• Informacje na temat:

  gruba kreska

Artykuły na temat: gruba kreska
 • Są ludzie o złożonych i bogatych życiorysach, którzy do historii przechodzą jednak głównie z powodu jakiegoś jednego wydarzenia lub pojęcia, które do nich trwale przylgnęło.

 • Zaledwie jedna telewizja zauważyła, że 8 marca to nie tylko idiotyczny "dzień kobiet", ale także rocznica śmierci profesora Zbigniewa Religi. Człowieka, który zrobił za życia wiele dobrego, a teraz, niemal dokładnie w rocznicę zgonu, został bezczelnie okradziony z części swego dorobku.

 • Macierewicz krytykuje Dudę: Powrócił do formuły "grubej kreski"

  Można się zastanowić, czy prezydent Andrzej Duda, wetując tzw. ustawę degradacyjną, powrócił do formuły "grubej kreski", wynikającej z Okrągłego Stołu, że pewne osoby, pewna formacja polityczna, będzie do śmierci chroniona - powiedział we wtorek b. szef MON Antoni Macierewicz.

 • Winna "gruba kreska"

  Jesteśmy karykaturą państwa. I powinniśmy być obiektem śmiechu całego świata - mówi gość Faktów RMF Maciej Rybiński. - To wszystko, co się dzieje, jest rezultatem tzw. grubej kreski - dodaje publicysta "Rzeczpospolitej".

 • Lance Armstrong, dożywotnio zdyskwalifikowany za niedozwolony doping, przyznał się wreszcie do jego stosowania. Nie zrobił tego jednak przed sądem, a w rozmowie z "sumieniem Amerykanów", czyli Oprah Winfrey. Nie zrobił tego również "sam z siebie", np. dręczony wyrzutami sumienia po zakończeniu kariery, a po tym, jak został złapany, a jego wina bezsprzecznie udowodniona. Nie było to więc wyznanie na miarę odkrycia Ameryki, choć medialne show z udziałem kolarza poruszyło cały świat.

 • Macierewicz ws. weta prezydenta: Można się zastanowić, czy nie wrócił on do formuły "grubej kreski"

  "Można się zastanowić, czy prezydent Andrzej Duda, wetując tzw. ustawę degradacyjną, powrócił do formuły "grubej kreski", wynikającej z Okrągłego Stołu, że pewne osoby, pewna formacja polityczna, będzie do śmierci chroniona" - powiedział b. szef MON Antoni Macierewicz.

 • Olejniczak proponuje grubą kreskę ws. mediów publicznych

  Grubą kreskę w sprawie mediów publicznych i stworzenie nowego ładu medialnego zaproponował w poniedziałek w Łodzi przewodniczący klubu parlamentarnego Lewicy i Demokratów Wojciech Olejniczak.

 • "Grube ryby" przyjadą z Warszawy

  Spektakl "Grube ryby" w reżyserii Krystyny Jandy z warszawskiego Teatru Polonia otworzy 4. Festiwal Teatrów Europy Środkowej "Sąsiedzi", który odbędzie się w dniach 15 -19 czerwca w Centrum Kultury w Lublinie.

 • Coraz cieńsza kreska

  Budowanie III RP zaczęto od tzw. grubej kreski. Dziś staje się ona coraz cieńsza. Ci, którym polskie porządki niezbyt się podobają, tworzenie wymarzonej IV RP chcą zacząć właśnie od zdecydowanego rozliczenia z PRL.

 • Kurski: Gruba kreska dla przeszłości Lecha Wałęsy

  ...prezydent staje po tamtej stronie. Konrad Piasecki : Gruba kreska dla przeszłości Lecha Wałęsy? Jacek Kurski : Gruba kreska pod warunkiem wyjaśnienia prawdy. Powtarzam, tylko prawda jest ciekawa...

Wideo na temat: gruba kreska
 • Paweł Kowal: Kaczyński miał dobrą koncepcję prawicy, teraz blokuje jej rozwój

  Dziś receptą dla PJN jest nie oglądać codziennie rano sondaży, odciąć przeszłość grubą kreską, nie żałować i robić nowe. O Jarosławie Kaczyńskim powiem tylko że dziś nie zmierza do sukcesu - mówi w Przesłuchaniu w RMF FM Paweł Kowal. Jestem gotów porzucić europarlament i wystartować z list PJN w Krakowie - deklaruje.

Dyskusje na temat: gruba kreska