• Informacje na temat:

  hamilton alexander

Artykuły na temat: hamilton alexander
 • Lewis Hamilton z zespołu McLaren-Mercedes zwyciężył w wyścigu o Grand Prix USA Formuły 1. To drugie z rzędu zwycięstwo młodego Brytyjczyka. Drugie miejsce zajął Hiszpan Fernando Alonso. Trzeci był Felipe Massa z teamu Ferrari.

 • Brytyjczyk Lewis Hamilton z teamu McLaren-Mercedes odniósł pierwsze zwycięstwo w Formule 1, wygrywając wyścig o Grand Prix Kanady, szóstą eliminację mistrzostw świata. Groźnemu wypadkowi na torze im. Gillesa Villeneuve'a w Montrealu uległ Robert Kubica z ekipy BMW-Sauber.

 • GP Japonii: Hamilton z pole position, Kubica z 9. miejsca

  Lider mistrzostw świata Formuły 1, Brytyjczyk Lewis Hamilton z teamu McLaren-Mercedes wywalczył pole position do niedzielnego wyścigu o Grand Prix Japonii. Z dziewiątego miejsca wystartuje natomiast Robert Kubica z BMW-Sauber.

 • Anglik Lewis Hamilton (McLaren-Mercedes) wystartuje z pierwszego pola do wyścigu Formuły 1 o Grand Prix USA na torze w Indianapolis. Wraz z nim na pierwszej linii stanie dwukrotny mistrz świata - Hiszpan Fernando Alonso.

 • Trump oburzony. Żąda przeprosin dla swojego wiceprezydenta

  ...​Do niezwykłego w amerykańskiej polityce incydentu doszło, kiedy aktorzy występujący w popularnym musicalu "Hamilton" w Nowym Jorku wezwali obecnego na przedstawieniu wiceprezydenta elekta Mike'a Pence'a, aby przestrzegał amerykańskich wartości.

 • Wiceprezydent elekt upomniany ze sceny przez musicalowych artystów, by przestrzegał wartości Ameryki

  Do niezwykłego w amerykańskiej polityce incydentu doszło, kiedy aktorzy występujący w popularnym musicalu "Hamilton" w Nowym Jorku wezwali obecnego na przedstawieniu wiceprezydenta elekta Mike'a Pence'a, aby przestrzegał amerykańskich wartości. Donald Trump zażądał by Pence'a przeproszono.

 • Anglik Lewis Hamilton z zespołu McLaren-Mercedes wygrał wyścig Formuły 1 o Grand Prix Węgier. Drugi był Kimi Raikkonen z Ferrari. Robert Kubica zakończył zawody na piątej pozycji.

 • Robert Kubica 5. na torze Monza we Włoszech

  Fernando Alonso z zespołu McLaren-Mercedes zwyciężył na torze Monza w 57. wyścigu o Grand Prix Włoch. Drugi był Lewis Hamilton, tuż za nim Kimi Raikkonen. Robert Kubica z BMW-Sauber zajął piątą pozycję.

 • Kubica 7. podczas Grand Prix Japonii

  Deszcz i mgła dyktowały warunki podczas Grand Prix Japonii. 15. eliminację mistrzostw świata Formuły 1 wygrał Brytyjczyk Lewis Hamilton (McLaren-Mercedes). Robert Kubica z teamu BMW-Sauber ukończył wyścig na 7. pozycji.

 • Formuła 1: Kubica dziewiąty w kwalifikacjach do GP Chin

  Brytyjczyk Lewis Hamilton z teamu McLaren-Mercedes zdobył pole position w niedzielnym wyścigu o Grand Prix Chin Formuły 1. Robert Kubica z ekipy BMW-Sauber wystartuje w niedzielę na torze w Szanghaju z dziewiątej pozycji.

Dyskusje na temat: hamilton alexander
 • Re: Rozpoczął się Marsz Wolności, Solidarności i Niepodległości

  Naród, który wyzej ceni bezpieczeństwo nad wolność zasługuje na pana - Alexander Hamilton.

 • Re: "Kończy się pewna epoka"

  ojcowie założyciele:: Thomas Jefferson, Benjamin Franklin, George Washington, Alexander Hamilton, James Madison, Samuel Adams, John Adams,Thomas Paine Ci bujnęli coś do przodu

 • Masses are asses, czyli masy, to osly,

  jak powiedzial jeden z tworcow amerykanskiej demokracji, Alexander Hamilton. Ale co zamiast demokracji? Nawet jesli pan Korwin-Mikke zmieni nazwisko na 44, nic lepszego nie wymysli.

 • Re: fot. memgenerator.pl

  wyluzuj bo ci żyła pie*****ie z ciebie i was tacy patrioci jak z koziej..... nawet nie wiecie co to patriotyzm a Ojcowie Założyciele debilu to byli w Stanach Zjednoczonych a byli to 1. John Adams,2. Benjamin Franklin,3. Alexander Hamilton,4. Thomas Jefferson,5. James Madison,6. George Washington :D podpisali Deklarację niepodległości w Filadelfii bodajże w 1776 :) wiec kogo tumanie nazywasz

 • Re: USA: Katastrofa Boeinga 777, są zabici i ranni

  turbulent and uncontroling disposition requires checks." --Alexander Hamilton, quoted in Notes of the Secret Debates of the Federal Convention of 1787 by Robert Yates

 • Re: USA: Katastrofa Boeinga 777, są zabici i ranni

  turbulent and uncontroling disposition requires checks." --Alexander Hamilton, quoted in Notes of the Secret Debates of the Federal Convention of 1787 by Robert Yates

 • Re: Kidawa-Błońska: Bieńkowska kandydatką Polski na komisarza UE

  , z czego oczywiście nie zdaje on sobie sprawy, ani tym bardziej moi rozentuzjazmowani rodacy. Na temat przyczyn wyboru Tuska przed kilkoma minutami olśnił mnie Alexander Hamilton dyskutujący o wygibasach

 • Re: Wybory uzupełniające do Senatu. Kandydatki PiS prowadzą

  , z czego oczywiście nie zdaje on sobie sprawy, ani tym bardziej moi rozentuzjazmowani rodacy. Na temat przyczyn wyboru Tuska przed kilkoma minutami olśnił mnie Alexander Hamilton dyskutujący o wygibasach