• Informacje na temat:

  glińska

Artykuły na temat: glińska
 • ​"Rzeczpospolita": Piotr Gliński bez zaplecza

  ...wysłuchiwał w domu narzekań na TVP i w końcu musiał coś zrobić. Jak się ma 20 lat młodszą żonę, to trzeba się jej słuchać" - ironizuje jeden z posłów PiS. Renata Koźlicka-Glińska od kilkunastu lat działa...

 • Spór wokół stołecznego Teatru Studio. Agnieszka Glińska odchodzi

  Dyrektor artystyczna Teatru Studio w Warszawie Agnieszka Glińska złożyła wymówienie. Jej decyzja jest wynikiem sporu z Romanem Osadnikiem, dyrektorem naczelnym tej sceny.

 • ​Zegarek wicepremiera Piotra Glińskiego. Widzieliście?

  Luksusowe zegarki uwielbiał Sławomir Nowak. Były minister transportu za niewpisanie jednego z nich do oświadczenia majątkowego dostał nawet prokuratorskie zarzuty i został skazany przez sąd na grzywnę. Z pewnością nie grozi to wicepremierowi Piotrowi Glińskiemu, na zegarek którego zwrócił uwagę Robert Mazurek podczas internetowej części Porannej Rozmowy w RMF FM.

 • Piotr Gliński: Wydobywamy ludzi z biedy

  "Polacy zasługują na to, by żyć na poziomie Greków, Hiszpanów czy Niemców" - mówi "Super Expressowi" wicepremier Piotr Gliński.

 • Beata Szydło: Piotr Gliński szefem Komitetu Społecznego

  ​Cieszę się, że Komitet Społeczny będzie nadal funkcjonował. Piotr Gliński przejmie obowiązki szefa tego zespołu - poinformowała wicepremier Beata Szydło.

 • Gliński: Sprawa Hruszowic jest raczej zamknięta

  - Cieszę się, że strona ukraińska wykazała chęć powrotu do rozmów o wznowieniu ekshumacji m.in. na Wołyniu - powiedział wicepremier Piotr Gliński w wywiadzie dla czwartkowej "Gazety Polskiej Codziennie". Dodał, że kanałami dyplomatycznymi będą teraz ustalane daty i formy spotkań.

 • Minister Gliński o odbudowie Pałacu Saskiego

  Wicepremier, minister kultury Piotr Gliński powiedział, że prace nad odbudową Pałacu Saskiego w Warszawie już trwają. Rekonstrukcję historycznego budynku zapowiedział wczoraj podczas uroczystości przy Grobie Nieznanego Żołnierza prezydent Andrzej Duda.

 • Wniosek o wotum nieufności wobec Glińskiego

  Posłowie klubów PO, Nowoczesnej i PSL-UED złożyli wniosek o wyrażenie wotum nieufności wobec wicepremiera, ministra kultury Piotra Glińskiego. Decyzja opozycji ma związek z zakupem przez Skarb Państwa kolekcji Czartoryskich w 2016 roku.

 • "Kalkulacja polityczna". Gliński o Gronkiewicz-Waltz

  Decyzja zakazująca Marszu Niepodległości, wydana przez prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz, nie miała podstaw prawnych - ocenił w czwartek wicepremier, minister kultury Piotr Gliński. Zachęcał też do uczestnictwa w marszu rządowo-prezydenckim pod biało-czerwonymi flagami.

 • Piotr Gliński gratuluje Pawłowi Pawlikowskiemu

  Film "Zimna wojna" do ostatnich chwil walczył o Złotą Palmę. dziękuję całemu polskiemu zespołowi obecnemu w Cannes za godne reprezentowanie polskiej kinematografii - oświadczył wicepremier, minister kultury Piotr Gliński.

Zdjęcia na temat: glińska
 • Piotr Gliński - minister kultury i dziedzictwa narodowego
 • Prezydent Andrzej Duda (3P), premier Beata Szydło (2P), marszałkowie Sejmu i Senatu Marek Kuchciński (4P) i Stanisław Karczewski (5P) oraz wicepremier, minister kultury Piotr Gliński (P) składają wieniec przed pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego przy
Dyskusje na temat: glińska