• Informacje na temat:

  greco el

Artykuły na temat: greco el
 • Twoje Miasto w Faktach RMF FM: El Greco, szlak świątyń czy muzeum szlachty?

  ...jedyny w Polsce obraz pędzla El Greco "Ekstaza św. Franciszka" oraz zabytkowy ratusz "Jacek". Jest też zalew i nowoczesne obiekty sportowe (stadion, aquapark) - wylicza nasz słuchacz. Jak zaznacza...

 • El Greco między Muchawką i Helenką. Siedlce były Twoim Miastem w Faktach RMF FM!

  Akcja Twoje Miasto w Faktach RMF FM zawitała do Siedlec! To dom jedynego w Polsce obrazu słynnego El Greco, ale nie tylko - nie brakuje tam zabytków, żywej historii i wyjątkowej przyrody, która dla siedlczan jest na wyciągnięcie ręki.

 • Twoje Miasto w Faktach RMF FM: El Greco, rzymskie monety czy lasy i jeziora?

  ...mieście znajduje się jedyny w Polsce obraz pędzla El Greco - "Ekstaza św. Franciszka". Jest też zabytkowy ratusz "Jacek", teatr, zalew i nowoczesne obiekty sportowe (stadion, aqauapark) - wylicza nasz...

 • Niedawno w Polsce, w Siedlcach, udostępniono publiczności "Ekstazę św. Franciszka", słynne płótno hiszpańskiego mistrza. Teraz szesnastowieczne malowidło El Greco odkryto zaklejone w kopercie u jednej z rodzin w Hiszpanii.

 • Instytucja Rady Europy ds. korupcji zaniepokojona zmianami w polskim sądownictwie

  Rada Europy znów weźmie pod lupę polskie ustawy o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. Teraz sprawą zajmie się GRECO, czyli Grupa Państw Przeciwko Korupcji - dowiedział się dziennikarz RMF FM Grzegorz Kwolek. GRECO to specjalna instytucja Rady Europy do walki z łapówkarstwem. W piątek, przypomnijmy, zmiany w polskich regulacjach dotyczących sądownictwa skrytykowała Komisja Wenecka...

 • Po 40 latach od przypadkowego odkrycia na plebani kościoła w Kosowie Lackim na Mazowszu, szerszej publiczności został zaprezentowany jedyny w Polsce obraz El Greco. "Ekstaza świętego Franciszka" jest eksponowany w Siedlcach.

 • Zespół Emio Greco/PC z Amsterdamu oraz warszawska grupa Teatr Bretoncaffe i tancerka Ilona Trybuła wystąpią podczas 17. edycji festiwalu Międzynarodowe Spotkania Sztuki Akcji Rozdroże 2010, który potrwa od 19 października do 3 listopada w Warszawie.

 • Niedawno w Polsce, w Siedlcach, udostępniono publiczności „Ekstazę św. Franciszka", słynne płótno hiszpańskiego mistrza. Teraz 16 - wieczne malowidło El Greco odkryto zaklejone w kopercie u jednej z rodzin w Hiszpanii.

 • "Skarby Korony Hiszpańskiej" w Muzeum Narodowym

  Ponad sto arcydzieł z XV-XIX wieku, w tym obrazy El Greco, Tycjana i Veronese, zgromadzono na wystawie "Skarby Korony Hiszpańskiej" w Muzeum Narodowym w Krakowie. Oficjalne otwarcie wystawy nastąpi we wtorek.

 • "Starzy i Młodzi, czyli Jazz w Krakowie"

  Na rozpoczętym XIV Międzynarodowym Festiwalu "Starzy i Młodzi, czyli Jazz w Krakowie" wystąpią legenda polskiego jazz-rocka lat 70. - grupa Laboratorium, formacja Joachima Mencla i Jorgosa Skoliasa - El Greco oraz Kameruńczyk Richard Bona i Al Foster Quintet z USA.

Zdjęcia na temat: greco el
Dyskusje na temat: greco el