• Informacje na temat:

  gerson

Artykuły na temat: gerson
 • Obraz Gersona trafił do zbiorów Zamku Królewskiego

  Obraz Wojciecha Gersona "Odpoczynek w szałasie tatrzańskim" został we wtorek przekazany do zbiorów stołecznego Zamku Królewskiego. Dzieło powróciło do kraju dzięki staraniom Fundacji Kronenberga.

 • Obraz Wojciecha Gersona "Odpoczynek w szałasie" został udostępniony Muzeum Śląskiemu przez Zamek Królewski w Warszawie w zamian za replikę "Żydówki z cytrynami" Aleksandra Gierymskiego - poinformowało w środę biuro prasowe muzeum.

 • Najważniejszy baron narkotykowy w Kolumbii Gerson Galvez został aresztowany w sobotę w Medellin, mieście położonym na północnym zachodzie kraju - poinformowało kolumbijskie ministerstwo obrony.

 • Tragedia w Tanzanii. 44 osoby ofiary zatonięcia promu

  ...​Co najmniej 44 osoby zginęły w wypadku promu pasażerskiego w Tanzanii na Jeziorze Wiktorii, największym akwenie wodnym w Afryce - poinformował w czwartek w publicznej telewizji Gerson Msigwa, rzecznik prasowy rządu Tanzanii.

 • Co najmniej 44 osoby zginęły w wypadku promu pasażerskiego w Tanzanii na Jeziorze Wiktorii, największym akwenie wodnym w Afryce - poinformował w czwartek w publicznej telewizji Gerson Msigwa, rzecznik prasowy rządu Tanzanii.

 • Obraz Gersona trafił do zbiorów Zamku Królewskiego

  Obraz Wojciecha Gersona "Odpoczynek w szałasie tatrzańskim" został we wtorek przekazany do zbiorów stołecznego Zamku Królewskiego. Dzieło powróciło do kraju dzięki staraniom Fundacji Kronenberga.

 • Autor najbardziej charakterystycznych i najważniejszych wystąpień George’a Busha odchodzi ze stanowiska. Michael Gerson jest twórcą m.in. słynnego określenia „oś zła”.

 • Nelsan Ellis nie żyje. Gwiazdor serialu "Czysta krew" miał 39 lat

  Jak poinformowała jego przedstawicielka Emily Gerson Saines, Nelsan Ellis zmarł po komplikacjach spowodowanych niewydolnością serca. Był bardzo utalentowany, jego słowa i osobowość nigdy nie zostanie zapomniana - podkreśliła. Ellis najbardziej znany jest ze swojej roli Lafayette’a Reynoldsa w popularnym serialu "Czysta krew", za którą zdobył m.in. nagrodę Emmy dla najlepszego aktora...

 • Ekstraklasa: Cracovia pokonała Lechię

  ..., Rafał Janicki, Gerson , Neven Markovic - Sławomir Peszko, Aleksandar Kovacevic, Ariel Borysiuk, Sebastian Mila (84. Grzegorz Kuświk), Michał Mak - Maciej Makuszewski (69. Jakub Wawrzyniak).

 • Potwierdzono autentyczność kontrowersyjnego dzieła Rembrandta

  Badanie przeprowadzone przez instytut Hamilton Kerr zakończył burzliwą debatę na temat tego, czy obraz namalował mistrz czy jeden z jego uczniów. Wątpliwości co do autentyczności dzieła wyrażali znawcy twórczości malarza: Horst Gerson i grupa badaczy z projektu poświęconego Rembrandtowi. Byli oni zgodni, co do tego, iż pewne elementy obrazu są zbyt słabe technicznie, by stwierdzić, że wyszedł on...

Dyskusje na temat: gerson