• Informacje na temat:

  górski

Artykuły na temat: górski
 • Górski Karabach znów niespokojny

  Armenia i Azerbejdżan oskarżają się wzajemnie o zaostrzenie sytuacji w Górskim Karabachu.

 • Artur Górski nie żyje

  Zmarł poseł Prawa i Sprawiedliwości Artur Górski. Miał 46 lat. Chorował na białaczkę, przeszedł przeszczep szpiku kostnego.

 • Mateusz Górski bramkarzem Ajaxu Amsterdam

  Holenderski gigant podpisał kontrakt z Mateuszem Górskim. 16-letni bramkarz podpisał z Ajaxem 2,5 letnią umowę do czerwca 2019 roku.

 • Polski przewodnik górski zginął na Słowacji

  Polski przewodnik górski zginął w słowackich Tatrach. Mężczyzna od wczoraj był poszukiwany, kiedy jego żona powiadomiła służby, że ten nie wrócił z samotnej wyprawy.

 • Mieliśmy niespodzianki dla fanów wyścigów górskich

  ...114 zawodników znalazło się na liście 10. Wyścigu Górskiego Limanowa - Przełęcz pod Ostrą. Na liczącej 5493 metry trasie pojawią się zawodnicy z Polski, Włoch, Czech, Austrii, Francji, Słowacji, Luxemburga, Szwajcarii i Chorwacji. Dla wszystkich fanów sportów motoryzacyjnych przygotowaliśmy niespodzianki - zestaw gadżetów od organizatorów imprezy.

 • Już wkrótce 10. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą!

  Już tylko tydzień pozostał do startu jubileuszowego, 10. Wyścigu Górskiego Limanowa - Przełęcz pod Ostrą. Będzie to 9. runda Mistrzostw Europy w Wyścigach Górskich oraz 5. i 6. rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Na malowniczej trasie w Beskidzie Wyspowym znów pojawią się bolidy najszybszych kierowców z Europy i Polski. Jak podkreślają uczestnicy - to najlepsza i najszybsza trasa...

 • Zmarł poseł PiS Artur Górski

  Nie żyje poseł PiS Artur Górski - poinformowała na Twitterze Jolanta Szczypińska. Miał 46 lat, chorował na białaczkę.

 • RMF: Polski przewodnik górski zginął na Słowacji

  Polski przewodnik górski zginął w słowackich Tatrach. Mężczyzna od wczoraj był poszukiwany, kiedy jego żona powiadomiła służby, że ten nie wrócił z samotnej wyprawy.

 • Krakowski Festiwal Górski: 7 premier w konkursie międzynarodowym!

  Od lat wizytówką Krakowskiego Festiwalu Górskiego są dwa konkursy filmowe – polski i międzynarodowy. W tym roku o Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego KFG 2017 będzie walczyć 12 dokumentów, z czego aż 7 to polskie premiery. 15. edycja Krakowskiego Festiwalu Górskiego odbędzie się w dniach od 1 do 3 grudnia 2017 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

 • "Majami. Zły pies": Fragment książki Artura Górskiego

  Artur Górski, autor takich bestsellerów jak "Masa o kobietach polskiej mafii", "Słowikowa i Masa. Twarzą w twarz" i "Słowikowa o więzieniach dla kobiet" powraca z nowym tytułem, którego bohaterem jest Jan Fabiańczyk - policjant, szerzej znany jako Majami. To m.in. jego dzieje zainspirowały Patryka Vegę do nakręcenia "Pitbulla". W książce-rozmowie pt. "Majami. Zły pies" Górski zabiera czytelnika...

Zdjęcia na temat: górski
Wideo na temat: górski
Dyskusje na temat: górski