• Informacje na temat:

  gibson

Artykuły na temat: gibson
 • Mel Gibson w niezwykłym spocie na 100-lecie niepodległości

  Polska Fundacja Narodowa w ramach promocji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zaprosiła do współpracy aktora i reżysera – Mela Gibsona. Powstał wyjątkowy, poruszający spot opowiadający o odzyskaniu niepodległości. W spocie wolność jest porównana do domu – bezpiecznego, ciepłego i rodzinnego miejsca - przekonuje fundacja.

 • Mel Gibson sprzedaje rezydencję. Cena: 17,5 mln dolarów

  Mel Gibson sprzedaje rezydencję w Malibu. Cena to 17,5 mln dolarów.

 • Dorociński i Gibson w filmie o Dywizjonie 303. Zobacz pierwszy zwiastun!

  Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu "Hurricane" Davida Blaira. W obsadzie filmu opowiadającego o Dywizjonie 303 są m.in. Marcin Dorociński, Milo Gibson i znany z "Gry o Tron" Iwan Rheon.

 • Powstanie kasowy hit o historii Polski? Sellin: Mel Gibson byłby idealnym Janem III Sobieskim

  Gibson byłby idealnym Janem III Sobieskim. Proszę go sobie wyobrazić z tym przyklejonym wąsem, ucharakteryzowanego na sarmatę - mówił w Porannej rozmowie w RMF FM Jarosław Sellin, wiceminister kultury. Polityk PiS komentował w ten sposób pomysł nakręcenia kasowego filmu, opowiadającego o historii Polski. "Uważam, że uruchomiliśmy dobry mechanizm produkcji filmów historycznych, które nie są...

 • Nowy tydzień w kulturze: Film Gibsona, Michał Lorenc z orkiestrą i "Jestem mordercą"

  Nowy Gibson W piątek od filmowych premier zakręci nam się w głowie. Do polskich kin wchodzi "Przełęcz ocalonych", nowy film Mela Gibsona, który zbiera świetne recenzje. To opowieść o sanitariuszu(...) fikcyjni "superbohaterowie", warto celebrować czyny prawdziwego bohatera - mówi Mel Gibson. Jestem mordercą 4 listopada do kin wchodzi nagrodzony Srebrnymi Lwami na Festiwalu Filmowym w Gdyni...

 • Mel Gibson dostanie nagrodę w Karlowych Warach

  Mel Gibson będzie gwiazdą 49. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach. Aktor i reżyser odbierze tam Kryształowego Globusa za całokształt filmowej twórczości.

 • Ojcowie franciszkanie chcą, by Mel Gibson, reżyser "Pasji", nakręcił film biograficzny o założycielu zakonu, św. Franciszku z Asyżu. Otwarty list do Gibsona pojawił się na stronach internetowych franciszkanów.

 • Skruszony Mel Gibson

  W pierwszym, od głośnego zatrzymania w lipcu, wywiadzie telewizyjnym Mel Gibson po raz kolejny przeprosił za swoje zachowanie i zapewnił, że skończył z alkoholem - informuje "Dziennik".

 • Hollywoodzki gwiazdor Mel Gibson ("Czego pragną kobiety", "Mad Max", "Waleczne serce - Braveheart") kończy pracę na planie filmu "We Were Soldiers". Produkcja opowiada o weteranach wojny w Wietnamie, a powstaje w oparciu o wspomnienia generała Harolda "Hala" Moore'a. W tę właśnie postać wciela się Mel Gibson.

 • ​PFN: Spot na 100-lecie odzyskania niepodległości z Melem Gibsonem

  Spot opowiadający o odzyskaniu niepodległości przez Polskę powstał we współpracy i z udziałem słynnego aktora, reżysera Mela Gibsona - poinformowała w sobotę Polska Fundacja Narodowa.

Zdjęcia na temat: gibson
 • Colin Gibson
Wideo na temat: gibson
Dyskusje na temat: gibson