• Informacje na temat:

  gazeta

Artykuły na temat: gazeta
 • "Gazeta Wyborcza": Taśmy Kaczyńskiego

  ..."Gazeta Wyborcza" opublikowała we wtorek stenogram nagrania rozmowy m.in. prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z austriackim biznesmenem Geraldem Birgfellnerem, która dotyczy planów budowy w Warszawie dwóch wieżowców przez powiązaną z jego środowiskiem spółkę Srebrna.

 • "Gazeta Wyborcza": Ukryty raport o TVP

  Naukowcy z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie przygotowali zamówiony przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji raport na temat telewizji publicznej. KRRiT utajniła jednak jego wyniki. Szczegóły dokumentu publikuje dziś "Gazeta Wyborcza".

 • Wicepremier Włoch: Zlikwidujemy dofinansowanie gazet

  Gazety te - dodał Di Maio - "muszą się sprzedawać, muszą istnieć, ale nie będą miały naszych pieniędzy, bo ja kupuję dzienniki, nie płacę za nie podatkami". Jeśli gazeta nie podoba mi się, nie widzę powodu, dlaczego miałbym płacić za dziennik, którego nie kupuję pieniędzmi z moich podatków - stwierdził lider Ruchu Pięciu Gwiazd podczas wiecu przed wyborami samorządowymi w Abruzji. Luigi Di...

 • Wicepremier Włoch: Zlikwidujemy dofinansowanie gazet

  Gazety te - dodał Di Maio - "muszą się sprzedawać, muszą istnieć, ale nie będą miały naszych pieniędzy, bo ja kupuję dzienniki, nie płacę za nie podatkami". "Jeśli gazeta nie podoba mi się, nie widzę powodu, dlaczego miałbym płacić za dziennik, którego nie kupuję pieniędzmi z moich podatków" - stwierdził lider Ruchu Pięciu Gwiazd podczas wiecu przed wyborami samorządowymi w Abruzji. Luigi...

 • "Dziennik Gazeta Prawna": Wybrakowane sądy

  Poważne problemy kadrowe w sądach. Aż 452 sędziów brakowało na koniec zeszłego roku w sądach okręgowych. Z brakami kadrowymi borykają się także sądy apelacyjne, w których brakowało 115 orzekających - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

 • "Gazeta Wyborcza": Kulisy kampanii Koalicji Europejskiej

  Politycy Koalicji Europejskiej w nieoficjalnych rozmowach nie zostawiają suchej nitki na swoim sztabie wyborczym. Z ich wypowiedzi dla "Gazety Wyborczej" wyłania się obraz nieprofesjonalizmu, lenistwa i złej woli.

 • .... Podobieństwo do dawnego "Nie" dotyczy nie tylko linii redakcyjnej - choć warto przypomnieć, że gazeta dziś zawzięcie promująca "akcję" antypisowskiego "ruchu oporu" polegającą na masowym profanowaniu(...), z przeproszeniem, sracze, pokolorowanego Buddę czy Mahometa - nikt normalny nie robiłby tego nawet z Latającym Potworem Spaghetti! Gazeta, która angażuje się w promowanie wariatki robiącej takie rzeczy...

 • Niezależna.pl: Cimoszewicz pozwał "Gazetę Polską"

  Włodzimierz Cimoszewicz pozwał "Gazetę Polską" za marcowy artykuł, w którym gazeta opisała zły stan, w jakim były premier zostawił wynajmowaną przez lata leśniczówkę w Puszczy Białowieskiej - poinformował portal niezależna.pl.

 • "Gazeta Wyborcza": Szef "Nie Lękajcie Się" wyłudził pieniądze?

  Szef fundacji "Nie Lękajcie Się" Marek Lisiński wyciągnął pieniądze od ofiary księdza pedofila – donosi "Gazeta Wyborcza".

 • "Dziennik Gazeta Prawna": Wspólna lista opozycji do Senatu

  Wspólna lista stu kandydatów opozycji na senatorów jest już przesądzona – mówią politycy. Do listy dołączyć mogą samorządowcy – czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

Zdjęcia na temat: gazeta
 • Gdańsk: Stare rekopisy i gazety znalezione w czasie remontu
 • Gdańsk: Stare rekopisy i gazety znalezione w czasie remontu
 • Gdańsk: Stare rekopisy i gazety znalezione w czasie remontu
Wideo na temat: gazeta
 • Krzysztof Piątek na okładkach włoskich gazet

  Krzysztof Piątek strzelił dwa gole w wygranym 2:0 meczu Milanu z Napoli w Pucharze Włoch. Występ polskiego napastnika był głównym tematem artykułów we włoskich mediach. Piątek znalazł się na okładkach "Corriere dello Sport" i "La Gazzetta dello Sport".

 • Szczątki noworodka zawinięte w gazetę z 1926 roku. Makabryczne odkrycie w Łodzi

  To nie był płód, a noworodek - donoszone, dobrze rozwinięte dziecko – wynika z pierwszych oględzin szczątków maleństwa, znalezionych w czwartek w Łodzi - dowiedziała się dziennikarka RMF FM Agnieszka Wyderka. Makabrycznego odkrycia dokonał robotnik, który pracował przy restauracji kamienicy w centrum Łodzi. Maleńkie ciało zawinięte było w "Kurier Łódzki" z 1926 roku.

 • Testy na prawo jazdy - specjalny dodatek w "Dzienniku Gazecie Prawnej"

  Testy na prawo jazdy - to dodatek do poniedziałkowego wydania Dziennika Gazety Prawnej. Na płycie znajdują się pytania ze wszystkich działów, które obowiązują na egzaminie na prawo jazdy.

Dyskusje na temat: gazeta