• Informacje na temat:

  glińska

Artykuły na temat: glińska
 • ​"Rzeczpospolita": Piotr Gliński bez zaplecza

  ...wysłuchiwał w domu narzekań na TVP i w końcu musiał coś zrobić. Jak się ma 20 lat młodszą żonę, to trzeba się jej słuchać" - ironizuje jeden z posłów PiS. Renata Koźlicka-Glińska od kilkunastu lat działa...

 • Spór wokół stołecznego Teatru Studio. Agnieszka Glińska odchodzi

  Dyrektor artystyczna Teatru Studio w Warszawie Agnieszka Glińska złożyła wymówienie. Jej decyzja jest wynikiem sporu z Romanem Osadnikiem, dyrektorem naczelnym tej sceny.

 • Kopacz o Glińskim: Szczególna szczerość

  Wicepremier Piotr Gliński ze szczególną szczerością powiedział, jak TVP edukuje społeczeństwo - stała się tubą propagandową opcji rządzącej - tak niedzielne słowa wicepremiera na temat telewizji publicznej oceniła b. premier Ewa Kopacz.

 • Gliński: Oddajemy hołd obywatelom Rzeczpospolitej

  Dziś oddajemy hołd tym wszystkim obywatelom Rzeczpospolitej, dla których honor i ojczyzna były największą wartością - powiedział w niedzielę na Polskim Cmentarzu Wojennym w Bykowni wicepremier, minister kultury Piotr Gliński.

 • Gliński: Pobudziliśmy Łódź. To sukces

  Nawet, jeśli nie wygramy, to sukcesem jest to, że pobudziliśmy Łódź - powiedział w poniedziałek w Łodzi wicepremier Gliński pytany o szanse Polski na uzyskanie EXPO 2022. Wszędzie jesteśmy aktywni, staramy się maksymalnie wykorzystać tę szansę - podkreślił.

 • ​Karczewski komentuje wypowiedź wicepremiera Glińskiego

  Zagrały emocje, niepotrzebnie; wicepremier Piotr Gliński ma absolutną rację, mówiąc o roli organizacji pozarządowych w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego, jednak nie są one świętymi krowami, trzeba je kontrolować - powiedział w poniedziałek marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

 • "Decyzja ministra Glińskiego to katastrofa"

  Decyzja wicepremiera, ministra kultury, Piotra Glińskiego ws zabrania środków programowi "Bardzo Młoda Kultura", to katastrofa dla tego programu - ocenili politycy PO Rafał Grupiński i Michał Braun. Jak dodali organizacje dotowane w ramach programu stracą możliwość działania.

 • Minister Gliński broni kampanii billboardowej

  My chcemy reformy wymiaru sprawiedliwości, a opozycja niestety zakłamuje tę reformę za granicą, dlatego powinniśmy debatować o tym z Polakami, a także informować o tej sytuacji i o naszych wysiłkach Europę i świat - powiedział w Sejmie szef MKiDN Piotr Gliński. Jego zdaniem, taka jest intencja kampanii Polskiej Fundacji Narodowej.

 • Minister Gliński o budowie pomnika w Smoleńsku

  Minister Piotr Gliński przyznaje, że sprawa budowy pomnika na miejscu katastrofy prezydenckiego Tupolewa w Smoleńsku utknęła w martwym punkcie.

 • Piotr Gliński został przewodniczącym Komitetu ds. Pożytku Publicznego

  Wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński został przewodniczącym Komitetu ds. Pożytku Publicznego. We wtorek na tę funkcję powołał go prezydent Andrzej Duda. "Pierwszy raz w historii urząd mający współpracować z trzecim sektorem został umocowany tak wysoko w strukturach władzy" - powiedział Gliński.

Zdjęcia na temat: glińska
 • Piotr Gliński - minister kultury i dziedzictwa narodowego
 • Prezydent Andrzej Duda (3P), premier Beata Szydło (2P), marszałkowie Sejmu i Senatu Marek Kuchciński (4P) i Stanisław Karczewski (5P) oraz wicepremier, minister kultury Piotr Gliński (P) składają wieniec przed pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego przy
Dyskusje na temat: glińska