• Informacje na temat:

  głownia

Artykuły na temat: głownia
 • Coraz więcej osób chrapie. Głównie mężczyźni!

  Liczba osób, które chrapią prawie podwoiła się w ciągu ostatnich 20 lat. Według badań zaprezentowanych w najnowszym numerze Sleep Medicine, ten problem dotyczy już czterech osób na dziesięć, głównie mężczyzn. Okazało się także, że na bezdech senny skarży się 7 proc. populacji. To również nieco więcej niż w ostatnich latach.

 • Główni podejrzani w aferze GetBack pozostaną w areszcie

  ​Konrad K. i Piotr B. - główni podejrzani w aferze GetBack - pozostaną w areszcie. Jak dowiedział się reporter RMF FM, sąd przedłużył im tymczasowy areszt o trzy miesiące - do 13 grudnia.

 • Obama likwiduje rejestr dla imigrantów, głównie muzułmanów

  Administracja prezydenta USA Baracka Obamy poinformowała w czwartek, że oficjalnie likwiduje obowiązujący po atakach terrorystycznych z 2001 roku wymóg, by mężczyźni imigrujący do USA, głównie z krajów muzułmańskich, rejestrowali się w specjalnym systemie.

 • Paweł Słowiok: Głównie skupialiśmy się nad częścią skokową

  W miniony weekend w pierwszych zawodach pucharu świata w fińskim Kuusamo polscy kombinatorzy norwescy zajęli szóste miejsce w rywalizacji drużynowej. Jest to najwyższe miejsce w historii tej dyscypliny. Wcześniej w sobotę Paweł Słowiok indywidualnie był 26. O początku sezonu z Pawłem Słowiokiem rozmawiał w Kussamo Wojciech Marczyk z redakcji sportowej.

 • Bezsenność w Mediolanie, głównie z powodu stresu

  ​Mieszkańcy Mediolanu, włoskiej stolicy finansów, biznesu i mody, nie śpią z powodu stresu - pisze "Corrierre della Sera". Jak obliczono, co minutę w aptekach sprzedawanych jest tam 100 dawek środków nasennych, ponad 6 tysięcy opakowań.

 • Suszarki polskim hitem eksportowym. Kupują je głównie Chińczycy

  Towary chińskie zalewają cały świat, nie wyłączając Polski. W drugą stronę już nie jest tak łatwo. Eksport do Chin udaje się niewielu. W ostatnich latach "zaskoczyło" kilka produktów przesłanych z Polski. Jednym z nich są suszarki. Te włókiennicze - donosi portal money.pl.

 • ​Watykan: Ofiarami ataków religijnych głównie chrześcijanie

  75 procent aktów przemocy wobec religii wymierzonych jest obecnie w chrześcijan; na świecie każdego miesiąca zabijanych jest średnio 322 z nich, czyli 10 dziennie - takie dane przedstawił we wtorek arcybiskup Silvano Tomasi z Watykanu.

 • Bezsenność w Mediolanie, głównie z powodu stresu

  Mieszkańcy Mediolanu, włoskiej stolicy finansów, biznesu i mody, nie śpią z powodu stresu – pisze w poniedziałek "Corriere della Sera". Jak obliczono, co minutę w aptekach sprzedawanych jest tam 100 dawek środków nasennych, ponad 6 tysięcy opakowań dziennie.

 • Już 1,5 mln klientów chwilówek. Klientami głównie ludzie młodzi

  Już ponad jedną czwartą pożyczek o kwocie nieprzekraczającej 4 tys. złotych stanowią tzw. chwilówki. Firmy pożyczkowe coraz intensywniej rywalizują o pozyskanie nowych klientów, a jest o co walczyć – około półtora miliona Polaków corocznie pożycza pieniądze na bieżące wydatki, wakacje czy prezenty świąteczne.

 • Afera reprywatyzacyjna. Główni oskarżeni nie opuszczą aresztu

  Sąd Okręgowy w Warszawie wstrzymał wykonanie postanowienia o zastosowaniu tzw. aresztu kaucyjnego wobec Jakuba R. i Aliny D. Oznacza to, że nie opuszczą oni aresztu do czasu rozpoznania zażalenia wniesionego przez prokuraturę.

Zdjęcia na temat: głownia
 • Ostatni przedświąteczny jarmark w Nowym Targu
 • Ostatni przedświąteczny jarmark w Nowym Targu
Wideo na temat: głownia
Dyskusje na temat: głownia
 • Re: Rosja obawia się kolorowej rewolucji

  Spadaj wywrotowcu i nie podpuszczaj jednych na drugich, szpicli na usługach UPA!

 • Re: "The Economist": Duda zaprzepaści polskie osiągnięcia?

  Właśnie pisałem, że PiS nie kładzie opodatkowania tak jak trzeba na cudzoziemskich inwestorów, aby wycisnąć ich jak cytrynkę i zmusić z czasem do opuszczenia Polski. Kładzie tak, aby było najprościej i bezproblemowo w granicach EU opodatkować ich. Czytać ze zrozumieniem w żadnym słowiańskim języku nie potrafisz typowy germański Lemingu? A co do tych umów międzynarodowych to myślisz, że kto je podpisuje i utrzymuje w życiu? Od 1989 roku Polska nie jest podmiotem Związku Sowieckiego. Chyba nie...

 • Re: "The Economist": Duda zaprzepaści polskie osiągnięcia?

  Dr Psychiatra - Przyjdzie Słowiańska Wiosna do Polski to udzieli tobie "reality check" bezpłatnej wizyty. Po pierwszej zaś (jeśli nie będzie poprawy, skruchy, zadośćuczynienia, pokuty i tarzania się w błocie z wcieraniem popiołów we włosy) to wyniosą cię razem z całą twoją rodziną, krewniakami i pewnie wszystkimi twoimi oficjalnymi znajomym w plastikowych woreczkach. Srebrnica kontra seryjny samobójca. Na kogo ty stawiasz? Ja obstawiam moich słowiańskich rodaków w każdym z przypadków. Polska...

 • Re: "The Economist": Duda zaprzepaści polskie osiągnięcia?

  Polska de facto jest krajem samowystarczalnym w surowce strategiczne, więc to jest wystarczający powód ku negacji argumentów przeciwko ekonomicznemu izolacjonizmowi, czy bojkotowi "Tea Party" na importowane dobra zza granicy. Polska da sobie radę bez obcego kapitału i bez obcych towarów. Wszystko co potrzebujemy to nieliberalny kapitalizm. Korea Południowa przez 5 lat utrzymywała izolacjonizm ekonomiczny i jak się ma w porównaniu do Korei Północnej desperacko walczącej o jakąkolwiek wymianę...

 • Re: "The Economist": Duda zaprzepaści polskie osiągnięcia?

  Pieniędzy nie brak. Można wrzucić 50% podatek-cło na wywożony z Polski kapitał bez absolutnie żadnej szkody dla gospodarki rynkowej Polski. Budżet Polski ma automatycznie do wydatku dodatkowe setki miliardów. PiS zaś proponuje jakieś drobne podatki na cudzoziemskich inwestorów, jak ten 0.15% podatek na banki, który Kukiz rad by widzieć jako 1.5% bankowego podatku, jeśli nie nawet 15% podatku od zysku tych banków. Banki mają gigantyczne w Polsce zyski każdego roku. Supermarkety? To samo! Forsa...

 • Re: "The Economist": Duda zaprzepaści polskie osiągnięcia?

  Ekonomist zapomniał tylko o jednym, że za wolność i niepodległość są ludzie wszędzie na świecie gotowi zapłacić nie tylko pieniędzmi, lecz nawet własnym życiem (już nie mówiąc nic tutaj o podeptaniu i to nie tylko prawa do życia innych ludzi). Można wiele napisać o Polsce uwikłanej i zamotanej układami ponadpaństwowymi i międzynarodowymi, lecz nie można powiedzieć, że dziś Polska jest w pełni niepodległa, niezależna i suwerenna, której władcą jest lud polski w miejsce zagranicznych...

 • Re: ​Biskupi Kościołów ewangelickich w Polsce apelują do Sejmu

  Anioł Pański tak przemówił do szatana:"Pan zakazuje ci tego,szatanie,zakazuje ci tego Pan,który wybrał Jeruzalem.Czyż nie jest on niby głownia wyciągnięta z pożogi?"

 • Re: "Rz": Podróbki z Chin dla polskich komandosów

  To ty chyba nie musles w ręku spyderco. Wygladają prawie identycznie, co nie znaczy że jakość jest taka sama. Sama głownia wykonana z różnych materiałów robie rużnice. Mam 2 podrubki z ali i nigdy więcej. Po cięcu zeykłych kartonów musiałem ostrzyc bo glownia z gównolitu. A dla komandosa ważne jest żeby nóż trzymał dlugo ostrość i był ostry kiedy go najbardziej potrzebuje. Poczytaj troche

 • Re: Strzelanina w Teksasie. Nie żyje co najmniej 26 osób

  Anioł Pański tak przemówił do szatana:"Pan zakazuje ci tego,szatanie,zakazuje ci tego Pan,który wybrał Jeruzalem.Czyż nie jest on niby głownia wyciągnięta z pożogi?"