• Informacje na temat:

  hanssen

Artykuły na temat: hanssen
 • Jeden z najpoważniejszych kryzysów w stosunkach rosyjsko-amerykańskich wywołała w tym roku sprawa agenta kontrwywiadu FBI Roberta Hanssena, który okazał się rosyjskim szpiegiem. Po aresztowaniu agenta, w lutym tego roku wydalono kilkudziesięciu rosyjskich dyplomatów. Tymczasem okazuje się, że działalność Hanssena na rzecz Związku Radzieckiego rozpoczęła się co najmniej sześć lat wcześniej niż do...

 • Robert Philip Hanssen miał dostęp do wyjątkowo szerokiego zakresu informacji, dlatego też szkody, jakie poczynił w systemie bezpieczeństwa USA mogą być bardzo duże - twierdzą jego byli koledzy z FBI, cytowani przez wczorajszy "Washington Post".

 • Na dożywocie skazano Amerykanina Roberta Hanssena, byłego agenta FBI, który przez wiele lat szpiegował na rzecz Rosji. Wyrok wydał Federalny Sąd w Aleksandrii.

 • Były agent kontrwywiadu FBI i rosyjski szpieg w jednym, czyli Robert Hanssen spędzi resztę swego życia w więzieniu. Wiadomo już jednak, że ocali życie. Porozumiał się bowiem z rządem i za cenę przyznania się do winy oraz ujawnienia rozmiarów szkód, które spowodował, Departament Stanu nie zażąda przed sądem kary śmierci.

 • Robert Hanssen, wieloletni agent kontrwywiadu FBI, aresztowany trzy miesiące temu pod zarzutem szpiegostwa na rzecz Związku Radzieckiego i potem Rosji, został wczoraj oficjalnie oskarżony. Wiadomo, że jego obrońcy nie porozumieli się z oskarżeniem na temat warunków przyznania się do winy i współpracy z sądem.

 • Robert Hanssen, były agent FBI oskarżony o szpiegowanie na rzecz Rosji, uniknie kary śmierci. Ma się przyznać do winy, co spowoduje, że nie zostanie na nią skazany.

 • Były agent FBI Robert Hanssen przyznał się wczoraj do szpiegowania dla Rosji. To efekt ugody z prokuraturą, która zrezygnowała z żądania dla niego kary śmierci. Hanssen obiecał też współpracę z prowadzącymi śledztwo. 57-letni były agent Federalnego Biura Śledczego przez 15 lat przekazywał Moskwie tajne informacje. Dostał za to milion 400 tysięcy dolarów.

 • Zdaniem amerykańskiego dziennika "The New York Times" jest możliwe, że Robert Hanssen poinformował Rosjan o tunelu pod ich ambasadą w Waszyngtonie.

 • Były agent amerykańskiego Federalnego Biura Śledczego został aresztowany i oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji. Robert Filip Hanssen przez wiele lat pracy w FBI miał przekazywać Rosjanom tajne informacje.

 • Robert Hanssen, wysoko postawiony agent FBI do spraw kontrwywiadu i zarazem rosyjski szpieg, to główny temat doniesień w Stanach Zjednoczonych. Im dłużej trwa śledztwo przeciw Hanssenowi, tym sprawa, która od początku wydawała się bardzo poważna, staje się jeszcze poważniejsza...

Dyskusje na temat: hanssen
 • Re: RMF: Łosie będą mogły być zabijane. Ministerstwo zmienia zasady odstrzału

  W Szwecji jedzą jesienią sfermentowane owoce i głupieją

 • Re: "Welt am Sonntag": Rosja nasila działalność szpiegowską w Niemczech

  W związku z bardzo ciężką sytuacją socjalna a także latami prześladowań przez Polskich bandytów i korupcje w tym rząd Po-Psl . Podejme współpracę z obcym wywiadem lub służbami specjalnymi ,Служба Внешней Разведки Российской федерации bądż innymi spadkobiercami ,Komitiet Gosudarstwiennoj Biezopastnosti Warunek to emerytura na poziomie rosyjskiej , Przeniesienie po skończeniu służby nad Bajkał bądź inny malowniczy zakątek . Dostęp do Rosyjskiej służby zdrowia itd

 • Re: Socjolog jak Pol Pot

  Nie używaj sobie, ok ? Największym zdrajcą i jednocześnie świnią był żarliwy katolik, uczęszczjący codziennie rano na mszę. Tym prawicowym katolikiem był szpieg na rzecz ZSRR Hanssen. Ponadto, był zwykłą świnią. Żonę roznegliżowaną fotografował i zdjęcia przesyłał do internetu. Mało tego, filmik z aktu seksualnego tażke przesyłał do internetu. Ale katolik !!! Nic to, większość najohydniejszych

 • Notatka Anoszkina ?

  Lezala w archiwach tyle lat tylko dlatego, aby zaszkodzic Polsce jak tylko bedzie to potrzebne, na tz. zawolanie, dla kogo nie wiem? To juz nie chodzi o gen. Jazuzelskiego, tylko aby podwazyc rzadzace w Polsce pewne grupy. Nie wierze im za grosz tylko dlatego, ze po dezercji Olega Kolugina na zachod, nie bylo tajemnic, poniewaz przekazal wszystkie informacje, wiecej niz Bob Hanssen, i dalej ktos