• Informacje na temat:

  gazeta polska

Artykuły na temat: gazeta polska
 • "Gazeta Polska" musi wycofać wlepki

  ...zabezpieczenia poprzez nakazanie wydawcy "Gazety Polskiej" wycofania z dystrybucji "dodatku do nr 30 tygodnika 'Gazeta Polska' z 24 lipca br. w postaci naklejki, na której wydrukowane zostało hasło(...)Postanowienie sądu zapadło w środę i - jak napisała "Gazeta Wyborcza" - zostało podjęte po wniosku pełnomocników współorganizatora Marszu Równości w Lublinie Bartosza Staszewskiego. We wniosku...

 • Niezależna.pl: Cimoszewicz pozwał "Gazetę Polską"

  Włodzimierz Cimoszewicz pozwał "Gazetę Polską" za marcowy artykuł, w którym gazeta opisała zły stan, w jakim były premier zostawił wynajmowaną przez lata leśniczówkę w Puszczy Białowieskiej - poinformował portal niezależna.pl.

 • ...​Rodacy ze Wschodu masowo wracają do Polski. Tylko od początku roku do połowy lutego podania o możliwość stałego pobytu złożyło prawie 2400 osób posiadających Kartę Polaka - pisze "Gazeta Polska Codziennie".

 • "Gazeta Polska Codziennie": Były esbek kandyduje

  Były funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa Ryszard Wierzbicki ubiega się o funkcję wójta w gminie Kołbaskowo w Zachodniopomorskiem - podaje w środę "Gazeta Polska Codziennie". Według dziennika, w PRL Wierzbicki zajmował się "rozpracowywaniem szczecińskiej opozycji antykomunistycznej".

 • ​"Gazeta Wyborcza": Polska lista płac

  Firmy podnoszą pensje pracownikom, ale niezwykle powoli. W niektórych regionach kraju sytuacja wciąż przypomina raczej tę sprzed kilkunastu lat. Ile zarabiają Polki i Polacy?

 • Kolejna naklejka w "Gazecie Polskiej"

  ...wydaniem tygodnika #GazetaPolska , który ukaże się w środę 28 sierpnia. https://t.co/ZvUGL4Jq7k - Tygodnik Niepodległego Polaka pic.twitter.com/fwhj0ZZb0z " additional="— Gazeta Polska (@GPtygodnik...

 • "Gazeta Polska Codziennie": Chore serce Polski

  Eksperci alarmują: każdego dnia na skutek niewydolności serca umiera 164 Polaków - pisze we wtorek "Gazeta Polska Codziennie".

 • "Gazeta Polska Codziennie": Katastrofa humanitarna w Polsce?

  Udar mózgu jest jedną z głównych przyczyn zgonów w Polsce. Choroba ta przybiera postać epidemii, i to nie tylko w naszym kraju - pisze w czwartek "Gazeta Polska Codziennie".

 • "Gazeta Wyborcza": Brakuje ważnych szczepionek

  W polskich aptekach zabrakło szczepionek przeciwko wirusowi wywołującemu raka szyjki macicy – informuje "Gazeta Wyborcza".

 • "Gazeta Wyborcza": Ukryty raport o TVP

  Naukowcy z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie przygotowali zamówiony przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji raport na temat telewizji publicznej. KRRiT utajniła jednak jego wyniki. Szczegóły dokumentu publikuje dziś "Gazeta Wyborcza".

Zdjęcia na temat: gazeta polska
Wideo na temat: gazeta polska
Dyskusje na temat: gazeta polska
 • Re: Anonymous Polska blokują ACTA?

  MNIE TEŻ ZWISAJĄ WASZE AKTA NIE PIRACIĆ TO NIE BĘDZIE AKTA ! a guantanamo TEŻ CI ZWISA? No to moje gratulacje. A d,,,nie Polek za pieniądze przez Biznesmenów też Ci zwisa. Polek które żeby nie zdechnąć z głodu muszą się ..............z Biznesmenami. O taką Polskę walczył KOR i Gazeta Wyborcza. A teraz pałeczkę po nich jak widzę przejmują koledzy Gajowego i Bufetowej

 • Re: Onet: "Gazeta Polska" musi wycofać wlepki

  Zleciłem wydruk o treści Polska wolna od LGBT zgodnie z decyzją sądu a tamten zniszczyłem ha,ha,ha.

 • Re: Anonymous Polska blokują ACTA?

  działania są słuszne i pokażą rządzącym jaka jest opinia społeczeństwa w tej sprawie? Poniżej przetłumaczona wiadomość od Anonymous http://youtu.be/mv81VjzAtHQ Gazeta Wybiórcza wypowiada się ZA

 • Re: Najnowszy temat? Matylda

  i mam ponad 100 tematów do dyskusji, robię wklejki na które w ogóle nie odpowiadam. Czy o to chodzi? To miało być forum dyskusyjne a nie przegląd prasy. "Angora" bardzo dobra gazeta. Kupuję od lat. Za(...). A znaleźć można i artykuły z "Naszego Dziennika" jak i z "Faktów i Mitów". Mnie najbardziej interesują informacje z gazet lokalnych, czyli Polska w pigułce.

 • Re: Czy Rosjanie zacierają dowody ws. katastrofy?

  !Nie chce mi się rozpisywać na ten temat dlatego od razu polece lekture do czytania-Gazeta Polska- zapraszam do czytania,dowiecie się prawdy...

 • Re: Onet: "Gazeta Polska" musi wycofać wlepki

  Gazeta Polska - gazeta wroga ludziom.

 • Re: Najnowszy temat? Matylda

  i mam ponad 100 tematów do dyskusji, robię wklejki na które w ogóle nie odpowiadam. Czy o to chodzi? To miało być forum dyskusyjne a nie przegląd prasy. "Angora" bardzo dobra gazeta. Kupuję od lat. Za(...). A znaleźć można i artykuły z "Naszego Dziennika" jak i z "Faktów i Mitów". Mnie najbardziej interesują informacje z gazet lokalnych, czyli Polska w pigułce. Ja czytam wszystko od deski do deski. Często są

 • Re: Onet: "Gazeta Polska" musi wycofać wlepki

  okleić ambasadę USA naklejkami :)