• Informacje na temat:

  greco el

Artykuły na temat: greco el
 • GRECO wytyka Polsce karuzelę stanowisk w policji

  Antykorupcyjna instytucja Rady Europy wytyka Polsce zmiany, do których doszło w ostatnich latach i które mogą zwiększać ryzyko korupcji. GRECO - czyli Grupa Państwo Przeciwko Korupcji - zwraca uwagę między innymi na karuzelę stanowisk w policji.

 • Włoska prasa: 12 czerwca eksmisja słynnej kawiarni Caffe Greco w Rzymie

  Na 12 czerwca zapowiedziano definitywną eksmisję słynnej kawiarni Caffe Greco w Rzymie, pełnej pamiątek po polskich pisarzach i poetach. Nakaz zamknięcia lokalu w jego siedzibie przy via Condotti to wynik dwuletniej sądowej batalii z właścicielem.

 • Twoje Miasto w Faktach RMF FM: El Greco, szlak świątyń czy muzeum szlachty?

  ...jedyny w Polsce obraz pędzla El Greco "Ekstaza św. Franciszka" oraz zabytkowy ratusz "Jacek". Jest też zalew i nowoczesne obiekty sportowe (stadion, aquapark) - wylicza nasz słuchacz. Jak zaznacza...

 • El Greco między Muchawką i Helenką. Siedlce były Twoim Miastem w Faktach RMF FM!

  Akcja Twoje Miasto w Faktach RMF FM zawitała do Siedlec! To dom jedynego w Polsce obrazu słynnego El Greco, ale nie tylko - nie brakuje tam zabytków, żywej historii i wyjątkowej przyrody, która dla siedlczan jest na wyciągnięcie ręki.

 • Twoje Miasto w Faktach RMF FM: El Greco, rzymskie monety czy lasy i jeziora?

  ...mieście znajduje się jedyny w Polsce obraz pędzla El Greco - "Ekstaza św. Franciszka". Jest też zabytkowy ratusz "Jacek", teatr, zalew i nowoczesne obiekty sportowe (stadion, aqauapark) - wylicza nasz...

 • Niedawno w Polsce, w Siedlcach, udostępniono publiczności "Ekstazę św. Franciszka", słynne płótno hiszpańskiego mistrza. Teraz szesnastowieczne malowidło El Greco odkryto zaklejone w kopercie u jednej z rodzin w Hiszpanii.

 • Instytucja Rady Europy ds. korupcji zaniepokojona zmianami w polskim sądownictwie

  Rada Europy znów weźmie pod lupę polskie ustawy o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. Teraz sprawą zajmie się GRECO, czyli Grupa Państw Przeciwko Korupcji - dowiedział się dziennikarz RMF FM Grzegorz Kwolek. GRECO to specjalna instytucja Rady Europy do walki z łapówkarstwem. W piątek, przypomnijmy, zmiany w polskich regulacjach dotyczących sądownictwa skrytykowała Komisja Wenecka...

 • Po 40 latach od przypadkowego odkrycia na plebani kościoła w Kosowie Lackim na Mazowszu, szerszej publiczności został zaprezentowany jedyny w Polsce obraz El Greco. "Ekstaza świętego Franciszka" jest eksponowany w Siedlcach.

 • Grupa Państw Przeciwko Korupcji krytykuje polskie reformy sądownictwa

  ...​Antykorupcyjna instytucja Rady Europy ostro krytykuje ostatnie zmiany w polskim sądownictwie. Nowe przepisy dotyczące Krajowej Rady Sądownictwa, Sądu Najwyższego i sądów powszechnych łamią standardy Rady Europy i zagrażają niezależności sądownictwa - alarmuje GRECO, czyli Grupa Państw Przeciwko Korupcji, w raporcie, który został właśnie przyjęty w Strasburgu.

 • RMF FM: Antykorupcyjna instytucja Rady Europy ostro o polskim sądownictwie

  Nowe przepisy dotyczące Krajowej Rady Sądownictwa, Sądu Najwyższego i sądów powszechnych łamią standardy Rady Europy i zagrażają niezależności sądownictwa - alarmuje antykorupcyjna instytucja Rady Europy, Grupa Państw Przeciwko Korupcji (GRECO) w raporcie, który został właśnie przyjęty w Strasburgu. O sprawie czytamy w RMF FM.

Zdjęcia na temat: greco el
Dyskusje na temat: greco el