• Informacje na temat:

  grzywna

Artykuły na temat: grzywna
 • Grzywna za ratowanie migrantów na morzu?

  Senat Włoch udzielił w poniedziałek wotum zaufania rządowi Giuseppe Contego łącząc głosowanie w tej sprawie z pracami nad dekretem dotyczącym bezpieczeństwa. Gabinet postanowił poddać się parlamentarnej weryfikacji w związku z polemikami wokół dekretu i sporem w koalicji.

 • "DGP": Minister sprawiedliwości ukarany grzywną

  ...zapewniło dziennikarkę "DGP", że wyrok sprzed roku został wykonany (nie podało jednak kiedy), natomiast grzywna nie została zapłacona, bo resort czeka na doręczenie wyroku. Więcej w dzisiejszym...

 • "Rzeczpospolita": Grzywna za nieoznakowane zwierzę

  Grzywna za posiadanie nieoznakowanego psa lub kota - tak rząd chce walczyć z bezdomnością zwierząt - pisze środowa "Rzeczpospolita".

 • Grzywna dla niegłosujących wyborców?

  Przedstawicielka władzy ustawodawczej stanu Nowy Jork przedstawiła projekt ustawy proponujący karanie grzywną 10 dolarów każdego uprawnionego do głosowania mieszkańca stanu, który z tego prawa nie skorzysta. Nowy Jork boryka się z niską frekwencją wyborczą.

 • Wysoka grzywna dla Hanny Gronkiewicz-Waltz

  10 tys. zł grzywny dla prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz za niestawiennictwo na wtorkowym posiedzeniu komisji weryfikacyjnej.

 • Sąd uchylił drugą grzywnę dla Hanny Gronkiewicz-Waltz

  ...wynika z tego podstawa do nałożenia grzywny. W obecnym stanie prawnym ewentualna grzywna mogła być nałożona tylko na stronę, czyli na m.st. Warszawę - dodał sąd. Także w poniedziałek WSA uwzględnił...

 • Na Litwie za używanie komórki na przejściu grozi grzywna

  Korzystanie z telefonów komórkowych na przejściu dla pieszych jest od dziś na Litwie zabronione. Osoba, które podczas przechodzenia rozmawia przez telefon lub odbiera SMS może nawet zostać ukarana grzywną. Jej wysokość to od 20 do 40 euro.

 • Mundial 2018. Dostała autograf Lewandowskiego, teraz grozi jej grzywna

  Jak podała "Komsomolskaja Prawda", paszport - rosyjski odpowiednik dowodu osobistego - nawet z autografem gwiazdy, jest nieważny i musi być wymieniony. Co więcej, właścicielce grozi grzywna za uszkodzenie dokumentu. Wszystko dlatego, że wolontariuszka, która ustawiła się w kolejce po autograf nie miała przy sobie notesu, ani żadnej kartki. Wyciągnęła więc swój paszport. Jak tłumaczyła...

 • Kolejna grzywna dla LOT-u od Państwowej Inspekcji Pracy

  Za brak takiego wpisu grozi kolejna grzywna, tym razem w wysokości do 10 tysięcy złotych. W trakcie kontroli inspektorzy przeanalizowali losowo wybrane umowy pracowników LOT CREW i stwierdzili, że nie ma żadnej różnicy między stewardesami i członkami personelu lotniczego, którzy pracują w PLL LOT na podstawie umowy o pracę i osobami, które robią to na podstawie umów z firmą LOT CREW. Inspekcja...

 • Wysoka grzywna dla Urbana. Obraza uczuć religijnych

  Jerzy Urban obraził uczucia religijne publikując w tygodniku "Nie" wizerunek karykaturalny Jezusa wpisany w drogowy znak zakazu - orzekł w środę Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa. Sąd skazał go za to na 120 tys. zł grzywny.

Zdjęcia na temat: grzywna
Wideo na temat: grzywna
 • Sara Netanjahu ukarana grzywną za sprzeniewierzenie środków publicznych

  Jerozolima, Izrael. Żona premiera Izraela Sara Netanjahu została ukarana karą grzywną w wysokości 15 tys. dol. za sprzeniewierzenie środków publicznych o równowartości 100 tys. dolarów i „nadużycie zaufania”.

 • Drifting na rynku w Bydgoszczy

  Dwaj młodzi kierowcy stracili prawa jazdy, po tym jak wjechali autami na płytę Starego Rynku w Bydgoszczy. Próba ucieczki przed policją była nieudana. Kierowcom grozi dodatkowo grzywna do 5 tysięcy złotych.

 • Rzucał w policjantów doniczkami z ziemią

  Stracił prawo jazdy, grozi mu też wysoka grzywna. Policjanci z Wielkopolski zatrzymali w Czerwonaku kierowcę osobowego audi. Mężczyzna w trakcie ucieczki, zaczął rzucać w radiowóz… doniczkami.

Dyskusje na temat: grzywna