• Informacje na temat:

  gładysz

Artykuły na temat: gładysz
 • Zabójca Ali Gładysz uniknie więzienia?

  Obrońca Mariusza B., który jadąc bez prawa jazdy zabił 16-letnią Alę Gładysz i ciężko ranił jej rodzeństwo, domaga się dla oskarżonego maksymalnego złagodzenia kary. Zamiast odsiadki, żąda kary więzienia w zawieszeniu.

 • ​RMF: Tajemnicza śmierć polskiego kierowcy we Francji

  Francuska żandarmeria prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci polskiego kierowcy koło Lyonu - dowiedział się francuski korespondent RMF FM Marek Gładysz. Ciało 21-letniego Krzysztofa G. ze Szczytna zostało znalezione koło zaparkowanej na poboczu furgonetki, którą wcześniej prowadził.

 • ​Tajemnicza śmierć polskiego kierowcy we Francji. Trwa śledztwo

  Francuska żandarmeria prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci polskiego kierowcy koło Lyonu - dowiedział się francuski korespondent RMF FM Marek Gładysz. Ciało 21-letniego Krzysztofa G. ze Szczytna zostało znalezione koło zaparkowanej na poboczu furgonetki, którą wcześniej prowadził.

 • RMF FM: Macron chce izolacji Polski i Węgier w V4?

  Emmanuel Macron chce zakazać krajom Europy Środkowo-Wschodniej wysyłania tańszych pracowników delegowanych do Francji i innych krajów Unii Europejskiej - informuje dziennikarz RMF FM Marek Gładysz.

 • Seksafera we francuskim rządzie. Minister oskarżany o gwałt

  Nowy skandal w obozie prezydenta Emmanuela Macrona. Paryska prokuratura wszczęła wstępne śledztwo w sprawie ministra rachunków publicznych. Gerald Darmanin może usłyszeć zarzut gwałt - donosi korespondent RMF FM Marek Gładysz.

 • Skandal na Riwierze Francuskiej. Sprzedali nieletnie dziewczyny gangowi

  Skandal na Riwierze Francuskiej. Policja aresztowała 7 Romów podejrzanych o "sprzedanie" niepełnoletnich dziewczyn serbskiemu gangowi, który zmuszał je do włamań do luksusowych apartamentów i willi - informuje dziennikarz RMF FM Marek Gładysz.

 • Gwałtowne burze i ulewy we Francji. Ewakuowano 1600 osób, służby szukają 75-latka

  Na południu Francji usuwane są szkody po wyjątkowo gwałtownej fali burz i powodzi. Z zalanych miejscowości i kempingów ewakuowano co najmniej 1600 osób. Jest wśród nich ponad sto niemieckich dzieci, przebywających na polu namiotowym - informuje dziennikarz RMF FM Marek gładysz.

 • Francja zakaże nachalnych podrywów. To sposób na uliczne molestowanie

  Koniec wulgarnego podrywania na francuskich ulicach. Za kilka tygodni ma wejść w życie ustawa przeciwko ulicznemu molestowaniu seksualnemu, która zakłada grzywny od 90 do 3000 euro m.in. za dwuznaczne gwizdy, sprośne zaczepki i śledzenie kobiet. Większość paryżanek jest z tego zadowolona. Przekonał się o tym paryski korespondent RMF FM Marek Gładysz.

 • Airbus Helicopters dla RMF: Śledzimy rozwój sytuacji z zainteresowaniem

  ...​"Śledzimy rozwój sytuacji z zainteresowaniem" - powiedział rzecznik Airbus Helicopters w rozmowie z francuskim korespondentem RMF FM Markiem Gładyszem na temat nowych rozmów dotyczących zakupu śmigłowców. "Jest za wcześnie na komentarze" - dodał rzecznik.

 • RMF: Salah Abdeslam żyje jak król we francuskim więzieniu

  Salah Abdeslam - koordynator listopadowych zamachów w Paryżu - przebywa we francuskim więzieniu w komfortowych warunkach. Ma do dyspozycji aż cztery cele, z których jedna została przekształcona w "prywatną" salę gimnastyczną - informuje Marek Gładysz z radia RMF.

Zdjęcia na temat: gładysz
Wideo na temat: gładysz
Dyskusje na temat: gładysz