• Informacje na temat:

hamilton

Artykuły na temat: hamilton
  • F1: Trzecia wygrana Hamiltona w Rosji

Broniący tytułu Brytyjczyk Lewis Hamilton wygrał po raz trzeci w karierze wyścig o Grand Prix Rosji, 16. rundę mistrzostw świata Formuły 1. Kierowca teamu Mercedes GP umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.

• Zmarł kontrowersyjny brytyjski fotograf David Hamilton

W wieku 83 lat zmarł w swoim domu w w Paryżu kontrowersyjny brytyjski fotograf David Hamilton - znany głównie z erotycznych zdjęć młodych dziewcząt, zamieszczanych w znanych magazynach ilustrowanych. Jak poinformowała policja okoliczności śmierci Hamiltona są niejasne.

• W wieku 83 lat zmarł w swoim domu w w Paryżu kontrowersyjny brytyjski fotograf David Hamilton znany głównie z erotycznych zdjęć młodych dziewcząt, zamieszczanych w znanych magazynach ilustrowanych. Jak poinformowała policja okoliczności śmierci Hamiltona są niejasne.

• Lewis Hamilton wygrał wyścig o GP Japonii

Broniący tytułu mistrza świata Formuły 1 Brytyjczyk Lewis Hamilton z zespołu Mercedesa wygrał w niedzielę na torze Suzuka wyścig o Grand Prix Japonii, 17. rundę cyklu. Umocnił się na pozycji lidera w klasyfikacji generalnej. Dzień wcześniej Hamilton po raz 80. wywalczył pole position, a po raz ósmy w tym sezonie. Drugie miejsce w GP Japonii wywalczył Fin Valtteri Bottas (Mercedes), a trzecie...

• Formuła 1: Hamilton chce odebrać Sennie rekord

Wicemistrz świata Formuły 1 Lewis Hamilton powalczy 15 kwietnia w Bahrajnie o siódme kolejne pole position. "Ayrton Senna miał osiem z rzędu i chcę go dogonić" - powiedział kierowca teamu Mercedes GP.

• Lewis Hamilton zaprzeczył plotkom. "Zastanowię się nad przyszłością"

...​Czterokrotny mistrz świata Formuły 1 Brytyjczyk Lewis Hamilton przyznał, że wbrew plotkom nie wybiera się na sportową emeryturę. Przeciwnie, w nowym sezonie chce walczyć o kolejny tytuł.

• Formuła 1: Hamilton zdobył pole position we Francji

Broniący tytułu Brytyjczyk Lewis Hamilton z zespołu Mercedes GP, wicelider klasyfikacji generalnej mistrzostw świata Formuły 1, wywalczył pole posititon przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Francji w Le Castellet, ósma rundą cyklu.

• Formuła 1: Lewis Hamilton wygrał wyścig w Barcelonie

Brytyjczyk Lewis Hamilton z Mercedesa GP wygrał w Barcelonie wyścig o Grand Prix Hiszpanii, piątą rundę mistrzostw świata Formuły 1. To drugie w tym sezonie zwycięstwo obrońcy tytułu, pierwszy raz triumfował w Baku.

• Lewis Hamilton unikał płacenia podatku od luksusowego odrzutowca

Brytyjskie media rozpisują się o finansach mistrza Formuły 1 Lewisa Hamiltona. Jak wynika z dokumentów ujawnionych w ramach "Paradise Papers", brytyjski rajdowiec uniknął zapłaceni VAT-u przy zakupie prywatnego odrzutowca.

• Formuła 1: Hamilton wygrał GP Włoch na torze Monza

Obrońca tytułu Lewis Hamilton z Mercedesa wygrał na torze Monza wyścig Formuły 1 o Grand Włoch,14. rundę mistrzostw świata. Brytyjczyk odniósł 68. zwycięstwo w karierze, a szóste w sezonie i umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej.

Zdjęcia na temat: hamilton
Wideo na temat: hamilton
  • Znany komik wygwizdany. "Gwałt to nie żart"

Grupa kilkudziesięciu osób przerwała występ Billa Cosby'ego w amerykańskim Hamilton. Na sali rozległy się okrzyki "Wierzymy kobietom" oraz "Gwałt to nie żart". To efekt ciągnącej się od miesięcy afery wokół Cosby’ego, który jest oskarżany o molestowanie seksualne i gwałty.

Dyskusje na temat: hamilton