• Informacje na temat:

  gazeta polska

Artykuły na temat: gazeta polska
 • Niezależna.pl: Cimoszewicz pozwał "Gazetę Polską"

  Włodzimierz Cimoszewicz pozwał "Gazetę Polską" za marcowy artykuł, w którym gazeta opisała zły stan, w jakim były premier zostawił wynajmowaną przez lata leśniczówkę w Puszczy Białowieskiej - poinformował portal niezależna.pl.

 • ...​Rodacy ze Wschodu masowo wracają do Polski. Tylko od początku roku do połowy lutego podania o możliwość stałego pobytu złożyło prawie 2400 osób posiadających Kartę Polaka - pisze "Gazeta Polska Codziennie".

 • "Gazeta Polska Codziennie": Były esbek kandyduje

  Były funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa Ryszard Wierzbicki ubiega się o funkcję wójta w gminie Kołbaskowo w Zachodniopomorskiem - podaje w środę "Gazeta Polska Codziennie". Według dziennika, w PRL Wierzbicki zajmował się "rozpracowywaniem szczecińskiej opozycji antykomunistycznej".

 • ​"Gazeta Wyborcza": Polska lista płac

  Firmy podnoszą pensje pracownikom, ale niezwykle powoli. W niektórych regionach kraju sytuacja wciąż przypomina raczej tę sprzed kilkunastu lat. Ile zarabiają Polki i Polacy?

 • "Gazeta Polska Codziennie": Chore serce Polski

  Eksperci alarmują: każdego dnia na skutek niewydolności serca umiera 164 Polaków - pisze we wtorek "Gazeta Polska Codziennie".

 • "Gazeta Polska Codziennie": Katastrofa humanitarna w Polsce?

  Udar mózgu jest jedną z głównych przyczyn zgonów w Polsce. Choroba ta przybiera postać epidemii, i to nie tylko w naszym kraju - pisze w czwartek "Gazeta Polska Codziennie".

 • "Gazeta Wyborcza": Ukryty raport o TVP

  Naukowcy z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie przygotowali zamówiony przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji raport na temat telewizji publicznej. KRRiT utajniła jednak jego wyniki. Szczegóły dokumentu publikuje dziś "Gazeta Wyborcza".

 • "Gazeta Polska Codziennie": Instruktor skazany za odmowę treningu

  Robert K., trener krav magi z Poznania, odmówił prowadzenia treningów grupie ludzi ze stowarzyszenia Stonewall. Ci uznali to za przejaw homofobii i donieśli policji - podaje czwartkowa "Gazeta Polska Codziennie". Sąd uznał mężczyznę za winnego wykroczenia - informuje gazeta.

 • "Gazeta Polska Codziennie": Spotkanie rodzin ofiar z podkomisją

  W poniedziałek wieczorem członkowie Podkomisji ds. Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego pod Smoleńskiem spotkali się z rodzinami ofiar katastrofy z kwietnia 2010 r. - podaje wtorkowa "Gazeta Polska Codziennie".

 • "Gazeta Polska Codziennie": Koniec z fałszerstwami

  ...- Likwidacja jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach w mniejszych miastach i zakaz równoległego startu kandydatów na różne stanowiska - m.in. o takich zapisach w projekcie nowego kodeksu wyborczego autorstwa PiS informuje wtorkowa "Gazeta Polska Codziennie".

Zdjęcia na temat: gazeta polska
Wideo na temat: gazeta polska
Dyskusje na temat: gazeta polska