• Informacje na temat:

  gorczyn

Artykuły na temat: gorczyn
 • ​Nowoczesna chce wyjaśnień ws. śmierci 14-latka z Gorczyna

  Media podały, że 4 września, 14-latetni Kacper z Gorczyna w województwie łódzkim popełnił samobójstwo, ponieważ był prześladowany przez kolegów, którzy twierdzili, że jest homoseksualistą. Chłopiec uczęszczał do gimnazjum w Łasku, z powodu gnębienia przez rówieśników, po wakacjach został przeniesiony do nowej szkoły. Na wtorkowej konferencji prasowej w Sejmie posłanka Scheuring-Wielgus złożyła...

 • Łódźkie: Pali się zakład utylizacji odpadów

  Pali się zakład utylizacji odpadów w Górczynie w Łódzkiem. Straż pożarna w Łasku potwierdziła informacje z Gorącej Linii RMF FM.

 • Tydzień bez ciepłej wody czeka mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego

  22 ulice i kilka tysięcy domów pozbawionych będzie ciepłej wody przez najbliższy tydzień. Z taką sytuacją będą musieli się zmierzyć mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego. W dzielnicy Górczyn zaplanowano remont instalacji ciepłowniczej.

 • Nowoczesna składa wniosek do komisji etyki w sprawie wpisu Pawłowicz

  Nowoczesna złożyła wniosek do komisji etyki ws. wpisu Krystyny Pawłowicz po samobójczej śmierci 14-latka z Gorczyna. W ocenie polityków Nowoczesnej, komentarz Pawłowicz wpisuje się w postawę szerzenia nienawiści do osób homoseksualnych.

 • Poznań. Opóźnienia w ruchu pociągów po potrąceniu na torach

  Na stacji kolejowej Poznań-Górczyn pociąg śmiertelnie potrącił człowieka. Z powodu wypadku, do którego doszło w poniedziałek po południu, kilka godzin opóźniony jest pociąg relacji Zielona Góra–Olsztyn. Nieznaczne opóźnienia notują też inne składy przejeżdżające przez stację.

 • ..."Brak reakcji na przemoc to przyzwolenie na nią, brak sprzeciwu wobec nienawiści to udział w jej rozprzestrzenianiu, brak wyraźnej niezgody na krzywdę słabszych to aprobata dla niesprawiedliwości" - czytamy w oświadczeniu organizacji społecznych, wydanym w związku z samobójczą śmiercią 14-letniego Kacpra z Gorczyna.

 • Wielkopolskie: Policja odzyskała część skradzionego kobaltu

  Wielkopolska policja zatrzymała 47-letniego mężczyznę w związku z kradzieżą izotopu kobaltu z jednej z poznańskich firm. Na poznańskim Górczynie znaleziono miejsce, w którym zakopana została część promieniotwórczego materiału.

 • Akcja "Zapal znicz dla Kacpra" przed gmachem MEN w Warszawie

  ...​Pod hasłem "Zapal znicz dla Kacpra" głównie młodzi ludzie zebrali się w sobotę przed gmachem Ministerstwa Edukacji Narodowej, by wspólnie powiedzieć dość samobójstwom wśród nastolatków i pokazać młodzieży LGBT, że nie jest sama. Zapalili znicze przed budynkiem, by uczcić pamięć 14-letniego Kacpra z Gorczyna, który popełnił samobójstwo kilka dni po rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

 • Pod hasłem "Zapal znicz dla Kacpra" głównie młodzi ludzie zebrali się w sobotę przed gmachem Ministerstwa Edukacji Narodowej, by wspólnie powiedz dość samobójstwom wśród nastolatków i pokazać młodzieży LGBT, że nie jest sama. Zapalili znicze przed budynkiem, by uczcić pamięć 14-letniego Kacpra z Gorczyna, który popełnił samobójstwo kilka dni po rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

 • Od soboty na trasie Górczyn - Piątkowo w Poznaniu jeździ Solaris Tramino. Do Euro 2012 po mieście będzie kursować aż 45 takich nowoczesnych tramwajów.

Dyskusje na temat: gorczyn