• Informacje na temat:

  grzegorz i wielki

Artykuły na temat: grzegorz i wielki
 • Grzegorz Schetyna: Wielki plus dla premier Kopacz

  Grzegorz Schetyna tym razem pochwalił Ewę Kopacz i sztab PO. Minister spraw zagranicznych ciepło wypowiedział się o występie premier na "Debacie Liderów". Wcześniej krytycznie wypowiadał się o działaniach sztabu Ewy Kopacz w poniedziałkowej rozmowie z Beatą Szydło.

 • ​Grzegorz Schetyna: Zaczynamy nowy etap Platformy

  Od spotkania w Mińsku Mazowieckim zaczynamy naszą obecność i ofensywę, obecność nowego etapu Platformy Obywatelskiej - mówił w środę na spotkaniu z mieszkańcami Mińska Mazowieckiego szef PO Grzegorz Schetyna.

 • Cyklon Grzegorz szaleje nad Polską. Dwie osoby nie żyją

  Dwie osoby zginęły, a sześć - w tym czterech strażaków - zostało rannych w wyniku przejścia przez Polskę cyklonu Grzegorz. Strażacy interweniowali blisko 3,5 tys. razy.

 • Grzegorz ​Schetyna: Potrzebny jest donośny głos polskiego Kościoła

  Dzisiaj potrzebny jest wyraźny, donośny głos polskiego Kościoła w tej sprawie, kiedy łamane są zasady, łamane jest prawo, kiedy ograniczona jest wolność - powiedział w Gdańsku przewodniczący PO Grzegorza Schetyny. Dodał, że z nadzieją i uznaniem przyjął ostatnią homilię prymasa Wojciecha Polaka.

 • Grzegorz ​Schetyna broni Donalda Tuska. "Jest celem politycznym dla PiS"

  Były premier Donald Tusk jest celem politycznym dla PiS i dla prokuratury, która nie ukrywa, że realizuje polityczne zamówienie; ktoś się go bardzo boi - powiedział w środę lider PO Grzegorz Schetyna, odnosząc się do wezwania Tuska do prokuratury.

 • Grzegorz Schetyna o prezentacji audytu rządów PO-PSL: Kiepski spektakl

  Szydło, wszyscy są bardzo pobudzeni, szczególnie chcą coś udowodnić - ocenił na konferencji prasowej lider PO Grzegorz Schetyna. Jego zdaniem, spektakl jest "kiepski". Aktorzy nie radzą sobie(...) rozumie polską rację stanu. Dzisiaj to widzieliśmy, dzisiaj widzieliśmy jeden wielki atak na polski rząd i na Polskę - ocenił lider PO. Ewa Kopacz: Nieudolna próba zakłamania 8 dobrych dla Polski lat. Nie...

 • Jerzy Engel: Teraz czas na naszą gwiazdkę. Grzegorz Lato: Połkniemy Szwajcarię!

  ...„To jest znakomity zespół, który ma w swojej drużynie gwiazdy i wokół tych gwiazd kręci się cała reprezentacja. Największym wygranym jest Michał Pazdan, bo on był takim wielkim znakiem zapytania(...) z kolei były prezes PZPN Grzegorz Lato. Obaj panowie wiedzą jak pokonać Szwajcarię, ponieważ jeden wygrał z nią jako trener, drugi jako piłkarz. „Mamy większe gwiazdy w zespole, mamy lepszych zawodników...

 • Grzegorz Schetyna: Wypłacimy odszkodowania za Kiejkuty

  Zadośćuczynienie dla więźniów z Kiejkut? - Trudno sobie wyobrazić nieprzyjmowanie przez Polskę wyroków europejskiego trybunału. To oznaczałoby, że my nie szanujemy prawa międzynarodowego – odpowiada w Kontrwywiadzie RMF FM szef MSZ Grzegorz Schetyna.

 • Grzegorz Schetyna o policyjnych "12 tysiącach" na "Marszu Wolności": Zrzucam to na propagandę PiS

  ..."Daję szansę Komendzie Stołecznej Policji, by zweryfikowała dane" - mówił w Porannej rozmowie w RMF FM Grzegorz Schetyna, komentując policyjne dane o 12 tysiącach uczestników sobotniego "Marszu Wolności". "Gdyby ktoś powiedział ‘kilkadziesiąt’ tysięcy - to można się kłócić o te dziesiątki tysięcy, bo tylu nas było, wszyscy to widzieli. Taka manipulacja kompromituje" - mówił, ale równocześnie...

 • "Rozpoczynamy wielki marsz po samorząd"

  PiS organizuje zamach na samorząd lokalny, a my jako PO organizujemy obywatelski opór przeciwko takiej filozofii działania– powiedział w sobotę we Wrocławiu szef PO Grzegorz Schetyna i ogłosił rozpoczęcie wielkiego marszu po samorząd. Partia do końca lipca przedstawi kandydatów na prezydentów 50 miast.

Zdjęcia na temat: grzegorz i wielki
Wideo na temat: grzegorz i wielki
Dyskusje na temat: grzegorz i wielki