• Informacje na temat:

  hajduk

Artykuły na temat: hajduk
 • Eva Hajduk: Wciąż oswajamy się z niepełnosprawnością

  ...- Chciałabym, aby fotografie dzieci i ich mam pomogły docenić i zrozumieć ich trudne życie i piękne relacje. Żebyśmy następnym razem, kiedy spotkamy takie rodziny na ulicy, nie odwracali wzroku, ale spojrzeli na nie z podziwem i szacunkiem - mówi Eva Hajduk, autorka zdjęć przedstawiających relacje łączące matki z ich niepełnosprawnymi intelektualnie dziećmi. Wystawę zatytułowaną "Matki" do...

 • Interfax-Ukraina: Miejsce pobytu kontradmirała Serhija Hajduka nieznane

  Nie wiadomo, gdzie przebywa wyprowadzony przez wojsko rosyjskie ze sztabu w Sewastopolu głównodowodzący Floty Ukrainy Serhij Hajduk - podaje Interfax-Ukraina powołując się na informacje z Ministerstwa Obrony.

 • Hajduk: Zarzuty wobec Gowina oparte na nieporozumieniu

  Zarzuty, że minister sprawiedliwości nie miał prawa żądać akt spraw szefa Amber Gold Marcina P. są oparte na nieporozumieniu i wynikają z nierzetelnych publikacji prasowej - mówił w piątek wiceszef MS Wojciech Hajduk, zapewniając, że żądanie takie jest legalne.

 • "Super Express": Preferencyjna pożyczka dla wiceministra PO

  W 2013 roku ówczesny wiceminister sprawiedliwości sędzia Wojciech Hajduk otrzymał preferencyjny kredyt na 255 tysięcy zł. Tymczasem pożyczkę na tak zwane cele mieszkaniowe mógł wziąć do kwoty 32 tysięcy zł – ujawnia dziennik.

 • "Super Express": Preferencyjna pożyczka dla wiceministra PO

  W 2013 roku ówczesny wiceminister sprawiedliwości - sędzia Wojciech Hajduk - otrzymał preferencyjny kredyt na 255 tysięcy zł. Tymczasem pożyczkę na tak zwane cele mieszkaniowe mógł wziąć do kwoty 32 tysięcy zł - ujawnia dziennik.

 • Minister obrony apeluje o uwolnienie dowódcy ukraińskiej marynarki wojennej

  Minister obrony Rosji Siergiej Szojgu zaapelował do władz Krymu o uwolnienie dowódcy ukraińskiej marynarki wojennej admirała Serhija Hajduka - poinformowała agencja Interfax, powołując się na rosyjski resort obrony.

 • Dowódca ukraińskiej floty został uwolniony

  Władze Krymu uwolniły dowódcę Marynarki Wojennej Ukrainy admirała Serhija Hajduka - poinformowała agencja prasowa Kryminform. Wiadomość potwierdziła administracja prezydencka w Kijowie.

 • "Matki" - 22 rodzinne historie na fotografiach

  ...22 rodziny, 22 historie i 44 zdjęcia opowiadające o miłości, poświęceniu i ogromnej więzi łączącej matkę z niepełnosprawnym dzieckiem. Do końca września w Urzędzie Miasta Krakowa (pl. Wszystkich Świętych 3/4) dostępna będzie wystawa fotografii Evy Hajduk pt. "Matki".

 • Paweł Hajduk - zatrzymany w czwartek w wielkopolskim Koninie w związku z zabójstwem 22-latki – przyznał się do winy. Jak dowiedział się reporter RMF, podczas wizji lokalnej, przeprowadzonej w Dolinie Chochołowskiej w Tatrach, policja odnalazła też zwłoki dziewczyny.

 • Zarzuty zabójstwa i gwałtu przedstawiła zakopiańska prokuratura Pawłowi Hajdukowi, który przyznał się do zamordowania 22-letniej turystki w Tatrach. Jutro do sądu trafi wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Mężczyźnie grozi kara dożywocia.

Zdjęcia na temat: hajduk
Wideo na temat: hajduk
 • Szturm na bazę marynarki w Sewastopolu

  Mija termin ultimatum jakie pełniący funkcję prezydenta Ukrainy Ołeksandr Turczynow postawił Rosji ultimatum w sprawie porwanych na Krymie żołnierzy - w tym dowódcy floty admirała Serhija Hajduka. Podczas szturmu na kwaterę marynarki wojennej w Sewastopolu niezidentyfikowani uzbrojeni ludzie mieli wyprowadzić go w kajdankach i wywieźć w nieznanym kierunku. Turczynow zagroził, że jeśli Rosja nie

Dyskusje na temat: hajduk