• Informacje na temat:

  gwiżdż

Artykuły na temat: gwiżdż
 • Macierewicz: Skąd minister Gwizdała zna materiały?

  Nie mam żadnych podstaw do tego, by sądzić, że wiceszef BBN Dariusz Gwizdała zna materiały w sprawie gen. Kraszewskiego - ocenił w TVP 1 szef MON Antoni Macierewicz, odnosząc się do wypowiedzi Gwizdały, w której wyraził on obawy co do intencji postępowania wszczętego w sprawie generała.

 • Prezydent Andrzej Duda dokonał zmiany na stanowisku zastępcy szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego; funkcję tę obejmie Dariusz Gwizdała - poinformowała w środę kancelaria prezydenta. Do wtorku wiceszefem BBN był Jarosław Brysiewicz.

 • Dzieci w jednej z hiszpańskich szkół na Wyspach Kanaryjskich obowiązkowo uczą się gwizdać. Ale nie dlatego, by wyrażać niezadowolenie z poziomu edukacji, tylko po to, by ocalić od wyginięcia jeden z najrzadszych języków świata.

 • Przeciągły gwizd na widok ładnej kobiety to przejaw molestowania seksualnego. Przynajmniej według obowiązującego w Holandii prawa. Sąd w Rotterdamie ukarał pięciu mężczyzn, którzy gwizdali na przedstawicielki płci pięknej na dworcu kolejowym.

 • Rozpoznawanie delfinów po gwizdaniu

  Naukowcy opracowali program, który pozwala na rozpoznawanie gatunku delfina tylko na podstawie wydawanych przez niego dźwięków. W ten sposób będzie można rzetelniej ocenić szkody spowodowane przez rybołówstwo.

 • Pewna turystka z Izraela rozebrała się do naga na ulicy w odpowiedzi na zaczepki i gwizdy robotników w miasteczku Kerikeri na północy Nowej Zelandii - poinformowała tamtejsza policja.

 • Smuda: Zamiast gwizdać, przyklaśnijmy Polanskiemu

  "Polanski mieszka i pracuje w Niemczech, ale skoro zdecydował się na grę dla biało-czerwonych, to trzeba temu przyklasnąć" - stwierdził w wywiadzie dla INTERIA.PL selekcjoner reprezentacji Polski, Franciszek Smuda. "Mamy o jednego dobrego zawodnika więcej i to się liczy" - podkreślił.

 • Grupa posłów zgłosiła Jerzego Gwiżdża na stanowisko RPO.

 • Wiceprezydent wystąpił w reklamie

  Jerzy Gwiżdż, wiceprezydent Nowego Sącza, wystąpił w reklamie jednego z miejscowych sklepów odzieżowych - czytamy w Polsce Gazecie Krakowskiej.

 • Sejmowa komisja etyki nie ukarała posłów, którzy kilka tygodni temu wygwizdali unijnego komisarza do spraw rolnych. Franz Fischler został tak potraktowany na spotkaniu w polskim Sejmie. Żaden z gwiżdżących posłów nie wyraził dziś skruchy.

Zdjęcia na temat: gwiżdż
Wideo na temat: gwiżdż
 • Były sędzia o zawieszeniu Pawła Gila. "Sam wolałbym jak najszybciej gwizdać"

  Paweł Gil w najbliższym czasie nie będzie prowadził spotkań T-Mobile Ekstraklasy. Wnioskował o to prezes PZPN Zbigniew Boniek, tłumacząc to dobrem arbitra, mocno krytykowanego po niedzielnym (17.05) meczu Legii Warszawa z Jagiellonią Białystok. Sławomir Stempniewski nie przesądza czy tego rodzaju postępowanie ma sens. "Sam wolałbym jak najszybciej wrócić do gwizdania, ale nie ma jednej metody poradzenia sobie z presją po słabszym meczu" - stwierdził były sędzia piłkarski.

Dyskusje na temat: gwiżdż