• Informacje na temat:

  hansen

Artykuły na temat: hansen
 • W wieku 89 lat zmarła wybitna architektka, współtwórczyni teorii formy otwartej Zofia Hansen - poinformowała rzeczniczka ASP w Warszawie Katarzyna Błesznowska-Korniłowicz. Pogrzeb odbędzie się 5 lutego na stołecznym Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

 • Hansen-Løve, Vinterberg, Ade, Berrached – ich filmy zobaczymy na Dwóch Brzegach

  ..."Co przynosi przyszłość" Mii Hansen-Løve to historia paryskiej nauczycielki filozofii, Nathalie. Bohaterka musi stawić czoła zaborczej matce i mężowi, który zostawił ją dla innej kobiety. W głównej roli znakomita Isabelle Huppert, aż piętnastokrotnie nominowana do francuskich Cezarów i dwukrotnie nagradzana w Cannes. Ponadto niepowtarzalna okazja do obejrzenia filmu Maren Ade "Toni Erdmann...

 • Prof. John A. Hansen, światowej sławy ekspert w dziedzinie immunogenetyki klinicznej i klinicznej transplantacji szpiku, odebrał we wtorek tytuł doktora honoris causa Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM).

 • ​Giro d'Italia: Etapowe zwycięstwo Hansena, zmiana na pozycji lidera

  Australijczyk Adam Hansen z ekipy Lotto wygrał w Pescarze, po samotnej ucieczce, siódmy etap kolarskiego Giro d'Italia. Liderem wyścigu został Hiszpan Benat Intxausti (Movistar). Polacy Przemysław Niemiec i Rafał Majka awansowali do drugiej dziesiątki.

 • Anders Breivik zmienił imię i nazwisko

  Odsiadujący wyrok w Norwegii masowy morderca Anders Behring Breivik zmienił imię i nazwisko. Widnieje obecnie w aktach stanu cywilnego jako Fjotolf Hansen - poinformował w piątek jego adwokat Oeystein Storrvik.

 • Legenda WRC spróbuje sił w nowej dyscplinie

  Sebastien Loeb przesiada się do samochodu... rallycrossowego! Francuz weźmie udział w pełnym cyklu mistrzostw świata w barwach Team Peugeot-Hansen.

 • Anders Breivik zmienił imię i nazwisko

  Odsiadujący wyrok w Norwegii masowy morderca Anders Behring Breivik zmienił imię i nazwisko. Widnieje obecnie w aktach stanu cywilnego jako Fjotolf Hansen - poinformował jego adwokat Oeystein Storrvik. Odmówił odpowiedzi na pytanie o powody decyzji swojego klienta.

 • Szwecja: Zaczyna brakować wody do gaszenia pożarów

  Nad Szwecję nadciąga kolejna fala tropikalnych upałów z temperaturą powyżej 35 stopni Celsjusza. "Piątek będzie krytyczny" – oświadczył Rickard Hansen ze Szwedzka Agencja ds. Cywilnych Sytuacji Kryzysowych (MSB). Strażacy alarmują, że w środkowej części kraju, gdzie ogień szaleje już od kilku tygodni, wysychają źródła wody potrzebnej do zrzutów prowadzonych przez samoloty gaśnicze.

 • Rzeczniczka Komisji Europejskiej Pia Ahrenkilde Hansen poinformowała, że dzisiaj po południu kraje UE przyjmą - w drodze procedury pisemnej - nowe sankcje.

 • Szczypiorniści PGE Vive Kielce jako… Wikingowie zapraszają na mecz z PSG

  ...to rozgrywający PSG Duńczyk Mikkel Hansen.

Zdjęcia na temat: hansen
Dyskusje na temat: hansen