• Informacje na temat:

  gracjan

Artykuły na temat: gracjan
 • Pełnomocnik Tajfuna: Szefem ochrony podczas finału WOŚP był właściciel firmy

  ..."Szefem ochrony podczas finału WOŚP w Gdańsku był właściciel firmy Tajfun Gracjan Wolak" - powiedział pełnomocnik firmy Łukasz Isenko. Dodał, że być może błąd we wcześniejszym przedstawianiu aresztowanego Dariusza S., jako szefa wynikał z tego, że był on dyrektorem w Tajfunie.

 • ​Pełnomocnik Tajfuna: Szefem ochrony podczas finału WOŚP był właściciel firmy

  ...- Szefem ochrony podczas finału WOŚP w Gdańsku był właściciel firmy Tajfun Gracjan Wolak - powiedział w czwartek PAP pełnomocnik firmy Łukasz Isenko. Dodał, że być może błąd we wcześniejszym przedstawianiu aresztowanego Dariusza S. jako szefa wynikał z tego, że był on dyrektorem w Tajfunie.

 • Tajlandia: Polak miał wysadzić bankomat i ukraść 300 tys. bahtów

  ...38-letni Polak Gracjan Paweł S., został zatrzymany przez policję w Bangkoku. Jest głównym podejrzanym w śledztwie dotyczącym wysadzenia bankomatu i kradzieży 300 tys. bahtów (ok. 33 tys. zł). Informacje podaje serwis Khaosod powołując się na policję. "Polska ambasada w Tajlandii została poinformowana o zatrzymaniu obywatela Polski przez tajlandzką policję" – informuje konsul RP w Bangkoku...

 • Miejska Komisja Wyborcza w Gorzowie Wielkopolskim zarejestrowała pięcioro kandydatów na prezydenta tego miasta - poinformował wiceprzewodniczący komisji Gracjan Pawlak.

 • Wielki Czwartek w Kalwarii Zebrzydowskiej

  Obmycie nóg apostołom, w postacie których wcielili się wierni, przez kustosza sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej - ojca Gracjana Adama Kubicę - zainaugurowało wielkoczwartkową część kalwaryjskiego misterium Męki Pańskiej.

 • Miejska Komisja Wyborcza w Gorzowie Wielkopolskim zarejestrowała pięcioro kandydatów na prezydenta tego miasta - poinformował wiceprzewodniczący komisji Gracjan Pawlak.

 • Małgosia zostanie księżniczką!

  Podopieczni fundacji "Mam Marzenie" mają miliony marzeń. Rafał z Nienadówki chciałby się spotkać z Robertem Kubicą, Gracjan z Dydni z Mariuszem Pudzianowskim, a Marzena z Orzechowców zagrać w serial u "Pierwsza miłość". Tymczasem już w najbliższy poniedziałek spełni się marzenie 5-letniej Małgosi z Tarnowca, która zostanie księżniczką na zamku w Krasiczynie.

 • Głośna sprawa śmierci 3-latka. Lekarz uznany za winnego

  Sąd w Bydgoszczy uznał, że lekarz Marek M. jest winny nieumyślnego spowodowania śmierci 3-letniego Gracjana i skazał go na cztery lata więzienia. Medyk ma też zapłacić grzywnę w wysokości 40 tysięcy złotych.

 • Kpr. Gracjan K., świadek w procesie żołnierzy oskarżonych o zabicie cywilów w Afganistanie, zeznał w środę, że trzech oskarżonych chciało obciążyć kapitana Olgierda C., wskazując, że to właśnie on miał wydać rozkaz ostrzału wioski Nangar Khel.

 • Astronomowie z Torunia znaleźli kolejną planetę

  Międzynarodowy zespół astronomów, kierowany przez dra Gracjana Maciejewskiego z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, odkrył nową planetę pozasłoneczną o masie równej 15 masom Ziemi - poinformował UMK. To jedna z najmniejszych znanych egzoplanet.

Zdjęcia na temat: gracjan
Wideo na temat: gracjan