• Informacje na temat:

  gladiator

Artykuły na temat: gladiator
 • Do Koloseum można wejść jak gladiator

  Turyści mogą wejść do rzymskiego Koloseum prosto na dawną arenę, jak niegdyś gladiatorzy - jest to możliwe dzięki decyzji o otwarciu nowej drogi prowadzącej do amfiteatru. Trzecie wejście ma rozładować kolejki w szczycie sezonu i zapewni zwiedzającym wyjątkowe wrażenia.

 • Nie żyje Alfie Evans. "Gladiator złożył tarczę i przywdział skrzydła"

  Alfie Evans, brytyjski chłopiec, o którego losie usłyszał cały świat, zmarł. Informację podali rodzice chłopca. "Mój gladiator złożył tarczę i przywdział skrzydła o 2:30. Pękło nam serce. Kochamy Cię Alfie" - napisał Thomas Evans.

 • ​Włochy: Do Koloseum można wejść jak gladiator, prosto na arenę

  Turyści mogą wejść do rzymskiego Koloseum prosto na dawną arenę, jak niegdyś gladiatorzy- to dzięki decyzji o otwarciu nowej drogi prowadzącej do amfiteatru. Trzecie wejście ma rozładować kolejki w szczycie sezonu i zapewni zwiedzającym wyjątkowe wrażenia.

 • Milik odpowiada Gladiatorowi: "Sorry Maximus". Crowe: Ciężko pracujecie, wierzę w Was!

  ..., 2016" user="arekmilik9" /> Reprezentant Polski nie pozostał dłużny Australijczykowi. Milik napisał na Twitterze "Sorry Maximus" (odwołując się do słynnego filmu "Gladiator", w którym Crowe grał główną...

 • FMF: Co to był za koncert! "Gladiator" z muzyką na żywo

  Pięciominutowa owacja na stojąco zakończyła pokaz obsypanego Oscarami "Gladiatora" z muzyką na żywo. Koncertu w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej wysłuchała publiczność, która po brzegi wypełniła Kraków-Arenę.

 • Odkąd "Gladiator" został uhonorowany pięcioma nagrodami Amerykańskiej Akademii Filmowej, trwają spekulacje dotyczące realizacji drugiej części tej epopei. Wytwórnia DreamWorks chciałaby powtórzyć komercyjny i artystyczny sukces filmu Ridley'a Scotta.

 • W Shrine Auditorium w Los Angeles zakończyła się uroczystość rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Tegoroczną nagrodą Oscara za najlepszy film uhonorowano obraz "Gladiator". Nagrodę za najlepszą rolę kobiecą otrzymała Julia Roberts ("Erin Brockovich"), za najlepszą rolę męską uhonorowano Russela Crowe ("Gladiator"). W rankingu ogólnym zwyciężył "Gladiator" - 5 statuetek, za nim...

 • Centurionów i gladiatorów już w Rzymie nie spotkasz

  Komisarz Rzymu zabronił obecności centurionów i gladiatorów w centrum miasta, czyli mężczyzn w strojach żołnierzy Cesarstwa. Decyzję, która zdelegalizowała "rzymskich żołnierzy", podjął komisarz Francesco Paolo Tronca. Zarząd komisaryczny w Wiecznym Mieście wprowadzono po dymisji burmistrza Ignazio Marino i wszystkich szefów wydziałów w rezultacie konfliktu politycznego i ujawnionych nadużyć.

 • Animacja "Prawie jak gladiator" niebawem w kinach

  Ceniony amerykański scenarzysta Michael J. Wilson, pomysłodawca przebojowych animacji "Epoka lodowcowa" i "Rybki z ferajny", tym razem zabiera widzów w podróż do starożytnego Rzymu. Za sprawą filmu animowanego zrealizowanego w technice 3D "Prawie jak gladiator"

 • Grobowiec pierwowzoru bohatera "Gladiatora" zostanie zasypany

  Władze Wiecznego Miasta postanowiły zakopać odkryty cztery lata temu grobowiec rzymskiego dowódcy Marka Noniusza Makrynusa. Jego odnalezienie było światowym wydarzeniem, tym większym, że postać ta zainspirowała twórców filmowej superprodukcji "Gladiator".

Wideo na temat: gladiator
 • Oscarowy "Gladiator" z muzyką na żywo. Niezwykły koncert FMF

  Projekcja "Gladiatora" ze ścieżką dźwiękową graną przez na żywo przez orkiestrę - to jedno z najważniejszych wydarzeń 7. Festiwalu Muzyki Filmowej. Wielki pokaz filmu i koncert z udziałem gościa - kompozytora Hansa Zimmera - odbył się w wypełnionej publicznością Kraków Arenie.