• Informacje na temat:

  gazeta polska

Artykuły na temat: gazeta polska
 • ...​Rodacy ze Wschodu masowo wracają do Polski. Tylko od początku roku do połowy lutego podania o możliwość stałego pobytu złożyło prawie 2400 osób posiadających Kartę Polaka - pisze "Gazeta Polska Codziennie".

 • ​"Gazeta Wyborcza": Polska lista płac

  Firmy podnoszą pensje pracownikom, ale niezwykle powoli. W niektórych regionach kraju sytuacja wciąż przypomina raczej tę sprzed kilkunastu lat. Ile zarabiają Polki i Polacy?

 • "Gazeta Polska Codziennie": Chore serce Polski

  Eksperci alarmują: każdego dnia na skutek niewydolności serca umiera 164 Polaków - pisze we wtorek "Gazeta Polska Codziennie".

 • "Gazeta Polska Codziennie": Katastrofa humanitarna w Polsce?

  Udar mózgu jest jedną z głównych przyczyn zgonów w Polsce. Choroba ta przybiera postać epidemii, i to nie tylko w naszym kraju - pisze w czwartek "Gazeta Polska Codziennie".

 • "Gazeta Polska Codziennie": Koniec z fałszerstwami

  ...- Likwidacja jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach w mniejszych miastach i zakaz równoległego startu kandydatów na różne stanowiska - m.in. o takich zapisach w projekcie nowego kodeksu wyborczego autorstwa PiS informuje wtorkowa "Gazeta Polska Codziennie".

 • "Gazeta Polska Codziennie": Niemcy nie pomagają ofiarom zamachu

  Pełnomocnik niemieckiego rządu Kurt Beck, zamiast jak najszybciej załatwić sprawę odszkodowań dla Ariela Żurawskiego, właściciela ciężarówki ukradzionej, a następnie wykorzystanej do zamachu terrorystycznego w Berlinie, unika z nim spotkania - informuje wtorkowa "Gazeta Polska Codziennie".

 • "Gazeta Polska Codziennie": Uwaga na wysyp grzybów

  W ostatnich tygodniach w mediach społecznościowych krąży wiele zdjęć zadowolonych grzybiarzy i ich pokaźnych zbiorów. Takiego wysypu grzybów nie było od dawna. Warto pamiętać o zagrożeniach związanych z zatruciem grzybami - pisze "Gazeta Polska Codziennie".

 • Obrażające uczucia religijne i patriotyczne karykatury przedstawiające polityków PiS, które zostały wystawione w miejscowej galerii sztuki, wywołały oburzenie mieszkańców Istebnej. Sprawę relacjonuje piątkowa "Gazeta Polska Codziennie".

 • "Gazeta Polska Codziennie": Polacy poza zasięgiem

  Mieszkańcy północno-wschodniej Polski pozbawieni są łączności z pozostałą częścią kraju. Wielu z nich znajduje się poza zasięgiem polskich sieci telefonii komórkowej, a budki telefoniczne zostały zlikwidowane – alarmuje "Gazeta Polska Codziennie".

 • "Gazeta Polska Codziennie": Polacy są rozrzutni

  Aż 16 proc. mężczyzn i 9 proc. kobiet regularnie popełnia błąd nieprzemyślanych zakupów – wykazało badanie Instytutu Badawczego ARC Rynek i Opinia. Wyniki prezentuje "Gazeta Polska Codziennie".

Zdjęcia na temat: gazeta polska
Wideo na temat: gazeta polska
Dyskusje na temat: gazeta polska
 • Re: Anonymous Polska blokują ACTA?

  MNIE TEŻ ZWISAJĄ WASZE AKTA NIE PIRACIĆ TO NIE BĘDZIE AKTA ! a guantanamo TEŻ CI ZWISA? No to moje gratulacje. A d,,,nie Polek za pieniądze przez Biznesmenów też Ci zwisa. Polek które żeby nie zdechnąć z głodu muszą się ..............z Biznesmenami. O taką Polskę walczył KOR i Gazeta Wyborcza. A teraz pałeczkę po nich jak widzę przejmują koledzy Gajowego i Bufetowej

 • Re: Anonymous Polska blokują ACTA?

  działania są słuszne i pokażą rządzącym jaka jest opinia społeczeństwa w tej sprawie? Poniżej przetłumaczona wiadomość od Anonymous http://youtu.be/mv81VjzAtHQ Gazeta Wybiórcza wypowiada się ZA

 • Re: Najnowszy temat? Matylda

  i mam ponad 100 tematów do dyskusji, robię wklejki na które w ogóle nie odpowiadam. Czy o to chodzi? To miało być forum dyskusyjne a nie przegląd prasy. "Angora" bardzo dobra gazeta. Kupuję od lat. Za(...). A znaleźć można i artykuły z "Naszego Dziennika" jak i z "Faktów i Mitów". Mnie najbardziej interesują informacje z gazet lokalnych, czyli Polska w pigułce.

 • Re: "Gazeta Wyborcza": Czarne chmury nad Kurskim

  Wierzę w jednego Dyrektora, Ojca wszechmogącego, stworzyciela Radia Maryja i wszystkich rozmów niedokończonych. I w jedną satelitarną Telewizję Trwam, która z Ojca Dyrektora jest zrodzona przed wszystkimi wiekami. Moher do mohera, przelew do przelewu, dekoder prawdziwy od jednego dystrybutora. Kupiony a nie pożyczony, na pożytek Ojcu. A przez Ojca Dyrektora wszystko się stało. On to dla nas moherów i dla naszej emerytury, zstąpił z eteru i za sprawą ruskich anten stał się dla nas...

 • Re: Czy Rosjanie zacierają dowody ws. katastrofy?

  !Nie chce mi się rozpisywać na ten temat dlatego od razu polece lekture do czytania-Gazeta Polska- zapraszam do czytania,dowiecie się prawdy...

 • Re: Najnowszy temat? Matylda

  i mam ponad 100 tematów do dyskusji, robię wklejki na które w ogóle nie odpowiadam. Czy o to chodzi? To miało być forum dyskusyjne a nie przegląd prasy. "Angora" bardzo dobra gazeta. Kupuję od lat. Za(...). A znaleźć można i artykuły z "Naszego Dziennika" jak i z "Faktów i Mitów". Mnie najbardziej interesują informacje z gazet lokalnych, czyli Polska w pigułce. Ja czytam wszystko od deski do deski. Często są