• Informacje na temat:

  glosa

Artykuły na temat: glosa
 • Głos przemilczanych

  W ramach organizowanej w Polsce przez Małopolskie Stowarzyszenie Probacja kampanii "Nie moja wina, ale moja kara" oddano głos przebywającym za kratkami rodzicom i ich dzieciom. O ile ci pierwsi mają swoje do odpokutowania, ich pociechy niczym nie zasłużyły na społeczne wykluczenie.

 • Głos niewinnych

  Milczenie o prawdzie otwiera drzwi dla kłamstwa. Dlatego właśnie nie wolno milczeć: choćby mówienie musiało przynieść ból i urazić czyjąś wrażliwość.

 • ​Głos ludu. Głos wszechmogący?

  Kampanijny pomysł "milion podpisów = referendum" pozornie wygląda na fantastyczny. Proobywatelski, prodemokratyczny, profrekwencyjny, propartycypacyjny i w ogóle bardzo pro.... Problem jednak w jego szczegółach. Szczegółach, które w tym przypadku okazują się prawdziwie diabelskie.

 • Kampanijny pomysł "milion podpisów - referendum" pozornie wygląda na fantastyczny. Proobywatelski, prodemokratyczny, profrekwencyjny, propartycypacyjny i w ogóle bardzo pro…. Problem jednak w jego szczegółach. Szczegółach, które w tym przypadku okazują się prawdziwie diabelskie.

 • USA: Głos protestu

  Czy wie pan, dlaczego usiedliśmy na tej ławeczce? - zagaiła mnie na parterze Trump Tower około 50-letnia kobieta, której towarzyszył około 20-letni syn. Odparłem, że nie wiem. Oto, czego się dowiedziałem.

 • „Nacjonalizm przeciwieństwem patriotyzmu”- głos Episkopatu

  „Kościół w swoim nauczaniu zdecydowanie rozróżnia szlachetny i godny propagowania patriotyzm oraz będący formą egoizmu nacjonalizm.” – czytamy w dokumencie przygotowanym przez Radę ds. Społecznych Konferencji Episkopatu Polski.

 • "Polski głos jest zdecydowanie zbyt słaby"

  W narracji historycznej, którą toczymy, polski głos jest zdecydowanie zbyt słaby. Obawiam się, że obecnie nie my sami, ale ktoś inny opowiada o postawach Polaków w czasie II wojny światowej - powiedział we wtorek wiceprezes IPN Krzysztof Szwagrzyk.

 • Kopcińska: Głos premiera nie służył negowaniu Holokaustu

  Głos premiera Mateusza Morawieckiego w dyskusji w Monachium w najmniejszym stopniu nie służył negowaniu Holokaustu ani obciążaniu Żydowskich Ofiar jakąkolwiek odpowiedzialnością za niemieckie ludobójstwo - napisała rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska w oświadczeniu przekazanym PAP.

 • Jarosław Kaczyński: Głos za zmianą, to głos na PiS

  Jarosław Kaczyński powiedział w Siedlcach, że głos za zmianą, to głos za Prawem i Sprawiedliwością. Podkreślił, że tylko jego partia jest szansą na rządy bez walki z opozycją, przy współpracy z prezydentem, z planem na Polskę.

 • "Głos Szczeciński": W jeziorze znaleziono ciało księdza

  W jeziorze Mały Klępicz znaleziono ciało miejscowego księdza. Według wstępnych ustaleń, mężczyzna miał się utopić.

Zdjęcia na temat: glosa
Wideo na temat: glosa
Dyskusje na temat: glosa