• Informacje na temat:

  graham

Artykuły na temat: graham
 • Nie żyje słynny kaznodzieja Billy Graham

  W wieku 99 lat zmarł Billy Graham, słynny amerykański kaznodzieja, duchowny baptystyczny, organizator wielkich imprez ewangelizacyjnych na świecie - poinformował w środę jego rzecznik Mark DeMoss.

 • ​USA: Ustawa Grahama-Cassidy'ego do kosza. Obamacare zostaje

  ..."Nie mamy wystarczająco dużo głosów" - przyznali autorzy ustawy Lindsey Graham i Bill Cassidy. Republikanom zależało, by uchwalić reformę służby zdrowia przed 30 września, bowiem do tego czasu(...) ustanowić ponownie.  Jednak przeciwko projektowi Grahama-Cassidy'ego opowiedziało się troje republikańskich senatorów: John McCain, Rand Paul i Susan Collins. Mitch McConnell nie chciał ryzykować kolejnego...

 • ​USA: Ustawa Graham-Cassidy zniesie Obamacare?

  ...schorowanych i mniej zamożnych obywateli. Najnowszy projekt reformy przygotowali senatorowie Lindsey Graham i Bill Cassidy, dlatego też ustawa jest już określana mianem Graham-Cassidy. Autorom zależy, by(...) ustawy Graham-Cassidy jest przekazanie pieniędzy i prerogatyw w dziedzinie służby zdrowia poszczególnym stanom. Co więcej, projekt zakłada finansowanie służby zdrowia z budżetu państwa tylko do 2026 roku...

 • Nie żyje słynny kaznodzieja Billy Graham, duchowny doradca prezydentów USA

  Nie żyje Billy Graham. Słynny amerykański kaznodzieja, duchowny baptystyczny, organizator wielkich imprez ewangelizacyjnych na świecie zmarł w wieku 99 lat - poinformował jego rzecznik Mark DeMoss.

 • McCain i Graham zapowiadają zaostrzenie sankcji wobec Rosji

  Republikański senator Lindsey Graham powiedział w poniedziałek w wywiadzie dla telewizji NBC, że wspólnie z przewodniczącym Komisji Sił Zbrojnych senatorem Johnem McCainem złoży w Senacie propozycję uchwały, która wprowadzi zaostrzone sankcje wobec Rosji.

 • Graham Masterton w Warszawie

  ...31 sierpnia nakładem Wydawnictwa Albatros ukaże się najnowsza książka pod tytułem "UPADŁE ANIOŁY" autorstwa światowej legendy horroru, thrillera, powieści obyczajowej i poradnictwa seksuologicznego - Grahama Mastertona.

 • Amerykańska aktorka Heather Graham zagrała w polsko-chińskiej produkcji "Latająca maszyna 3D", gdzie supernowoczesną animację połączono ze zdjęciami aktorskimi. Film jest nowym dziełem twórców "Piotrusia i wilka".

 • Najbardziej znany amerykański kaznodzieja, 92-letni Billy Graham, został przewieziony w środę do szpitala w Asheville, w stanie Karolina Północna, z objawami zapalenia płuc.

 • Znany kaznodzieja, 88-letni obecnie Billy Graham, przebywa w szpitalu, w pobliżu swojego domu w Północnej Karolinie, gdzie przewieziono go w związku z wewnętrznym krwawieniem.b>

 • USA: Egzekucja na Grahamie wykonana

  Wczoraj (czasu amerykańskiego) w więzieniu Huntsville w Teksasie stracono skazanego za morderstwo Gary'ego Grahama, którego sprawa wywołała ogólnonarodową debatę w sprawie kary śmierci a także - może zaważyć na kampanii wyborczej gubernatora Teksasu George'a Busha, ubiegającego się o urząd prezydencki.

Zdjęcia na temat: graham
Dyskusje na temat: graham