• Informacje na temat:

  gutkowski

Artykuły na temat: gutkowski
 • Gutkowski: Przed nami sztormowa Zatoka Biskajska, na Atlantyku będzie spokojniej

  Zbigniew Gutkowski 3 listopada wystartuje w oceanicznych regatach Transat Jacques Vabre. Na jachcie „Energa” wyruszy z francuskiego Hawru i dotrze do Brazylii. "Dziś dzięki technice żeglarzowi jest łatwiej. Możemy komunikować się z rodziną. Bez kłopotów mogą nas śledzić i oglądać także kibice"- mówi w rozmowie z RMF FM.

 • Szpital chce zaskarżyć rezydentów. „Czasy niewolnictwa się skończyły”

  ...„Analizujemy czy w związku z tym, że lekarze rezydenci nie zachowali miesięcznego okresu wypowiedzenia klauzuli opt-out wystąpimy na drogę prawną” – powiedział PAP zastępca dyrektora ds. klinicznych i lecznictwa Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego (KSW) nr 1 w Rzeszowie Krzysztof Gutkowski.

 • Żeglujący w regatach dookoła świata Velux 5 Oceans na drugiej pozycji, za Amerykaninem Bradem Van Liewe, gdańszczanin Zbigniew "Gutek" Gutkowski zaskoczył organizatorów wyborem mało uczęszczanej trasy w drodze do mety drugiego etapu z Kapsztadu do Wellington.

 • Rejs z żeglarzem Zbigniewem Gutkowskim, karnet na wszystkie premiery w 2014 roku w Teatrze Wybrzeże i dzień z prezydentem Gdańska Pawłem Adamowiczem - takie atrakcje znajdą się na aukcjach władz Gdańska dla WOŚP.

 • "To element wspólnych relacji polsko-żydowskich"

  Z zadowoleniem przyjęłam wspólne stanowisko premierów Polski i Izraela – napisała dyrektor Ośrodka Badań nad Totalitaryzmami Anna Gutkowska w oświadczeniu przesłanym PAP. Jak oceniła, ukazanie rzeczywistego obrazu II wojny światowej jest ważnym elementem budowania relacji polsko-żydowskich.

 • Sławomir Ostrowski z Działdowa Mistrzem Polski

  O początkach kariery, sukcesach, życzliwości mieszkańców Działdowa i planach na przyszłość z Mistrzem Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w tenisie stołowym rozmawia Sławomir Gutkowski.

 • Przepłyną tysiące mil na transatlantyckich regatach. Zobacz ich jacht!

  Zbigniew Gutkowski i Maciej Marczewski to pierwsi Polacy, którzy pod biało-czerwoną banderą popłyną w regatach Transat Jacques Vabre. Będą mieli do przepłynięcia prawie 5400 tysięcy mil morskich.

 • 22 młodych kompozytorów, wystartowało w sobotę w eliminacjach konkursu Instant Film Composition Contest organizowanego w ramach Festiwalu Filmu i Muzyki Transatlantyk - poinformowała rzeczniczka festiwalu Aleksandra Gutkowska.

 • Stopień mistrzowski zdobyty

  W Lublinie odbył się Centralny Egzamin na stopnie mistrzowskie I-VI dan. Egzamin przeprowadził Mistrz Ung Kim Lan w asyście Jerzego Jeduta, Zbigniewa Bujaka oraz Janusza Gutkowskiego.

 • Minister sprawiedliwości, Lech Kaczyński, przywrócił do łask dwóch prokuratorów - Jarosława Baniuka i Jacka Gutkowskiego. Obaj zostali odsunięci od śledztwa w sprawie inwigilacji prawicy.

Wideo na temat: gutkowski
 • Przepłyną tysiące mil. Zobacz ich jacht!

  Zbigniew Gutkowski i Maciej Marczewski to pierwsi Polacy, którzy pod biało-czerwoną banderą popłyną w regatach Transat Jacques Vabre. Będą mieli do przepłynięcia prawie 5400 tysięcy mil morskich.

Dyskusje na temat: gutkowski