• Informacje na temat:

  gierałtowski

Artykuły na temat: gierałtowski
 • ...44 portrety wybitnych Polaków, wykonane przez Krzysztofa Gierałtowskiego - fotografa zwanego interpretatorem ludzkich twarzy - zgromadzono na otwartej w czwartek wystawie w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego.

 • Gustaw Holoubek, Andrzej Wajda, Magdalena Abakanowicz i Kalina Jędrusik znaleźli się m.in. na nietypowych zdjęciach portretowych autorstwa Krzysztofa Gierałtowskiego, które zaprezentowano na wystawie "Portret bez twarzy" w ambasadzie Niemiec w Warszawie.

 • Ponad 150 zdjęć, przedstawiających m.in. Andrzeja Wajdę, Zdzisława Beksińskiego, Wisławę Szymborską, Czesława Miłosza i Jerzego Kosińskiego obejrzeć można na wystawie prac wybitnego fotografa Krzysztofa Gierałtowskiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Jan Paweł II, Magdalena Abakanowicz, Krzysztof Kieślowski, Roman Polański, Tadeusz Kantor, Andrzej Wajda i Zbigniew Zapasiewicz - to niektórzy bohaterowie fotograficznych portretów Krzysztofa Gierałtowskiego, prezentowanych na otwartej wystawie "Indywidualności polskie" w Bibliotece Narodowej.

 • Jan Paweł II, Magdalena Abakanowicz, Krzysztof Kieślowski, Roman Polański, Tadeusz Kantor, Andrzej Wajda i Zbigniew Zapasiewicz - to niektórzy bohaterowie fotograficznych portretów Krzysztofa Gierałtowskiego, prezentowanych na otwartej w środę wystawie "Indywidualności polskie" w Bibliotece Narodowej.

 • Szopka rodziny Gierałtowskich, na dachu której stoi figura Jana Pawła II ze skrzydłami, zwyciężyła w niedzielę w kategorii szopek rodzinnych w zorganizowanym już po raz 13 w Białymstoku konkursie na najpiękniejszą podlaską szopkę.

 • Lubuska Liga Snookera - IX edycja

  W turnieju udział wezmą m. in. Marcin Nitschke, Michał Zieliński, Adam Stefanów, Tomek Gierałtowski. Wpisowe na turniej wynosi 20zł. Zapisy przyjmowane będą pod nr tel. (0) 606 202 766 do piątku 4 lipca. Nagrodami w turnieju są puchary za miejsca od I do III a także za najwyższego "brejka". Turniej jest otwarty dla wszystkich, niezależnie od poziomu prezentowanych umiejętności. Będzie to na...

 • ​Prezydent odznaczył zasłużonych twórców kultury

  Gierałtowski, Bogusław Linda, Juliusz Machulski, Stanisław Janicki, Tadeusz Kowalski, Krystyna Szaraniec, Krzysztof Kornacki, Tadeusz Majda. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski uhonorowano: Ewę...

 • Kolejny wygrany turniej Marcina Nitschke

  Marcin Nitschke bardzo długo przygotowywał się do turnieju - jak widać, trening czyni Mistrzem. Turniej ten, był dla Marcina szczególnie ważny, z tego tytułu, że 29 czerwca jego świętej pamięci brat Damian Nitschke skończyłby 29 lat. Pierwszy mecz nie rozegrał się, gdyż Marek Siwicki oddał go walkowerem. W ćwierćfinale Marcin Nitschke wygrał z Tomaszem Gierałtowskim 3:2, natomiast w półfinale...

 • Noc Muzeów 2011 w Gdańsku

  ...wzorów kociewskich oraz czytanie bajek w gwarze tego regionu. W Gdańskiej Galerii Fotografii odbędzie się wernisaż wystawy "Krzysztof Gierałtowski. Indywidualności Polskie", na której pokazane zostaną...

Zdjęcia na temat: gierałtowski
 • Prezydent z fotografem Krzysztofem Gierałtowskim