• Informacje na temat:

  grzegorz i wielki

Artykuły na temat: grzegorz i wielki
 • Grzegorz Schetyna: Wielki plus dla premier Kopacz

  Grzegorz Schetyna tym razem pochwalił Ewę Kopacz i sztab PO. Minister spraw zagranicznych ciepło wypowiedział się o występie premier na "Debacie Liderów". Wcześniej krytycznie wypowiadał się o działaniach sztabu Ewy Kopacz w poniedziałkowej rozmowie z Beatą Szydło.

 • Grzegorz Schetyna dla "Newsweeka": Kaczyński straszy gejami

  ...- Jestem przekonany, że jeśli wygramy wybory, to uchwalimy związki partnerskie; klimat społeczny się zmienił, Polska dojrzała do związków partnerskich, społeczeństwo przyzwyczaja się do tego, że to jest coś normalnego - mówił lider PO Grzegorz Schetyna w wywiadzie dla "Newsweeka".

 • ​Grzegorz Schetyna: Zaczynamy nowy etap Platformy

  Od spotkania w Mińsku Mazowieckim zaczynamy naszą obecność i ofensywę, obecność nowego etapu Platformy Obywatelskiej - mówił w środę na spotkaniu z mieszkańcami Mińska Mazowieckiego szef PO Grzegorz Schetyna.

 • ​Grzegorz Bierecki: Przepraszam, że moje słowa mogły zostać źle odczytane

  ..."Przepraszam, że moje słowa mogły zostać źle odczytane" - powiedział senator PiS Grzegorz Bierecki, odnosząc się do swojej wypowiedzi podczas środowych uroczystości smoleńskich w Białej Podlaskiej. Zapewnił, że jest daleki od sensu, jaki nadano jego słowom, które - dodał - zostały wyjęte z kontekstu.

 • Aleksandra Wielkiego pogrzebano żywcem?

  Po 2300 latach tajemnica śmierci Aleksandra Wielkiego mogła doczekać się właśnie rozwiązania. Jeśli jednak jest prawdziwe - okazuje się dość dramatyczne. Dr Katherine Hall z University of Otago(...) Wielkiego za zmarłego.

 • Cyklon Grzegorz szaleje nad Polską. Dwie osoby nie żyją

  Dwie osoby zginęły, a sześć - w tym czterech strażaków - zostało rannych w wyniku przejścia przez Polskę cyklonu Grzegorz. Strażacy interweniowali blisko 3,5 tys. razy.

 • Grzegorz Bargiel w RMF: Odetchnęliśmy z ulgą, gdy Andrzej dotknął lodowca

  ...​"Trudna rzecz, duży projekt" - tak historyczny sukces Andrzeja Bargiela, który zjechał na nartach z K2 jako pierwszy człowiek na świecie, opisuje brat skialpinisty Grzegorz Bargiel. "Byłem w miarę spokojny, jeżeli chodzi o zdobywanie szczytu. Wiedziałem też, że Jędrek jest dobrze przygotowany, że jest dobrze zaaklimatyzowany, idą też jacyś inni ludzie, natomiast najbardziej byłem niespokojny...

 • Grzegorz ​Schetyna: Potrzebny jest donośny głos polskiego Kościoła

  Dzisiaj potrzebny jest wyraźny, donośny głos polskiego Kościoła w tej sprawie, kiedy łamane są zasady, łamane jest prawo, kiedy ograniczona jest wolność - powiedział w Gdańsku przewodniczący PO Grzegorza Schetyny. Dodał, że z nadzieją i uznaniem przyjął ostatnią homilię prymasa Wojciecha Polaka.

 • Grzegorz ​Schetyna broni Donalda Tuska. "Jest celem politycznym dla PiS"

  Były premier Donald Tusk jest celem politycznym dla PiS i dla prokuratury, która nie ukrywa, że realizuje polityczne zamówienie; ktoś się go bardzo boi - powiedział w środę lider PO Grzegorz Schetyna, odnosząc się do wezwania Tuska do prokuratury.

 • Donald Tusk i Grzegorz Schetyna przed Belwederem: Kochamy Cię Polsko

  Na co dzień spieramy się o kształt i przyszłość Polski, czasami za mocno, wybacz nam Polsko, ale to co nas łączy jest o wiele mocniejsze i o wiele ważniejsze, bo to jesteś ty Polsko - powiedział szef Rady Europejskiej i były premier Donald Tusk, który razem m.in. z szefem PO Grzegorzem Schetyną złożyli kwiaty przy pomniku marszałka Józefa Piłsudskiego przy Belwederze. Kochamy Cię Polsko...

Zdjęcia na temat: grzegorz i wielki
Wideo na temat: grzegorz i wielki