• Informacje na temat:

  grupa imienna

Artykuły na temat: grupa imienna
 • Wrocławska Karta Miejska

  Zamiast papierowego biletu - plastikowa karta. Najpóźniej do października 2010 r. Wrocławska Karta Miejska UrbanCard zastąpi papierowe bilety imienne.

 • PE toruje drogę do złamania oporu Polski i Grupy Wyszehradzkiej ws. uchodźców

  ...skłonność do ustępstw w stolicach Grupy Wyszehradzkiej. Jednak w razie uporu - gotowy jest doprowadzić do głosowania. Zapowiedział to szef luksemburskiej dyplomacji Jean Asselborn. Grupa Wyszehradzka nie ma...

 • Putin przyjedzie na rocznicę wyzwolenia Auschwitz?

  Nie będzie żadnych imiennych zaproszeń na obchody 70-lecia wyzwolenia obozu Auschwitz, dlatego nie sposób dziś przewidzieć, kto w styczniu weźmie w nich udział - w ten sposób Marek Zając, sekretarz Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej, odpowiada na pytania o ewentualną obecność w Polsce Władimira Putina.

 • Nowy rok nie dla wszystkich rozpoczął się dobrze. Wszystko wskazuje na to, że w tarnowskich Azotach straci pracę 250 osób. Nie ma jeszcze listy imiennej pracowników, którzy otrzymają wypowiedzenia, ale - jak dowiedziało się RDN Małopolska - będą to głównie pracownicy pionów administracji.

 • Specjalne pociągi zostaną uruchomione dla pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży

  Blisko 350 dodatkowych pociągów w specjalnie przygotowanym rozkładzie jazdy i zwiększenie przepustowości na najpopularniejszych liniach zapowiada Grupa PKP przed Światowymi Dniami Młodzieży. 20 lipca zacznie obowiązywać specjalny, zmieniony rozkład jazdy uwzględniający pociągi uruchamiane specjalnie na ŚDM.

 • Repatriacja. Rośnie zainteresowanie przyjazdami z Kazachstanu

  Jeszcze w tym miesiącu Sejm może zakończyć prace nad projektem nowelizacji ustawy repatriacyjnej. Drugie czytanie poselskiej propozycji znalazło się w roboczym porządku obrad najbliższego posiedzenia. Projekt zgłosiła grupa posłów PiS. Do rządu zgłoszono potrzebę urzędniczego wzmocnienia konsulatów polskich w Kazachstanie, gdyż rośnie tam zainteresowanie przyjazdami do Polski.

 • Układ wałbrzyski?

  Wałbrzychem rządzi układ prokuratorów, sędziów i urzędników skarbowych. Tak twierdzi grupa przedsiębiorców, którzy oskarżają go o niszczenie lokalnego biznesu.

 • Grupa 11 dzieci pochodzenia polskiego z autonomicznej Republiki Naddniestrza w Mołdawii przyjeżdża w poniedziałek do Przemyśla (woj. podkarpackie). Będzie to ich pierwsza wizyta w Polsce; dzieci wezmą udział w lekcjach języka polskiego i zwiedzą m.in. Wawel.

 • Z powodu raka szyjki macicy umiera co roku ok. 1,8 tys. Polek

  Do 2020 roku śmiertelność z powodu raka szyjki macicy u kobiet powinno się zmniejszyć w Polsce o połowę. Taki cel postawiła sobie grupa ekspercka Polskiej Koalicji na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy podczas czwartkowego posiedzenia w Warszawie.

 • Powstanie specjalna grupa, która zajmować się będzie poszukiwaniem nieznanych dotąd miejsc pochówku ofiar terroru komunistycznego z lat 1944 - 1956 na terenie Polski - informuje "Nasz Dziennik".

Dyskusje na temat: grupa imienna
 • Re: Parlament Ukrainy: Ustawa o IPN otwiera drogę do manipulacji

  człowieka. W czasie gdy jedna grupa upowców dokonywała masakry żałobników i walczyła z IB, druga rozeszła się po wsi i zabijała napotkanych Polaków, szczególnie tych, którzy mieli krewnych w IB(...)[2]. Imienna lista ofiar Polaków zabitych w Sorocku przez ukraińskich nacjonalistów w różnych okolicznościach, sporządzona przez byłych mieszkańców wsi, zawiera 112 osób[3]" Nie da się prawdy

 • Re: Moskwa ostro zaprzecza: Nie usuwaliśmy kwiatów dla Niemcowa

  Milczący hołd. VIII Katyński Marsz Cieni 28 marca 2015 Marsz-Cieni2Marsz-Cieni2Grupa Historyczna Zgrupowanie „Radosław” i Instytutu Pamięci Narodowej zapraszają na VIII Katyński Marsz Cieni. Marsz(...) oficerów przez las katyński). Podczas Marszu na postojach, będzie czytana korespondencja z obozów, lista poległych oficerów czy wspomnienie heroicznej postawy duchownych. Imienna pamięć Jeśli – tak

 • jaki honor?

  Ta persona dwu imienna, bez nazwiska, a Wam się wydaje, że jeszcze ma i honor. Jego "chonor", to koryto znaczy. To jest marionetka ( zbyt ładnie brzmi, niech będzie kukła) rydzola. Wystraszył się, bo najciemniejsi z nim rozmawiać nie chcą i w pokorze do korytka marszałkowskiego znowu wskoczy. I "to" ma nas POLAKÓW reprezentować-hańba dla nas potomków tak walecznego, mądrego i pracowitego narodu