• Informacje na temat:

  grabowski michał

Artykuły na temat: grabowski michał
 • Igor Gorzkowski, Mikołaj Grabowski, Dan Jemmett, Ondrej Spisak, Bożena Suchocka - to reżyserzy nominowani w tym roku do nagród Feliksy Warszawskie. Nominacje ogłoszono w środę w Warszawie. Wręczenie teatralnych nagród stolicy - 24 października.

 • Pierwsze posiedzenie komisji ds. Amber Gold. "Ciekawy wątek Michała Tuska"

  Po kilkumiesięcznej analizie sprawy muszę powiedzieć, że stan państwa to jednak katastrofa. A jeżeliby potwierdziły się powiązania z politykami, to po prostu mafia - stwierdziła na antenie TVP Info przewodnicząca sejmowej komisji śledczej Małgorzata Wassermann. Dziś odbywa się pierwsze merytoryczne posiedzenie gremium. Posłanka PiS zaznaczyła, że "ciekawy jest także wątek Michała Tuska".

 • Prof. Michał Głowiński, autor książki "Rozmaitości interpretacyjne. Trzydzieści szkiców" otrzymał w czwartek w Krakowie Nagrodę im. Jana Długosza za najlepszą publikację z dziedziny humanistyki w 2014 r.

 • Grabowski dla RMF FM: Rozliczam się tekstem Czechowa i to mi wystarczy

  Premierą spektaklu "Czechow żartuje" w Teatrze 6. Piętro w Warszawie Andrzej Grabowski będzie ​21 grudnia świętował jubileusz 40-lecia pracy artystycznej. Scenariusz spektaklu oparty został na motywach wszystkich jednoaktówek rosyjskiego dramatopisarza. W jednej z nich bohater, stary komik - grany przez Andrzeja Grabowskiego - przy okazji benefisu rozlicza się z życiem. "Wobec tego ja nie muszę...

 • Bydgoszcz: Gen. Wilhelm Gruen dowódcą Centrum Szkolenia Sił Połączonych

  Niemiecki generał dywizji Wilhelm Gruen objął w środę obowiązki dowódcy NATO-wskiego Centrum Szkolenia Sił Połączonych (JFTC) w Bydgoszczy. Zastąpił na tym stanowisku gen. bryg. Wojciecha Grabowskiego, który dowodził jednostką od końca 2013 r.

 • Igor Gorzkowski, Mikołaj Grabowski, Dan Jemmett, Ondrej Spisak, Bożena Suchocka - to reżyserzy nominowani w tym roku do nagród Feliksy Warszawskie. Wręczenie teatralnych nagród stolicy odbędzie się 24 października.

 • O PÓŁNOCY PRZYBYŁEM DO WIDAWY, czyli Polska strupieszała przeszłość z perspektywy podróżnika

  Powrót Mikołaja Grabowskiego do pamiętników ks. Kitowicza, osiemnastowiecznego kronikarza sarmackiego świata.

 • Rekonstrukcja rządu: Gazety publikują przecieki

  Michał Boni zapowiada, że odchodzi ze stanowiska ministra cyfryzacji i administracji. Andrzej Biernat - według internetowego wydania "Gazety Wyborczej" - zastąpi Joannę Muchę w ministerstwie sportu, a następcy Jacka Rostowskiego, to - jak twierdzi "Rzeczpospolita" - Dariusz Rosati lub Bogusław Grabowski. Gazety publikują przecieki i nieoficjalne informacje o rekonstrukcji rządu.

 • ...1812 - rozpoczęła się trwająca dwa dni bitwa pod Smoleńskiem. Zginął dowódca brygady w V Korpusie Wielkiej Armii - gen. Michał Grabowski. Do miasta jako...

 • O miłości i erotyce, czyli "Sceny z życia małżeńskiego"

  ..."Sceny z życia małżeńskiego" powstają na scenie stołecznego Teatru Kamienica. Barbara Sass reżyseruje w Warszawie spektakl według słynnego filmu Ingmara Bergmana. Grają w nim Justyna Sieńczyłło i Piotr Grabowski. A autorem muzyki do spektaklu jest Michał Lorenc.

Dyskusje na temat: grabowski michał