W wieku 83 lat zmarł w swoim domu w w Paryżu kontrowersyjny brytyjski fotograf David Hamilton - znany głównie z erotycznych zdjęć młodych dziewcząt, zamieszczanych w znanych magazynach ilustrowanych. Jak poinformowała policja okoliczności śmierci Hamiltona są niejasne.

• W wieku 83 lat zmarł w swoim domu w w Paryżu kontrowersyjny brytyjski fotograf David Hamilton znany głównie z erotycznych zdjęć młodych dziewcząt, zamieszczanych w znanych magazynach ilustrowanych. Jak poinformowała policja okoliczności śmierci Hamiltona są niejasne.

• Formuła 1: Hamilton chce odebrać Sennie rekord

Wicemistrz świata Formuły 1 Lewis Hamilton powalczy 15 kwietnia w Bahrajnie o siódme kolejne pole position. "Ayrton Senna miał osiem z rzędu i chcę go dogonić" - powiedział kierowca teamu Mercedes GP.

• Lewis Hamilton zaprzeczył plotkom. "Zastanowię się nad przyszłością"

...​Czterokrotny mistrz świata Formuły 1 Brytyjczyk Lewis Hamilton przyznał, że wbrew plotkom nie wybiera się na sportową emeryturę. Przeciwnie, w nowym sezonie chce walczyć o kolejny tytuł.

• Lewis Hamilton unikał płacenia podatku od luksusowego odrzutowca

Brytyjskie media rozpisują się o finansach mistrza Formuły 1 Lewisa Hamiltona. Jak wynika z dokumentów ujawnionych w ramach "Paradise Papers", brytyjski rajdowiec uniknął zapłaceni VAT-u przy zakupie prywatnego odrzutowca.

• Formuła 1: Hamilton wybrany najlepszym kierowcą sezonu

...​Tegoroczny mistrz świata Formuły 1 Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes) został wybrany najlepszym kierowcą sezonu 2017 także przez szefów wszystkich dziesięciu ekip, które rywalizowały na torach.

• Formuła 1: Hamilton wygrał w Szanghaju

Brytyjczyk Lewis Hamilton z teamu Mercedes GP wygrał wyścig Formuły 1 o Grand Prix Chin na torze w Szanghaju, drugą rundę mistrzostw świata w sezonie 2017. Drugie miejsce zajął Niemiec Sebastian Vettel z Ferrari, a trzecie Holender Max Verstappen z Red Bulla.

• Formuła 1: Lewis Hamilton wygrał Grand Prix Japonii

Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes GP) wygrał w niedzielę na torze Suzuka wyścig Formuły 1 o Grand Prix Japonii, 16. rundę cyklu i umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej mistrzostw świata. Drugie miejsce zajął Holender Max Verstappen, a trzecie Australijczyk Daniel Ricciardo (obaj Red Bull).

• Formuła 1: Lewis Hamilton wygrał w Belgii

Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes GP) wygrał wyścig o Grand Prix Belgii, 12. rundę mistrzostw świata Formuły 1. Drugie miejsce na torze Spa-Francorchamps zajął lider cyklu Niemiec Sebastian Vettel (Ferrari), a trzecie Australijczyk Daniel Ricciardo z Red Bulla.

• Formuła 1: Hamilton wygrał Grand Prix USA

Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes GP) wygrał w Austin w Teksasie wyścig Formuły 1 o Grand Prix USA, 17. rundę mistrzostw świata, i umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej cyklu. To jego dziewiąte zwycięstwo w sezonie, a 62. w karierze. W Austin triumfował po raz czwarty z rzędu.

Zdjęcia na temat: hamilton
Wideo na temat: hamilton
  • Znany komik wygwizdany. "Gwałt to nie żart"

Grupa kilkudziesięciu osób przerwała występ Billa Cosby'ego w amerykańskim Hamilton. Na sali rozległy się okrzyki "Wierzymy kobietom" oraz "Gwałt to nie żart". To efekt ciągnącej się od miesięcy afery wokół Cosby’ego, który jest oskarżany o molestowanie seksualne i gwałty.

Dyskusje na temat: hamilton