• Informacje na temat:

  granat

Artykuły na temat: granat
 • Granat na krakowskim Ruczaju. Interwencja saperów

  Saperzy wywieźli w środę wieczorem granat znaleziony przez pracowników wycinających krzewy przy ul. Pszczelnej na krakowskim Ruczaju – poinformowała PAP Anna Zbroja-Zagórska z zespołu prasowego małopolskiej policji.

 • ​Małopolska: Policja odnalazła zagubiony granat

  Policjanci w okolicach Nowego Targu w Małopolsce odnaleźli jeden z dwóch zagubionych granatów. Granaty hukowo-błyskowe w ubiegłym tygodniu wypadły antyterrorystom z Rzeszowa, którzy podwieszeni pod helikopterem lecieli, aby rozbić gang uprawiający marihuanę. Poszukiwania zagubionego sprzętu trwały od kilku dni.

 • Ewakuacja komisariatu w Częstochowie. Nastolatek przyniósł granat

  Ewakuacja jednego z komisariatów policji w Częstochowie. Przyczyną ewakuacji jest przedmiot przypominający granat. Na miejscu są już pirotechnicy.

 • Saperzy wywieźli granat znaleziony na krakowskim Ruczaju

  ..."Pracownicy wycinający krzewy niedaleko budynku szkoły podstawowej nr 40 przy ulicy Pszczelnej w Krakowie znaleźli coś co może przypominać granatu" - przyznaje w rozmowie z dziennikarzem RMF MAXXX Sebastian Gleń rzecznik prasowy małopolskiej policji. Z informacją o niewybuchu zadzwonili do nas zaniepokojeni mieszkańcy Ruczaju. Po kilku godzinach akcji saperzy wywieźli granat.

 • Francja: 50-letni mężczyzna grozi, że odpali granat

  Mężczyzna w żółtej odblaskowej kamizelce zagroził, że odpali granat w myjni samochodowej w Angers na zachodzie Francji - poinformował w piątek minister spraw wewnętrznych Christophe Castaner.

 • Mazowieckie: Desperat zdetonował granat w domu

  Dramatyczne sceny rozegrały się w Kiełpinie na Mazowszu. Mężczyzna zabarykadował się w domu jednorodzinnym i zdetonował granat.

 • Mazowieckie: Desperat zdetonował granat w domu

  Dramatyczne sceny rozegrały się w Kiełpinie na Mazowszu. Mężczyzna zabarykadował się w domu jednorodzinnym i zdetonował granat - informuje RMF FM.

 • Będzin: Atrapa granatu przyczyną ewakuacji bloku

  W środę wieczorem policjanci ewakuowali 150 osób z bloku na osiedlu Syberka w Będzinie. Znaleziono atrapę granatu – informuje "Dziennik Zachodni".

 • Mężczyzna z granatem w komendzie policji w Sanoku

  Dramatyczne wydarzenia w komendzie policji w podkarpackim Sanoku. Do budynku wszedł mężczyzna trzymający w ręce granat. Początkowo odmawiał oddania go funkcjonariuszom, trwały negocjacje. W tej chwili mężczyzna jest już zatrzymany. Na razie nie wiadomo, jakie były motywy jego działania.

 • ...31 osób zostało rannych w piątek, gdy w klubie nocnym w mieście Caucasia w północnej Kolumbii eksplodował granat - poinformowały lokalne władze. Policja zatrzymała dwie osoby podejrzane o związek ze zdarzeniem.

Zdjęcia na temat: granat
Wideo na temat: granat