• Informacje na temat:

  groteska

Artykuły na temat: groteska
 • "Sekrety Sceny" Teatru Groteska dla niepełnosprawnych

  W ramach XIX Tygodnia Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z Wzajemnością" - Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych krakowski Teatr Groteska zaprosił w poniedziałek osoby niepełnosprawne wraz z opiekunami na warsztaty pt. "Sekrety Sceny". Goście Groteski mieli okazję poznać tajniki pracy teatralnej oraz usłyszeć zabawne anegdoty z wystawionych spektakli.

 • Polska groteska obrońców demokracji

  Z dalekiej Moskwy słyszę o autorytarnym państwie, łamaniu demokracji, zamachu stanu... I chociaż powinna bawić mnie ta groteska, to wcale nie bawi.

 • Nagroda Młodych Dziennikarzy: Trwają zgłoszenia, VI Gala w Teatrze Groteska

  Trwają zgłoszenia do VI edycji Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka – konkursu promującego młode talenty dziennikarskie. W tym roku Gala odbędzie się w wyjątkowym miejscu na kulturalnej mapie Krakowa – w Teatrze Groteska.

 • Ziobro w "wSieci": Wielkość albo groteska. Duda musi wybrać

  - Albo prezydent Andrzej Duda przejdzie do historii jako wielka postać, jako jeden z przywódców dobrej zmiany, albo polegniemy; to jest w finale wybór między wielkością a groteską - tak szef MS Zbigniew Ziobro komentuje dla "wSieci" zawetowanie dwóch ustaw dotyczące sądownictwa.

 • Ziobro dla "Sieci": Andrzej Duda musi wybrać - wielkość, albo groteska

  Albo prezydent Andrzej Duda przejdzie do historii jako wielka postać, jako jeden z przywódców dobrej zmiany, albo polegniemy; to jest w finale wybór między wielkością a groteską - tak szef resortu sprawiedliwości Zbigniew Ziobro komentuje dla "Sieci" zawetowanie dwóch ustaw dot. sądownictwa.

 • Piasecki w Grotesce

  Na scenie Teatru Groteska w kolejnym spotkaniu z cyklu Ludzie estrady - śpiewane rozmowy wystąpi satyryk Krzysztof Piasecki.

 • Ryszard ​Petru: Z Polski się śmiano. Groteska i wstyd

  ..., niekompetencji i poniżenia". "Z Polski się śmiano, polskiego rządu nie traktowano poważnie, po prostu groteska i wstyd. Tak Polska się nie skompromitowała od 26 lat" - przekonywał Petru. "Polityka...

 • Trybunalska poczekalnia, czyli groteska zamiast prawa

  Z potężnym zakłopotaniem przyglądam się propozycjom kompromisowego wyjścia z problemów, w jakich znalazł się Trybunał Konstytucyjny. Zmieszanie jest tym większe, że autorem najbardziej jak dotąd osobliwej z nich jest Prezes Trybunału. Prof. Andrzej Rzepliński proponuje ni mniej ni więcej tylko stworzenie składziku z sędziami Trybunału, z którego przez najbliższy rok będzie się dobierać sędziów wg potrzeb...

 • Bezpieczna droga z Groteską

  Teatr Groteska na imprezę plenerową "Bezpieczna droga do szkoły".

 • PO: Wypowiedź premier o pytaniu do Merkel w sprawie Tuska to groteska

  To groteska i skandal - tak politycy PO ocenili słowa premier Beaty Szydło, że podczas spotkania z kanclerz Niemiec Angelą Merkel zapyta ją, czy Tusk będzie kandydatem EPL na szefa Rady Europejskiej. Premier powinna wiedzieć, czy Polak na najważniejszym stanowisku w UE to dobrze czy nie - zauważyli.

Zdjęcia na temat: groteska
Wideo na temat: groteska