizować wpływ poparcia Kościoła na wysoki wynik Jarosława Kaczyńskiego.

 • Jaś Gawroński organizuje bojkot siedziby PE

  Włoski eurodeputowany polskiego pochodzenia Jaś Gawroński organizuje bojkot siedziby Parlamentu Europejskiego (PE) w Strasburgu. O swych planach poinformował PAP sam eurodeputowany.

 • Jaś Gawroński żegna się z europarlamentem

  Po 30 latach znany włoski eurodeputowany polskiego pochodzenia Jaś Gawroński żegna się z czynną polityką i po raz pierwszy nie kandyduje do Parlamentu Europejskiego.

 • Gawroński: Najlepszym wyborem byłby kardynał Scola

  Czas na papieża z Italii. Najlepszym wyborem byłby Angelo Scola. Ma cechy, których brakowało Benedyktowi XVI, byłby bardziej komunikatywny. Jeśli nie Angelo Scola, to już nie wiem kto - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Jaś Gawroński, włoski polityk polskiego pochodzenia. - Nowy papież musi być młody i energiczny - dodaje.

 • Jaś Gawroński: Najlepszym wyborem byłby Angelo Scola

  ..."Czas na papieża z Italii. Najlepszym wyborem byłby Angelo Scola. Ma cechy, których brakowało Benedyktowi XVI, byłby bardziej komunikatywny. Jeśli nie Angelo Scola, to już nie wiem kto" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Jaś Gawroński, włoski polityk polskiego pochodzenia. "Nowy papież musi być młody i energiczny" - dodaje.

 • Gawroński: Tusk jak Berlusconi? Komplement

  Polska ma prestiż, Polska jest krajem, o którym wszyscy bardzo dobrze mówią, ekonomia jest lepsza niż w innych krajach. Wydaje mi się, że można się pochwalić - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM włoski polityk polskiego pochodzenia, były rzecznik rządu Silvio Berlusconiego, senator i eurodeputowany Jaś Gawroński.

 • Jaś Gawroński: Polska nie stoi na straconej pozycji

  Balcerowicz w Komisji Europejskiej byłby fantastyczny - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM włoski eurodeputowany Jaś Gawroński.

 • Włoski eurodeputowany polskiego pochodzenia Jaś Gawroński, który po raz pierwszy od kilku kadencji nie startował w eurowyborach, powiedział, że obecnie to Jerzy Buzek, a nie Mario Mauro, ma większe szanse zostać przewodniczącym Parlamentu Europejskiego.

 • Gawroński: Opóźnienie w integracji mało znaczące

  To opóźnienie nic nie znaczy. Jest w tym dużo więcej pozytywnych stron niż negatywnych - komentuje wczorajszą decyzję UE gość "Faktów" Jaś Gawroński, włoski deputowany do Parlamentu Europejskiego. Polska i 9 innych krajów przystąpią do wspólnoty 1 maja 2004 roku.

Zdjęcia na temat: gawroński
Wideo na temat: gawroński
 • Jaś Gawroński: Najlepszym wyborem byłby Angelo Scola

  "Czas na papieża z Italii. Najlepszym wyborem byłby Angelo Scola. Ma cechy, których brakowało Benedyktowi XVI, byłby bardziej komunikatywny. Jeśli nie Angelo Scola, to już nie wiem kto" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Jaś Gawroński, włoski polityk polskiego pochodzenia. "Nowy papież musi być młody i energiczny" - dodaje.

Dyskusje na temat: gawroński