• Informacje na temat:

  goci

Artykuły na temat: goci
 • ...z dumą gotowe już skórzane buty - łapcie zeszyte rzemykiem. Obok na stole leżą sznury kolorowych paciorków. Goci robili je wprawdzie ze szkła, a te są z modeliny, ale poza tym są identyczne - zapewnia...

 • Plan dla "marzycieli". Trump gotów złożyć podpis

  Prezydent USA Donald Trump jest gotów podpisać się pod planem, który otworzy drogę do obywatelstwa dla prawie 1,8 miliona "marzycieli", którzy zostali przywiezieni nielegalnie do Stanów Zjednoczonych jako dzieci - poinformował w czwartek Reuters.

 • Donald Trump jest gotów podpisać plan dla "marzycieli"

  Prezydent USA Donald Trump jest gotów podpisać się pod planem, który otworzy drogę do obywatelstwa dla prawie 1,8 miliona "marzycieli". To ci, którzy zostali przywiezieni nielegalnie do Stanów Zjednoczonych jako dzieci.

 • Kurdyjskie referendum. ​Premier Iraku gotów do interwencji militarnej

  Premier Iraku Hajdar al-Abadi ostrzegł w sobotę, że jest gotów do interwencji militarnej, jeśli zaplanowane na 25 września referendum niepodległościowe w irackim autonomicznym Kurdystanie doprowadzi do aktów przemocy.

 • Trump gotów porozmawiać z Kim Dzong Unem

  Prezydent Donald Trump powiedział w sobotę, że jest gotów porozmawiać z przywódcą Korei Północnej Kim Dzong Unem. Wyraził także nadzieję, że rozmowy między Seulem a Pjongjangiem nt. udziału KRLD w igrzyskach zimowych w Korei Płd. zakończą się sukcesem.

 • WikiLeaks: Assange gotów udać się do USA

  Założyciel demaskatorskiego portalu WikiLeaks Julian Assange jest gotowy udać się do Stanów Zjednoczonych, gdzie grozi mu odpowiedzialność za ujawnienie tajnych materiałów, pod warunkiem zagwarantowania mu jego praw - poinformował w środę portal.

 • Hamas gotów do rozmów z Fatahem

  Rządzące w Strefie Gazy ugrupowanie Hamas ogłosiło w niedzielę, że jest gotowe rozpocząć rozmowy z konkurencyjnym Fatahem, rozwiązać władze administracyjne w Gazie i rozpisać wybory powszechne w celu zakończenia długotrwałego konfliktu.

 • Konfliktu na Morzu Południowochińskim. Trump gotów mediować

  Donald Trump powiedział w niedzielę, w Hanoi, podczas spotkania z prezydentem Wietnamu, Tran Dai Quangiem, że jest gotowy podjąć się mediacji pomiędzy Wietnamem a Chinami w sprawie konfliktu na Morzu Południowochińskim - poinformował Reuters.

 • Saryusz-Wolski gotów stanąć przeciw Tuskowi

  Europoseł Jacek Saryusz-Wolski wyraził w poniedziałek gotowość do startu w wyborach prezydenckich, jeśli o urząd ten będzie się ubiegał również szef Rady Europejskiej Donald Tusk.

 • ​Friedman: UE zawodzi, a polski rząd jest gotów to powiedzieć

  Unia Europejska zawodzi, a Polacy wybrali rząd, który jest gotów to powiedzieć - mówi PAP ekspert ds. międzynarodowych George Friedman. Podkreśla też, że UE zignorowała polskie obawy wobec Rosji.

Zdjęcia na temat: goci
Wideo na temat: goci
 • " Jestem gotów zostać ministrem zdrowia"

  ​"Jestem gotów zostać ministrem zdrowia. Jestem bardzo bliski służbie zdrowia" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski z PiS w odpowiedzi na pytania słuchaczy. "Byłem dyrektorem szpitala, byłem ordynatorem. Te sprawy są mi niezwykle bliskie i żyję nimi" - dodaje.

 • Ujazdowski: Jestem gotów zaryzykować karierę polityczną dla uzdrowienia sytuacji wokół TK

  Ujazdowski: Jestem gotów zaryzykować karierę polityczną dla uzdrowienia sytuacji wokół TK

 • Gowin: Jestem gotów na prezydenturę Krakowa

  "Jestem gotów startować w wyborach na prezydenta Krakowa"- deklaruje lider Polski Razem Jarosław Gowin odpowiadając na pytania słuchaczy RMF FM. "Ale to zależy od decyzji mojej partii i od tego, czy uda się w Krakowie zbudować szerszy obóz centroprawicowy, który mógłby skutecznie konkurować z prezydentem Majchrowskim" - dodaje. "Majchrowski jest do pokonania, zwłaszcza po ostatniej porażce w referendum dotyczącym igrzysk zimowych"- tłumaczy gość RMF FM.

Dyskusje na temat: goci