• Informacje na temat:

  glińska

Artykuły na temat: glińska
 • ​"Rzeczpospolita": Piotr Gliński bez zaplecza

  ...wysłuchiwał w domu narzekań na TVP i w końcu musiał coś zrobić. Jak się ma 20 lat młodszą żonę, to trzeba się jej słuchać" - ironizuje jeden z posłów PiS. Renata Koźlicka-Glińska od kilkunastu lat działa...

 • Spór wokół stołecznego Teatru Studio. Agnieszka Glińska odchodzi

  Dyrektor artystyczna Teatru Studio w Warszawie Agnieszka Glińska złożyła wymówienie. Jej decyzja jest wynikiem sporu z Romanem Osadnikiem, dyrektorem naczelnym tej sceny.

 • ​Zegarek wicepremiera Piotra Glińskiego. Widzieliście?

  Luksusowe zegarki uwielbiał Sławomir Nowak. Były minister transportu za niewpisanie jednego z nich do oświadczenia majątkowego dostał nawet prokuratorskie zarzuty i został skazany przez sąd na grzywnę. Z pewnością nie grozi to wicepremierowi Piotrowi Glińskiemu, na zegarek którego zwrócił uwagę Robert Mazurek podczas internetowej części Porannej Rozmowy w RMF FM.

 • Minister Gliński o odbudowie Pałacu Saskiego

  Wicepremier, minister kultury Piotr Gliński powiedział, że prace nad odbudową Pałacu Saskiego w Warszawie już trwają. Rekonstrukcję historycznego budynku zapowiedział wczoraj podczas uroczystości przy Grobie Nieznanego Żołnierza prezydent Andrzej Duda.

 • Wniosek o wotum nieufności wobec Glińskiego

  Posłowie klubów PO, Nowoczesnej i PSL-UED złożyli wniosek o wyrażenie wotum nieufności wobec wicepremiera, ministra kultury Piotra Glińskiego. Decyzja opozycji ma związek z zakupem przez Skarb Państwa kolekcji Czartoryskich w 2016 roku.

 • "Kalkulacja polityczna". Gliński o Gronkiewicz-Waltz

  Decyzja zakazująca Marszu Niepodległości, wydana przez prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz, nie miała podstaw prawnych - ocenił w czwartek wicepremier, minister kultury Piotr Gliński. Zachęcał też do uczestnictwa w marszu rządowo-prezydenckim pod biało-czerwonymi flagami.

 • Piotr Gliński gratuluje Pawłowi Pawlikowskiemu

  Film "Zimna wojna" do ostatnich chwil walczył o Złotą Palmę. dziękuję całemu polskiemu zespołowi obecnemu w Cannes za godne reprezentowanie polskiej kinematografii - oświadczył wicepremier, minister kultury Piotr Gliński.

 • Gliński: Państwo ma się wtrącać

  Różnicą w sprawowaniu władzy między naszą ekipą a naszymi poprzednikami jest to, że staramy się ją praktycznie i aktywnie realizować, nie uciekamy od odpowiedzialności za sprawowanie władzy - powiedział we Wrześni (Wielkopolskie) wicepremier Piotr Gliński.

 • Kopacz o Glińskim: Szczególna szczerość

  Wicepremier Piotr Gliński ze szczególną szczerością powiedział, jak TVP edukuje społeczeństwo - stała się tubą propagandową opcji rządzącej - tak niedzielne słowa wicepremiera na temat telewizji publicznej oceniła b. premier Ewa Kopacz.

 • Gliński: stoimy przed koniecznością odbudowy elit

  "Stoimy przed koniecznością odbudowy elit i związania ich interesu z interesem wspólnoty" - zaznaczył wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński do uczestników IV Forum Organizacji Młodzieżowych "Razem dla Przyszłości", które odbyło się w sobotę w Łodzi.

Zdjęcia na temat: glińska
 • Piotr Gliński - minister kultury i dziedzictwa narodowego
 • Prezydent Andrzej Duda (3P), premier Beata Szydło (2P), marszałkowie Sejmu i Senatu Marek Kuchciński (4P) i Stanisław Karczewski (5P) oraz wicepremier, minister kultury Piotr Gliński (P) składają wieniec przed pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego przy
Dyskusje na temat: glińska