• Informacje na temat:

  giertych

Artykuły na temat: giertych
 • Giertych będzie bronił posła Gawłowskiego

  Roman Giertych zapowiedział, że podejmie się obrony posła PO Stanisława Gawłowskiego. Jak podał Giertych poseł poprosił go o to w wysłanym liście. Adwokat poinformował o całej sprawie w niedzielę na Facebooku.

 • "Fakt": Giertych wróci do polityki?

  Roman Giertych chce wrócić do polityki – podaje we wtorek "Fakt". Z ustaleń dziennika wynika także, że najprawdopodobniej wystartuje on z list Platformy Obywatelskiej.

 • Atak na dom rodziny Tuska. Mocne słowa Giertycha

  Roman Giertych zamieścił na Facebooku wpis, w którym z oburzeniem opisuje atak na dom rodziny Donalda Tuska. Prokuratura umorzyła dochodzenie w tej sprawie.

 • ​"Newsweek": Roman Giertych będzie reprezentował Donalda Tuska

  Jak ustalił "Newsweek", pełnomocnikiem Donalda Tuska w śledztwie dotyczącym współpracy polskich służb i rosyjskiej FSB, będzie Roman Giertych.

 • Giertych: Kaczyński ma dostęp do akt śledztw?

  Pełnomocnik Donalda Tuska, mec. Roman Giertych wystosował w piątek wniosek do szefa MS Zbigniewa Ziobro o udzielenie informacji publicznej na temat tego, czy prezes PiS Jarosław Kaczyński miał dostęp do akt śledztwa, w którym zeznawał w czwartek były premier.

 • ...- O ile rozumiem uczucia tych rodzin, które chcą zidentyfikować w razie wątpliwości swoich bliskich, to tym bardziej rozumiem tych, którzy tego nie chcą, albo nie mają żadnych wątpliwości i nie chcą naruszać pamięci tych zmarłych – powiedział Roman Giertych komentując decyzję Prokuratury Krajowej o ekshumacji wszystkich ciał ofiar katastrofy smoleńskiej.

 • To jest kieszonkowy dyktatorek, któremu wydaje się, że jeżeli ma większość w Sejmie, to już może wszystko - w ten sposób Roman Giertych określił Jarosława Kaczyńskiego. Zdaniem byłego wicepremiera, najlepszą odpowiedzią na język używany w debacie politycznej przez prezesa PiS jest śmiech.

 • ...​Gdyby wybory odbyły się w najbliższą niedzielę, a opozycja poszłaby razem, to by je wygrała - ocenił Roman Giertych.

 • Roman Giertych: Michał Tusk autoryzował część wypowiedzi we "Wprost"

  Michał Tusk autoryzował część wypowiedzi z wywiadu udzielonego "Wprost" - mówił w poniedziałek Radiu Zet Roman Giertych. Jak dodał, w tym wywiadzie nie było słów Michała Tuska o obietnicy ws. komisji śledczej.

 • ​Giertych: Spytam Ziobrę, czy przekazuje informacje ze śledztw Kaczyńskiemu

  Pełnomocnik Donalda Tuska Roman Giertych zapowiedział po przesłuchaniu swojego klienta w prokuraturze, że zapyta ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobrę, czy ten przekazuje informacje ze śledztw prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Zdjęcia na temat: giertych
 • Roman Giertych
 • Były prezydent Bronisława Komorowski (centrum L) w towarzystwie polityków Romana Giertycha (L), Ryszarda Petru (3L) Jana Lityńskiego (4L) i Andrzeja Czumy (centrum P), Sławomira Nitrasa (4P), Ewy Kopacz (3P), Barbary Nowackiej (2P) i Czesława Mroczka (P)
Wideo na temat: giertych
 • Sikorski: Kaczyński patronuje szaleństwu. Instytut Giertycha to dobra inicjatywa

  "Każda inicjatywa prawicowa - nie smoleńska, nie budująca sekty, nie ogłupiająca społeczeństwa propagandą o rzekomym zamachu - jest dobra" - mówi o Instytucie Myśli Państwowej, tworzonym przez Giertycha, Marcinkiewicza, Kamińskiego i kilku polityków PO Radosław Sikorski, który odpowiedział na pytania słuchaczy RMF FM. "Wrażliwość prawicowa zawsze była i będzie w Polsce. Dobrze, że ludzie

 • Marcin Mastalerek: Kopacz - chaos, Szydło - spokój. Teraz PO zacznie kwestionować przywództwo Kopacz

  "Beata Szydło była sobą, była spokojna i merytoryczna. Ewa Kopacz była Michałem Kamińskim - straszyła PiS-em. Tak się nas boją, a wzięli połowę rządu PiS do siebie: Giertych, Marcinkiewicz, Dorn. My wygrywamy dzięki temu, że oni odeszli" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM rzecznik kampanii PiS Marcin Mastalerek. Uważa również, że "Kopacz przeszkadzała Szydło, co chwilę się wtrącała". "W PO dzień

 • Julia Pitera: Wierzę Giertychowi - Kaczyński zbierał "haki"

  Nie dziwię Giertychowi, że to w końcu powiedział. (…) Wszak Kaczyński upokarzał swoje otoczenie - powiedziała w Kontrwywiadzie RMF FM Julia Pitera.