• Informacje na temat:

  goci

Artykuły na temat: goci
 • ...z dumą gotowe już skórzane buty - łapcie zeszyte rzemykiem. Obok na stole leżą sznury kolorowych paciorków. Goci robili je wprawdzie ze szkła, a te są z modeliny, ale poza tym są identyczne - zapewnia...

 • Patryk Jaki gotów debatować. Stawia warunek

  - Rafał Trzaskowski zaproponował debatę pt. "Dlaczego Patryk Jaki jest zły". Jestem gotowy z nim debatować zawsze i wszędzie, ale nie na taki temat; to oznaka deficytu powagi w polityce - powiedział w poniedziałek kandydat Zjednoczonej Prawicy na urząd prezydenta Warszawy Patryk Jaki.

 • Słowacja: Premier Fico gotów podać się do dymisji

  Premier Słowacji Robert Fico zapowiedział, że w czwartek może ustąpić ze stanowiska. "Przedstawiłem prezydentowi swoją rezygnację. Jeśli prezydent ją przyjmie, jestem gotów odejść jutro" - powiedział premier.

 • Plan dla "marzycieli". Trump gotów złożyć podpis

  Prezydent USA Donald Trump jest gotów podpisać się pod planem, który otworzy drogę do obywatelstwa dla prawie 1,8 miliona "marzycieli", którzy zostali przywiezieni nielegalnie do Stanów Zjednoczonych jako dzieci - poinformował w czwartek Reuters.

 • Donald Trump jest gotów podpisać plan dla "marzycieli"

  Prezydent USA Donald Trump jest gotów podpisać się pod planem, który otworzy drogę do obywatelstwa dla prawie 1,8 miliona "marzycieli". To ci, którzy zostali przywiezieni nielegalnie do Stanów Zjednoczonych jako dzieci.

 • Kurdyjskie referendum. ​Premier Iraku gotów do interwencji militarnej

  Premier Iraku Hajdar al-Abadi ostrzegł w sobotę, że jest gotów do interwencji militarnej, jeśli zaplanowane na 25 września referendum niepodległościowe w irackim autonomicznym Kurdystanie doprowadzi do aktów przemocy.

 • Nieoficjalnie: Trump może być gotów do zbombardowania Iranu

  Prezydent USA Donald Trump może być gotów do wydania w przyszłym miesiącu rozkazu zbombardowania irańskich instalacji nuklearnych - podaje w piątek telewizja ABC, powołując się na źródła w australijskim rządzie. Australia miałaby pomóc w zidentyfikowaniu celów.

 • Trump gotów porozmawiać z Kim Dzong Unem

  Prezydent Donald Trump powiedział w sobotę, że jest gotów porozmawiać z przywódcą Korei Północnej Kim Dzong Unem. Wyraził także nadzieję, że rozmowy między Seulem a Pjongjangiem nt. udziału KRLD w igrzyskach zimowych w Korei Płd. zakończą się sukcesem.

 • WikiLeaks: Assange gotów udać się do USA

  Założyciel demaskatorskiego portalu WikiLeaks Julian Assange jest gotowy udać się do Stanów Zjednoczonych, gdzie grozi mu odpowiedzialność za ujawnienie tajnych materiałów, pod warunkiem zagwarantowania mu jego praw - poinformował w środę portal.

 • Hamas gotów do rozmów z Fatahem

  Rządzące w Strefie Gazy ugrupowanie Hamas ogłosiło w niedzielę, że jest gotowe rozpocząć rozmowy z konkurencyjnym Fatahem, rozwiązać władze administracyjne w Gazie i rozpisać wybory powszechne w celu zakończenia długotrwałego konfliktu.

Zdjęcia na temat: goci
Wideo na temat: goci
Dyskusje na temat: goci