• Informacje na temat:

  hanno(n)

Artykuły na temat: hanno(n)
 • Hanna Suchocka uhonorowana Diamentowym Laurem Umiejętności i Kompetencji

  Była premier, prof. Hanna Suchocka została uhonorowana Diamentowym Laurem Umiejętności i Kompetencji. Kryształowy Laur z Diamentem kapituła przyznała ks. prof. Michałowi Hellerowi. Wręczyła je po raz 24. Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

 • Wybrano nowy zarząd PO. Hanna Gronkiewicz-Waltz straciła swoją funkcję

  ​Rada Krajowa PO wybrała nowy zarząd partii. Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz nie jest już wiceprzewodniczącą PO. Funkcje wiceszefów zachowali: Ewa Kopacz, Tomasz Siemoniak, Borys Budka i Bogdan Borusewicz.. Wcześniej Grzegorz Schetyna zaapelował o powołanie wspólnego prezydium PO i Nowoczesnej oraz o natychmiastowe zacieśnienie współpracy wszystkich partii opozycyjnych. Schetyna stwierdził, że obecnie mamy do czynienia z być może najtrudniejszym momentem dla polskiej demokracji od...

 • Hasło Gronkiewicz-Waltz "Zmiany na lepsze C.D.N."

  "Zmiany na lepsze C.D.N." - z takim hasłem w wyborach startuje ubiegająca się o reelekcję prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz (PO). Obok budowy II linii metra i Mostu Północnego obiecuje nowe przedszkola i żłobki, modernizację szpitali, kolejne ścieżki rowerowe.

 • Jaki: Ratusz wypłacił 119 mln zł odszkodowań

  W latach 2010-2015 m.st. Warszawa wypłaciło ponad 119 mln zł odszkodowań klientom mecenasa Roberta N.; prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz powinna podać się do dymisji - mówił podczas konferencji prasowej wiceszef resortu sprawiedliwości, szef komisji weryfikacyjnej Patryk Jaki.

 • Gronkiewicz-Waltz pyta, czy PiS chce pomóc lokatorom, czy "zbijać kapitał polityczny"

  ​Od roku leży w Sejmie projekt ustawy reprywatyzacyjnej blokujący zwroty kamienic z lokatorami - napisała w środę na Twitterze prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Zadała pytanie, czy PiS chce pomóc lokatorom, czy zbijać kapitał polityczny.

 • Afera reprywatyzacyjna: Komisja bada sprawę Chmielnej 70

  Komisja weryfikacyjna bada od czwartku sprawę działki pod dawnym adresem Chmielnej 70, przy Pałacu Kultury i Nauki. Afera reprywatyzacyjna wybuchła w sierpniu 2016 roku, kiedy Hanna Gronkiewicz-Waltz uznała zwrot działki za pochopny.

 • ​Od roku leży w Sejmie projekt ustawy reprywatyzacyjnej blokujący zwroty kamienic z lokatorami - napisała w środę na Twitterze prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Zadała pytanie, czy PiS chce pomóc lokatorom czy zbijać kapitał polityczny.

 • ​Kolejna kara dla Gronkiewicz-Waltz. Za niestawienie się przed komisją

  Komisja weryfikacyjna w czwartek późnym wieczorem omawiała na rozprawie odwołania od decyzji komisji ws. nieruchomości Chmielna 70. Komisja ukarała prezydent stolicy Hannę Gronkiewicz-Waltz 10 tysięcy złotych grzywny za nieusprawiedliwione niestawiennictwo.

 • Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska nie widzi możliwości współpracy z wiceprezydentem miasta Ireneuszem Jabłońskim - wynika z jej oświadczenia przesłanego PAP, w którym odniosła się do publikacji "Gazety Polskiej".

 • "Przyznała, że zapomniała o aktach Amber Gold"

  ​Od czterech lat zastanawiam się, dlaczego akta sprawy Amber Gold przez trzy miesiące leżały w moim wydziale w Prokuraturze Okręgowej w Gdańsku - mówiła prok. Małgorzata Syguła. Dodała, że jej podwładna Hanna Borkowska tłumaczyła, że po prostu "zapomniała" o tych aktach.