• Informacje na temat:

  goniony

Artykuły na temat: goniony
 • W Częstochowie mężczyzna w wieku około 20 lat wpadł pod tramwaj i zginął na miejscu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że był to ochroniarz sklepu w okolicach dworca PKS, który gonił złodzieja.    

 • Kanadyjski sprinter goni... Usaina Bolta

  Kanadyjski sprinter Andre De Grasse goni najszybszego człowieka świata Usaina Bolta nie tylko na bieżni, ale także pod względem wysokości kontraktu. Podpisał wieloletnią umowę z Pumą wartą 11,25 mln dolarów. Jamajczyk dostaje od tej samej firmy 10 mln dolarów rocznie.

 • Duda liderem, Biedroń goni Tuska. Sondaż dla "SE"

  Według sondażu, przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster ma zlecenie "Super Expressu" oraz se.pl, w wyborach prezydenckich najwięcej głosów otrzymałby Andrzej Duda. Na urzędującego prezydenta zagłosowałoby 36 proc. respondentów.

 • Jaki: Straż miejska goni seniorów sprzedających truskawki

  Nowe priorytety straży miejskiej, zwiększenie liczby patroli policyjnych, m.in. w pobliżu szkół, rozbudowa monitoringu miejskiego oraz doświetlenie przejść dla pieszych - to założenia programu "Bezpieczna Warszawa", który przedstawił w czwartek kandydat na prezydenta stolicy Patryk Jaki.

 • Ekstraklasa: Legia Warszawa gromi i goni czołówkę

  Piłkarze trzeciej w tabeli Legii wygrali w Warszawie z Górnikiem Łęczna aż 5:0 w niedzielnym meczu 20. kolejki ekstraklasy i mają już tylko cztery punkty straty do Jagiellonii Białystok oraz Lechii Gdańsk. Dwa czołowe zespoły przegrały w sobotę swoje spotkania.

 • Przedwyborcza obietnica goni obietnicę

  Obniżyć wiek emerytalny, podatki, podwyższyć kwotę wolną od podatku, dać ludziom mieszkania. Trwająca kampania prezydencka już teraz sporo nas kosztuje. Politycy prześcigają się w składaniu coraz bardziej szczodrych obietnic. Na razie najhojniejszy jest Andrzej Duda, który zapowiedział obniżenie wieku emerytalnego z 67 lat, do poziomu sprzed reformy, czyli do 60 lat dla kobiet i 65 dla mężczyzn. Gdyby zrealizować ten pomysł, to do 2020 roku kosztowałoby to nas około 40 miliardów złotych. Dla...

 • Umorzeniem zakończyło się postępowanie w sprawie wypadku, w którym zginął ochroniarz jednego z częstochowskich supermarketów.

 • ​Sondaż dla "Super Expressu": Nowoczesna goni PiS

  Gdyby wybory odbyły się w najbliższą niedzielę, wygrałoby Prawo i Sprawiedliwość, ale zaledwie 6 punktów procentowych mniej otrzymałaby Nowoczesna - wynika z sondażu przeprowadzonego dla "Super Expressu".

 • Tygodnik "Przegląd": Zachęcać, a nie gonić batem

  - Za pracę w niedzielę powinno przysługiwać wynagrodzenie w wysokości 250 procent stawki dziennej - przekonuje w rozmowie z tygodnikiem "Przegląd" Jan Guz, przewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych.

 • Nietypowy pościg w Nowym Jorku. Byka gonili nawet mieszkańcy

  W nowojorskiej dzielnicy Queens byk spowodował niemałe poruszenie. Zwierzę uciekło z rzeźni i przez trzy godziny nie dawało się złapać. Gonili go właściciel rzeźni, mieszkańcy, i policja. W końcu dopadli go na jednej z posesji.

Zdjęcia na temat: goniony
Wideo na temat: goniony
Dyskusje na temat: goniony