• Informacje na temat:

  grimaldi

Artykuły na temat: grimaldi
 • Premier Donald Tusk, który przebywa z wizytą w Chile, odwiedził Villę Grimaldi - w czasie dyktatury generała Augusto Pinocheta miejsce przesłuchań i tortur więźniów politycznych przez chilijską paramilitarną policję DINA.

 • Z powodu obaw przed zamachami terrorystycznymi zdecydowano się odwołać festiwal rysowników prasowych w Caen, znany jako Spotkania Międzynarodowe - poinformował cytowany przez "Le Monde" Stephane Grimaldi, dyrektor muzeum Memorial de Caen, które organizuje festiwal.

 • Książę Albert II: Turniej okazją do pokazania osiągnięć Polski

  Książę Monako Albert II Grimaldi, który ogląda na Stadionie Miejskim we Wrocławiu mecz Polska-Czechy, jest pod wrażeniem zmian, jakie zaszły w naszym kraju. "Polska bardzo się wzmocniła i to świetna okazja do zaprezentowania tego" - przekonuje.

 • Monako: Książę Albert poślubił Charlene Wittstock

  Władca Monako, książę Albert II poślubił dzisiaj Charlene Wittstock. Cywilny ślub odbył się w sali tronowej książęcego pałacu, który jest siedzibą rządzącego księstwem rodu Grimaldich. W sobotę para weźmie ślub kościelny.

 • Książę Albert II i Charlene Wittstock powiedzieli sakramentalne "tak"

  Władca Monako, książę Albert II, poprowadził w sobotę do ołtarza Charlene Wittstock, z którą poprzedniego dnia wziął ślub cywilny. Ceremonia religijna odbyła się na dziedzińcu pałacu książęcego, który jest siedzibą rządzącego księstwem rodu Grimaldich.

 • Książę Albert i Charlene Wittstock wzięli ślub kościelny

  Władca Monako książę Albert II poprowadził do ołtarza Charlene Wittstock, z którą poprzedniego dnia wziął ślub cywilny. Ceremonia religijna odbyła się na dziedzińcu pałacu książęcego, który jest siedzibą rządzącego księstwem rodu Grimaldich.

 • Książę Albert poślubił byłą pływaczkę

  Władca Monako, książę Albert II poślubił Charlene Wittstock. Cywilny ślub odbył się w sali tronowej książęcego pałacu, który jest siedzibą rządzącego księstwem rodu Grimaldich. Ceremonia była transmitowana na wielkich billboardach. Gdy Charlene i Albert powiedzieli "tak", tłum na placu przed pałacem głośno wiwatował. Jutro para weźmie ślub kościelny.

 • Niedoszły spadkobierca tronu Księstwa Monako żąda odszkodowania od Francji

  ...sięgałaby teraz prawdopodobnie 2 miliardów euro.  Takim bowiem majątkiem dysponuje obecny książę Monako Albert II Grimaldi. (ks)

 • Trybunał: Tygodnik miał prawo ujawnić informację o nieślubnym synu księcia

  Wielka Izba Trybunału potwierdziła swój wcześniejszy werdykt z czerwca 2014 roku.  Skazanie tygodnika we Francji w 2005 roku przez sąd w Nanterre na wypłacenie 50 tys. euro tytułem odszkodowania za straty moralne Albertowi Grimaldi stanowi naruszenie swobody wypowiedzi, gdyż ujawnienie istnienia jego nieślubnego syna leżało w interesie publicznym "ze względu na charakter dziedziczny funkcji...

 • Właściciel AS Monaco, rosyjski miliarder aresztowany

  Beach na Florydzie. Trzy lata później przejął większość udziałów w klubie AS Monaco, w którym udziałowcami są również władający księstwem Monako członkowie rodziny Grimaldi. (mpw)

Zdjęcia na temat: grimaldi
Dyskusje na temat: grimaldi