• Informacje na temat:

  gosiewski

Artykuły na temat: gosiewski
 • W Kielcach stanie pomnik Przemysława Gosiewskiego

  Społeczny komitet budowy pomnika Przemysława Gosiewskiego zawiązał się w czwartek w Senacie. Monument upamiętniający wicepremiera w rządzie Jarosława Kaczyńskiego ma stanąć w przyszłym roku w Kielcach.

 • W Dąbkach odsłonięto pomnik Przemysława Gosiewskiego

  Pomnik wicepremiera Przemysława Gosiewskiego odsłonięto w sobotę w Dąbkach (zachodniopomorskie), w ramach jubileuszu 10-lecia uzdrowiska. Jak podkreśliła w przemowie szefowa kancelarii premier Beata Kempa, miejscowość uzyskała status uzdrowiska dzięki determinacji polityka Prawa i Sprawiedliwości.

 • W KPRM upamiętniono Lecha Kaczyńskiego, Przemysława Gosiewskiego i Zbigniewa Wassermanna

  Naszym obowiązkiem jest, by każdy z tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej, miał swoje miejsce pamięci - mówiła premier Beata Szydło w KPRM, gdzie odsłonięto tablicę upamiętniającą prezydenta Lecha Kaczyńskiego, wicepremiera Przemysława Gosiewskiego i ministra Zbigniewa Wassermanna.

 • Gosiewski zdystansował rywali

  W okręgu kieleckim w wyborach do Sejmu zwyciężyło PiS z wynikiem 39,07 proc. PO uzyskała 27,95 proc. głosów. Trzecie, z poparciem 14,71 proc. wyborców, było PSL, a czwarta LiD - 13,81 proc. Lider listy PiS Przemysław Gosiewski uzyskując 138 405 głosów zdystansował rywali.

 • Gosiewski trafił do szpitala

  Wicepremier Przemysław Gosiewski trafił do szpitala w Koszalinie - poinformował RMF FM.

 • Włoszczowa dziękuje Gosiewskiemu

  Minister w Kancelarii Premiera Przemysław Gosiewski otrzymał tytuł honorowego obywatela Włoszczowy (Świętokrzyskie) nadany przez lokalny samorząd "za szczególne zasługi i na rzecz rozwoju i promocji gminy".

 • Wiceszef PiS Przemysław Gosiewski spoczął na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Prezes PiS Jarosław Kaczyński, który uczestniczył w uroczystości na cmentarzu, powiedział o nim: "Był człowiekiem na dobre czasy i czasy złe".

 • Przemysław Gosiewski

  Poseł PiS, wicepremier w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, Przemysław Gosiewski zginął w katastrofie samolotu prezydenckiego, którym delegacja polskich władz udawała się na rocznicowe uroczystości w Katyniu.

 • Rada Miasta podjęła w czwartek decyzję o nadaniu imienia Przemysława Gosiewskiego jednej z ulic w centrum Kielc. Z inicjatywą tą wystąpili radni PiS, podkreślając zasługi Gosiewskiego dla regionu. Nie poparli jej radni SLD i PO.

 • Mieszkańcy świętokrzyskiego oddali hołd Gosiewskiemu

  Mieszkańcy województwa świętokrzyskiego oddali w poniedziałek hołd posłowi PiS Przemysławowi Gosiewskiemu przed trumną z jego ciałem w bazylice katedralnej w Kielcach oraz uczestnicząc w nabożeństwie żałobnym.

Zdjęcia na temat: gosiewski
Wideo na temat: gosiewski
Dyskusje na temat: gosiewski