• Informacje na temat:

  george

Artykuły na temat: george
 • George Weah prezydentem Liberii

  Światowej sławy piłkarz George Weah wygrał wybory prezydenckie w Liberii, zdobywając w drugiej turze 61,5 procent głosów i zdecydowanie pokonując wiceprezydenta kraju Josepha Boakai. Urząd obejmie najprawdopodobniej w styczniu.

 • George Michael nie żyje

  George Michael - muzyk, były solista grupy Wham! - zmarł w wieku 53 lat. Jego rzecznik poinformował, że "odszedł spokojnie w domu".

 • George Bush trafił do szpitala

  Były prezydent Stanów Zjednoczonych, 92-letni George H.W. Bush, trafił do szpitala w Houston w stanie Teksas - poinformowała szefowa jego biura. Prawdopodobnie za dwa dni zostanie wypisany do domu.

 • Książę George ma problem. Poważny

  W akcie urodzenia małego księcia widnieją trzy jego imiona: George Alexander Louis - i na tym koniec. George i jego rodzice będą musieli zdecydować się na jedną z trzech możliwych opcji. Pierwsza(...) Mountbatten-Windsor wydaje się historycznie właściwe, ale zbyt długie. George nie jest w swoim dylemacie odosobniony. Wszyscy żyjący członkowie dynastii Windsorów nie posiadają nazwisk. I to czasem...

 • George Clooney uhonorowany przez Amerykański Instytut Filmowy

  George Clooney zostanie uhonorowany przez Amerykański Instytut Filmowy. Aktor otrzyma tegoroczne prestiżowe wyróżnienie za całokształt twórczości.

 • George H. W. Bush najdłużej żyjącym prezydentem USA

  Mający ponad 93 lata George Herbert Walker Bush jest od soboty najdłużej żyjącym przywódcą Stanów Zjednoczonych. 41. prezydent USA pobił rekord długowieczności, który należał do Geralda Forda.

 • Kardynał George Pell przesłuchany ws. molestowania seksualnego

  Szef finansów Watykanu kardynał George Pell został przesłuchany w Rzymie przez australijską policję w sprawie rzekomego molestowania seksualnego. Mężczyźnie nie postawiono dotąd zarzutów – podaje AFP.

 • USA: Zmarł aktor George Kennedy

  W wieku 91 lat zmarł aktor filmowy, laureat nagrody Oscara i legenda kina, George Kennedy - poinformował w poniedziałek na Facebooku jego wnuk Cory Schenkel.

 • ​Zdobywca Złotej Piłki George Weah został prezydentem Liberii

  Najlepszy piłkarz 1995 roku na świecie George Weah został prezydentem Liberii. Jeden z najwybitniejszych zawodników w historii Czarnego Kontynentu otrzymał w drugiej turze 61,5 procent głosów i pokonał wiceprezydenta Josepha Boakaia.

 • George Friedman dla "Sieci": Polska jest wschodzącą potęgą

  ..."Jednym ze znaków rozpoznawczych wschodzącej potęgi jest to, że schodzące potęgi wytaczają przeciwko niej najcięższe działa" – mówi w nowym numerze tygodnika „Sieci” George Friedman, założyciel i były dyrektor agencji Stratfor.

Zdjęcia na temat: george
 • Vaclav Havel i George W. Bush w 2003 roku
Wideo na temat: george
 • Bohater filmu to zwykły człowiek, a przy tym wybitny agent

  Główny bohater filmu, George Smiley (Gary Oldman) nie jest herosem takim jak Bond. To wybitny agent, ale dlatego, że wygląda na nieporadnego i nieciekawego człowieka. Ma swoje wady i zalety, dzięki czemu na ekranie widzimy bardzo ludzkiego bohatera. Żyje on w świcie, gdzie nikt nie może nikomu ufać, a wszystko nosi klauzulę tajności.

 • George Clooney wciąż szuka „miłości swego życia”

  George Clooney jest jednym z najbardziej znanych aktorów i...kawalerów w Hollywood. Gwiazdor spotykał się z takimi pięknościami jak Stacy Keibler, Kelly Preston i Celine Balitran. Jednak w trakcie jednego z wywiadów 52-letni aktor przyznał, że jeszcze nie spotkał miłości swojego życia. Clooney zdradził również, że kiedy był dzieckiem podkochiwał się w Audrey Hepburn i Grace Kelly.

 • George Clooney uhonorowany przez Amerykański Instytut Filmowy

  George Clooney uhonorowany przez Amerykański Instytut Filmowy

Dyskusje na temat: george