• Informacje na temat:

  hall

Artykuły na temat: hall
 • ​Katarzyna Hall kończy sejmową karierę

  ..."Zamierzam zakończyć w 2015 roku swoją pracę parlamentarną, a skupić się na działaniach doradczych, szkoleniowych i eksperckich. Chcę, aby moje kompetencje były jak najlepiej przydatne" - poinformowała na swoim blogu oficjalnie była minister edukacji Katarzyna Hall.

 • Hall: Nie da się napisać najnowszej historii Polski pomniejszając rolę Wałęsy

  Nie da się napisać najnowszej historii Polski umniejszając rolę Lecha Wałęsy - powiedział w sobotę podczas debaty "Spór o biografię Polski. Spotkanie świadków historii" w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, lider Ruchu Młodej Polski, Aleksander Hall.

 • Aleksander Hall: Wałęsa posunął się za daleko, ale historycy to wiedzą

  Dokumenty znalezione w domu generała Czesława Kiszczaka nie zmienią najnowszej historii Polski - uważa Aleksander Hall. Historyk i działacz opozycji mówił w Radiu Gdańsk, że pewne fakty z lat 70. są dobrze znane. A ocenianie Lecha Wałęsy wyłącznie przez pryzmat tamtych lat jest niesprawiedliwe.

 • Koncert w Carnegie Hall odwołany z powodu nazistowskiego hymnu

  Skandal w Carnegie Hall, uznanej za jedną z najbardziej prestiżowych sal koncertowych na świecie. Jutrzejszy występ Nowojorskiej Orkiestry Symfonicznej Młodych odwołany ze względu na kompozycję, zawierającą elementy nazistowskiej pieśni.

 • Z wizytą w Schwäbisch Hall

  Przed miesiącem z tygodniową wizyta przebywały w Schwäbisch Hall - mieście partnerskim Zamościa przedstawicielki fundacji "Nie jesteś sama".

 • Kołobrzeg wyróżnił minister Hall Medalem Konwalii

  Minister edukacji narodowej Katarzyna Hall została w poniedziałek w Kołobrzegu (Zachodniopomorskie) uhonorowana Medalem Konwalii. Odznaczenie to wymyślono w tutejszym przedszkolu nr 6. Jest ono przyznawane osobom, które przyczyniają się do poprawy jakości edukacji przedszkolnej.

 • Lusail Multipurpose Hall. Poznajcie główną arenę mistrzostw

  ..."Nawet 110 minut może trwać Twój przejazd z hotelu do Lusail Multipurpose Hall" - ostrzega organizator mistrzostw świata w piłce ręcznej. Pierwszą podróż i wizytę na hali mam za sobą. To tam odbyła się wczoraj ceremonia otwarcia całego turnieju. A dziś zagramy tam z Niemcami.

 • 20-letni student doradcą minister Hall

  W resorcie kierowanym przez Katarzynę Hall komputerowy geniusz zajmie się stworzeniem bazy danych polskich szkół. Wolski rozpoczął już prace nad projektem. Do gabinetu politycznego minister edukacji dołączy po nowym roku i zostanie zatrudniony na pół etatu, by równocześnie kontynuować studia informatyczno-matematyczne na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego...

 • Aleksander Hall

  Członek "Solidarności" i Ruchu Młodej Polski, uczestnik obrad Okrągłego Stołu, kiedyś poseł, dziś przede wszystkim naukowiec i publicysta.

 • Aleksander Hall i prof. Henryk Samsonowicz rezygnują z członkostwa w kapitule Orderu Orła Białego

  Jak czytamy na stronie dziennik.pl, Aleksander Hall i prof. Henryk Samsonowicz zdecydowali się na rezygnację z członkostwa w kapitule Orderu Orła Białego. Swoją decyzję motywują sprzeciwem wobec działań prezydenta Andrzeja Dudy.

Zdjęcia na temat: hall
Dyskusje na temat: hall