• Informacje na temat:

  gwiżdż

Artykuły na temat: gwiżdż
 • Macierewicz: Skąd minister Gwizdała zna materiały?

  Nie mam żadnych podstaw do tego, by sądzić, że wiceszef BBN Dariusz Gwizdała zna materiały w sprawie gen. Kraszewskiego - ocenił w TVP 1 szef MON Antoni Macierewicz, odnosząc się do wypowiedzi Gwizdały, w której wyraził on obawy co do intencji postępowania wszczętego w sprawie generała.

 • Prezydent Andrzej Duda dokonał zmiany na stanowisku zastępcy szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego; funkcję tę obejmie Dariusz Gwizdała - poinformowała w środę kancelaria prezydenta. Do wtorku wiceszefem BBN był Jarosław Brysiewicz.

 • Dzieci w jednej z hiszpańskich szkół na Wyspach Kanaryjskich obowiązkowo uczą się gwizdać. Ale nie dlatego, by wyrażać niezadowolenie z poziomu edukacji, tylko po to, by ocalić od wyginięcia jeden z najrzadszych języków świata.

 • Przeciągły gwizd na widok ładnej kobiety to przejaw molestowania seksualnego. Przynajmniej według obowiązującego w Holandii prawa. Sąd w Rotterdamie ukarał pięciu mężczyzn, którzy gwizdali na przedstawicielki płci pięknej na dworcu kolejowym.

 • Rozpoznawanie delfinów po gwizdaniu

  Naukowcy opracowali program, który pozwala na rozpoznawanie gatunku delfina tylko na podstawie wydawanych przez niego dźwięków. W ten sposób będzie można rzetelniej ocenić szkody spowodowane przez rybołówstwo.

 • Pewna turystka z Izraela rozebrała się do naga na ulicy w odpowiedzi na zaczepki i gwizdy robotników w miasteczku Kerikeri na północy Nowej Zelandii - poinformowała tamtejsza policja.

 • Smuda: Zamiast gwizdać, przyklaśnijmy Polanskiemu

  "Polanski mieszka i pracuje w Niemczech, ale skoro zdecydował się na grę dla biało-czerwonych, to trzeba temu przyklasnąć" - stwierdził w wywiadzie dla INTERIA.PL selekcjoner reprezentacji Polski, Franciszek Smuda. "Mamy o jednego dobrego zawodnika więcej i to się liczy" - podkreślił.

 • Grupa posłów zgłosiła Jerzego Gwiżdża na stanowisko RPO.

 • Wiceprezydent wystąpił w reklamie

  Jerzy Gwiżdż, wiceprezydent Nowego Sącza, wystąpił w reklamie jednego z miejscowych sklepów odzieżowych - czytamy w Polsce Gazecie Krakowskiej.

 • "Pozyskanie australijskich fregat jako rozwiązanie pomostowe warte rozważenia"

  Ewentualne pozyskanie australijskich fregat, jako rozwiązanie pomostowe, jest kierunkiem wartym rozważenia, do czasu kiedy polski przemysł stoczniowy nabędzie kompetencji do produkcji tego rodzaju okrętów - powiedział PAP w piątek zastępca szefa BBN Dariusz Gwizdała.

Zdjęcia na temat: gwiżdż
Wideo na temat: gwiżdż
 • Były sędzia o zawieszeniu Pawła Gila. "Sam wolałbym jak najszybciej gwizdać"

  Paweł Gil w najbliższym czasie nie będzie prowadził spotkań T-Mobile Ekstraklasy. Wnioskował o to prezes PZPN Zbigniew Boniek, tłumacząc to dobrem arbitra, mocno krytykowanego po niedzielnym (17.05) meczu Legii Warszawa z Jagiellonią Białystok. Sławomir Stempniewski nie przesądza czy tego rodzaju postępowanie ma sens. "Sam wolałbym jak najszybciej wrócić do gwizdania, ale nie ma jednej metody poradzenia sobie z presją po słabszym meczu" - stwierdził były sędzia piłkarski.

Dyskusje na temat: gwiżdż