• Informacje na temat:

  hammer

Artykuły na temat: hammer
 • Kolizja dwóch hammerów na trasie S5. Amerykanie wracali z manewrów

  Trasą S5 jechała kolumna amerykańskich żołnierzy. W miejscowości Włóki jeden pojazd typu hammer najechał na tył drugiego hammera. Nikomu nic się nie stało, ale jeszcze jakiś czas w tym miejscu ruch będzie się odbywał wahadłowo. Amerykanie brali udział w kończących się dziś manewrach wojskowych Anakonda 2016. Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na...

 • Gwiazdą piątej edycji Metal Hammer Festiwal będzie amerykański zespół Korn. Impreza odbędzie się 27 sierpnia w Spodku w Katowicach.

 • Miłośnicy ciężkiego brzmienia bawią się w piątek w Spodku w Katowicach podczas rozpoczętej właśnie piątej edycji Metal Hammer Festival. Do późnego wieczora zagra 7 zespołów, imprezę zakończy koncert amerykańskiej gwiazdy - zespołu Korn.

 • W pewien spokojny dzień, podczas wyprzedaży...

 • W Norwegii osunęła się ziemia. Zaginęło trzech obywateli Litwy

  Trzy osoby są zaginione po osunięciu się ziemi w powiecie Sørum w Norwegii. Teren wokół blisko 300-metrowego osuwiska zamknięto. Na miejsce ściągnięto ekipy ratownicze z psami. „Obawiamy, że nie ma już szans na odnalezienie kogoś przy życiu” – powiedział Knut Hammer z lokalnej policji.

 • RMF: Osunięcie ziemi w Norwegii. Trzy osoby zaginione

  Trzy osoby są zaginione po osunięciu się ziemi w powiecie Sørum w Norwegii. Teren wokół blisko 300-metrowego osuwiska zamknięto. Na miejsce ściągnięto ekipy ratownicze z psami. "Obawiamy, że nie ma już szans na odnalezienie kogoś przy życiu" – powiedział Knut Hammer z lokalnej policji.

 • Transowy Spodek

  Coma będzie jednym z zespołów poprzedzających występ Toola podczas "Metal Hammer Festivalu" w katowickim Spodku. Lider Comy Piotr Rogucki zdradził nam, co jego zespół może zyskać dzięki supportowaniu wielkich gwiazd.

 • "To miejsce jest magiczne". Zaglądamy za kulisy programu "Top Gear"!

  ..."Moim ulubionym miejscem na torze na lotnisku w Dunsfold jest Hammer Head Corner, czyli najdalej oddalona część toru, na którym robimy testowe okrążenia. Jak jesteś za kierownicą szybkiego samochodu, możesz naprawdę poszaleć i nie dostać za to reprymendy od producentów, bo oni zwyczajnie nie widzą dobrze, co wyprawiasz. Ja wtedy rozkręcam się na maksa" - zdradza w eksluzywnej rozmowie...

 • Bury Your Dead w Spodku

  Hardcorowa grupa Bury Your Dead to kolejna formacja, która potwierdziła swój występ na tegorocznej edycji Metal Hammer Festival. Do Bury Your Dead najbardziej pasuje powiedzenie "co cię nie zabije, to cię wzmocni".

 • Norwegia: Policja też płacze. "Łzy dobrze nam robią"

  Komendant policji dystryktu Nordre Buskerud, gdzie leży wyspa Utoya, Sissel Hammer przyznała, że obciążenie psychiczne po piątkowym zamachu jest tak ogromne, że często płacze. - Szefowie policji też czasem płaczą, lecz łzy dobrze robią - mówiła w telewizji NRK.

Zdjęcia na temat: hammer
Dyskusje na temat: hammer