• Informacje na temat:

  hafiz

Artykuły na temat: hafiz
 • Areszt domowy dla Hafiza Saeeda, słynnego terrorysty z Bombaju

  ...​Władze Pakistanu poleciły zastosować areszt domowy wobec Hafiza Saeeda, oskarżonego przez USA o kierowanie zamachami terrorystycznymi w Bombaju w 2008 roku, w których zginęło 166 osób.

 • Przywódca IS na Pakistan i Afganistan zabity w nalocie drona USA

  Hafiz Saeed Khan, przywódca Państwa Islamskiego na Pakistan i Afganistan, został zabity w lipcu w nalocie amerykańskiego drona - poinformował w piątek ambasador Afganistanu w Islamabadzie. Informację tę potwierdziły anonimowo źródła w Pentagonie.

 • Pentagon oficjalnie potwierdził śmierć przywódcy Państwa Islamskiego w Afganistanie

  Departament Obrony USA oficjalnie potwierdził informację o śmierci przywódcy tzw. Państwa Islamskiego w Afganistanie. Hafiz Saeed Khan zginął 26 lipca podczas ataku amerykańskich dronów. Wcześniej wiadomość taką przekazał afgański ambasador w Pakistanie Omar Zachilwal.

 • W nalotach USA zginął jeden z przywódców IS w Afganistanie

  Jeden z najważniejszych dowódców afgańskiej filii organizacji Państwo Islamskie, Hafiz Said, zginął w nalocie amerykańskiego drona w prowincji Nangarhar na wschodzie Afganistanu - poinformowała w piątek telewizja TOLO News, powołując się na miejscowe władze.

 • Przeciwnicy Kadafiego formują alternatywny rząd

  Przedstawiciel przeciwników libijskiego przywódcy, którzy utworzyli w Bengazi Narodową Radę Libijską, Abdel-Hafiz Ghoga, powiedział, że dziś zakończy się formowanie tymczasowego rządu.

 • Afganistan: Zabójca polskich żołnierzy nie żyje

  Jak informuje polskie Dowództwo Operacyjne, "talibski dowódca Hafiz Sardar, odpowiedzialny za ataki na polskich żołnierzy, przedstawicieli administracji oraz Afgańskie Siły Bezpieczeństwa i ISAF, zginął w wyniku operacji przeprowadzonej przez sojusznicze Wojska Specjalne".

 • Muammar Kadafi nie żyje

  Obalony dyktator Libii Muammar Kadafi został zabity w czwartek w regionie Syrty na północy kraju. "Ogłaszamy światu, że Kadafi zginął z rąk rewolucjonistów" - powiedział dziennikarzom rzecznik Narodowej Rady Libijskiej (NRL) w Bengazi, Hafiz Ghoga.

 • Ponad 8 tys. Libijczyków związanych z siłami antyrządowymi walczącymi przeciwko Muammarowi Kadafiemu zginęło w powstaniu przeciwko jego reżimowi - oświadczył w niedzielę przedstawiciel sił powstańczych Hafiz Ghoga w rozmowie z arabskojęzyczną telewizją Al-Dżazira.

 • Komandosi zabili terrorystę odpowiedzialnego za śmierć polskich żołnierzy

  Polscy i amerykańscy żołnierze zabili w Afganistanie jednego z najbardziej poszukiwanych terrorystów w tym kraju. Chodzi o talibskiego dowódcę Hafiza Sardara, który był odpowiedzialny za ataki na Polaków, przedstawicieli administracji i Afgańskie Siły Bezpieczeństwa.

 • Snajperzy z sił lojalnych wobec Muammara Kaddafiego zabili 16 osób w Misracie - poinformował oficjalny rzecznik powstańczej Narodowej Rady Libijskiej Hafiz Ghoga. Dodał również, że sześć osób zginęło w bombardowaniu przez siły Kaddafiego wschodniego wjazdu do miasta Zintan.

Zdjęcia na temat: hafiz
Dyskusje na temat: hafiz