• Informacje na temat:

  gazeta polska

Artykuły na temat: gazeta polska
 • ...​Rodacy ze Wschodu masowo wracają do Polski. Tylko od początku roku do połowy lutego podania o możliwość stałego pobytu złożyło prawie 2400 osób posiadających Kartę Polaka - pisze "Gazeta Polska Codziennie".

 • "Gazeta Polska Codziennie": Były esbek kandyduje

  Były funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa Ryszard Wierzbicki ubiega się o funkcję wójta w gminie Kołbaskowo w Zachodniopomorskiem - podaje w środę "Gazeta Polska Codziennie". Według dziennika, w PRL Wierzbicki zajmował się "rozpracowywaniem szczecińskiej opozycji antykomunistycznej".

 • ​"Gazeta Wyborcza": Polska lista płac

  Firmy podnoszą pensje pracownikom, ale niezwykle powoli. W niektórych regionach kraju sytuacja wciąż przypomina raczej tę sprzed kilkunastu lat. Ile zarabiają Polki i Polacy?

 • "Gazeta Polska Codziennie": Chore serce Polski

  Eksperci alarmują: każdego dnia na skutek niewydolności serca umiera 164 Polaków - pisze we wtorek "Gazeta Polska Codziennie".

 • "Gazeta Polska Codziennie": Katastrofa humanitarna w Polsce?

  Udar mózgu jest jedną z głównych przyczyn zgonów w Polsce. Choroba ta przybiera postać epidemii, i to nie tylko w naszym kraju - pisze w czwartek "Gazeta Polska Codziennie".

 • "Gazeta Polska Codziennie": Instruktor skazany za odmowę treningu

  Robert K., trener krav magi z Poznania, odmówił prowadzenia treningów grupie ludzi ze stowarzyszenia Stonewall. Ci uznali to za przejaw homofobii i donieśli policji - podaje czwartkowa "Gazeta Polska Codziennie". Sąd uznał mężczyznę za winnego wykroczenia - informuje gazeta.

 • "Gazeta Polska Codziennie": Spotkanie rodzin ofiar z podkomisją

  W poniedziałek wieczorem członkowie Podkomisji ds. Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego pod Smoleńskiem spotkali się z rodzinami ofiar katastrofy z kwietnia 2010 r. - podaje wtorkowa "Gazeta Polska Codziennie".

 • "Gazeta Polska Codziennie": Koniec z fałszerstwami

  ...- Likwidacja jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach w mniejszych miastach i zakaz równoległego startu kandydatów na różne stanowiska - m.in. o takich zapisach w projekcie nowego kodeksu wyborczego autorstwa PiS informuje wtorkowa "Gazeta Polska Codziennie".

 • "Gazeta Polska Codziennie": Niemcy nie pomagają ofiarom zamachu

  Pełnomocnik niemieckiego rządu Kurt Beck, zamiast jak najszybciej załatwić sprawę odszkodowań dla Ariela Żurawskiego, właściciela ciężarówki ukradzionej, a następnie wykorzystanej do zamachu terrorystycznego w Berlinie, unika z nim spotkania - informuje wtorkowa "Gazeta Polska Codziennie".

 • ​"Dziennik Gazeta Prawna": Strategia Polski w sprawie artykułu 7.

  Polski rząd chce jak najlepiej ułożyć sobie stosunki z nowym włoskim rządem, a także szybko doprowadzić do głosowania w sprawie praworządności na forum Rady Unii Europejskiej - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Zdjęcia na temat: gazeta polska
Wideo na temat: gazeta polska
Dyskusje na temat: gazeta polska
 • Re: Anonymous Polska blokują ACTA?

  MNIE TEŻ ZWISAJĄ WASZE AKTA NIE PIRACIĆ TO NIE BĘDZIE AKTA ! a guantanamo TEŻ CI ZWISA? No to moje gratulacje. A d,,,nie Polek za pieniądze przez Biznesmenów też Ci zwisa. Polek które żeby nie zdechnąć z głodu muszą się ..............z Biznesmenami. O taką Polskę walczył KOR i Gazeta Wyborcza. A teraz pałeczkę po nich jak widzę przejmują koledzy Gajowego i Bufetowej

 • Re: Anonymous Polska blokują ACTA?

  działania są słuszne i pokażą rządzącym jaka jest opinia społeczeństwa w tej sprawie? Poniżej przetłumaczona wiadomość od Anonymous http://youtu.be/mv81VjzAtHQ Gazeta Wybiórcza wypowiada się ZA

 • Re: Najnowszy temat? Matylda

  i mam ponad 100 tematów do dyskusji, robię wklejki na które w ogóle nie odpowiadam. Czy o to chodzi? To miało być forum dyskusyjne a nie przegląd prasy. "Angora" bardzo dobra gazeta. Kupuję od lat. Za(...). A znaleźć można i artykuły z "Naszego Dziennika" jak i z "Faktów i Mitów". Mnie najbardziej interesują informacje z gazet lokalnych, czyli Polska w pigułce.

 • Re: Czy Rosjanie zacierają dowody ws. katastrofy?

  !Nie chce mi się rozpisywać na ten temat dlatego od razu polece lekture do czytania-Gazeta Polska- zapraszam do czytania,dowiecie się prawdy...

 • Re: Najnowszy temat? Matylda

  i mam ponad 100 tematów do dyskusji, robię wklejki na które w ogóle nie odpowiadam. Czy o to chodzi? To miało być forum dyskusyjne a nie przegląd prasy. "Angora" bardzo dobra gazeta. Kupuję od lat. Za(...). A znaleźć można i artykuły z "Naszego Dziennika" jak i z "Faktów i Mitów". Mnie najbardziej interesują informacje z gazet lokalnych, czyli Polska w pigułce. Ja czytam wszystko od deski do deski. Często są

 • Re: "Dziennik Gazeta Prawna": Amerykańskie ultimatum dla Polski

  Dzisiaj wiozlem w londynie zyda z dwoma kolegami. Mowil ze byl w PL. Zapytalem czy w Auschwitz, on odpowiedzial ze nie i ze nie chce tam jechac. Na to jego kolega zadal mu jakies pytanie o obozy, ktorego do konca nie uslyszalem. Za to jego odpowiedz bardzo dokladnie i cytuje: "94% narodu albo nawet 96% wymordowano ale wiekszosc nie w obozach tylko na polach i obrzezach miast. Tego nie robili Niemcy tylko polscy chlopi..." Cos jeszcze trzeba dodac na temat tego falszywego i podlego narodu,...