• Informacje na temat:

  harding

Artykuły na temat: harding
 • Mija 45 lat od premiery płyty "John Wesley Harding" Boba Dylana

  W najbliższy czwartek minie 45 lat od premiery ósmego albumu Boba Dylana "John Wesley Harding". Po upływie niespełna czterech lat od debiutu płytowego, artysta zyskał status światowej gwiazdy. Na jego koncerty przychodziły znakomitości świata rozrywki, a gazety określały go mianem rzecznika młodego pokolenia. Szczególnie z tym ostatnim artysta nie mógł się pogodzić.

 • To największa darowizna w historii uniwersytetu w Cambridge

  Uniwersytet w Cambridge otrzymał darowiznę w wysokości 100 milionów funtów. Darczyńcą jest brytyjski miliarder i absolwent uczelni David Harding.

 • Zapowiedzi kulturalne: Film o wielkim skandalu w łyżwiarstwie, "Piękna i Bestia" na deskach teatru

  Gwiazda "Wilka z Wall Street" Margot Robbie jako łyżwiarka Tonya Harding. Saoirse Ronan jak Lady Bird. I teatralna premiera "Pięknej i bestii". Tak zapowiada się najbliższy weekend w kulturze.

 • Słynni bracia rzucający dyskiem będą trenować oddzielnie

  Złoty medalista olimpijski z Rio de Janeiro w rzucie dyskiem Christoph Harding i jego nie mniej utytułowany starszy brat Robert, triumfator igrzysk w Londynie, będą w najbliższej przyszłości trenować oddzielnie. Obaj w życiu prywatnym nie przepadają za sobą.

 • Historia amerykańskich łyżwiarek figurowych Nancy Kerrigan i Tonyi Harding doczekała się musicalu. "Nancy and Tonya: The Opera" będzie miała premierę wiosną przyszłego roku na Uniwersytecie Tufts.

 • Brytyjski dziennikarz Luke Harding, korespondent dziennika "Guardian", którego w lutym wydalono z Rosji, dostał nową rosyjską wizę - poinformowały rosyjskie agencje.

 • Rosyjska straż graniczna nie zezwoliła na wjazd dziennikarzowi brytyjskiego dziennika "Guardian", mimo iż ten miał ważną wizę rosyjską. Przyczyn odmowy nie podano - poinformował sam dziennikarz Luke Harding na swym miniblogu na Twitterze.

 • Libia: NATO przyznaje, że zbombardowało powstańcze czołgi

  NATO przyznało, że jego samoloty zbombardowały na wschodzie Libii powstańcze czołgi. Admirał Russell Harding, jeden z dowódców operacji w Libii, powiedział, że Sojusz nie przeprosi za ten atak, ponieważ nie jest odpowiedzialny za pomyłkę.

 • Redaktor naczelny "The Times" James Harding zapowiedział, iż internetowa wersja pisma od wiosny 2010 r. przestanie być darmowa i będzie dostępna dla abonentów lub osób, które wykupią dostęp na 24 godziny - informują brytyjskie media.

 • Krym drugą Osetią?

  Krymscy etniczni Rosjanie stanowią ponad połowę ludności półwyspu. Ukraińców jest jedynie niecałych 25 procent. I wszyscy pamiętają, że Krym to tylko podarunek Chruszczowa dla Ukrainy. Czy Krym będzie drugą Osetią? - Zastanawia się Luke Harding z "The Guardian" w reportażu z Sewastopola pt. "Krym - Osetia nr 2?".

Zdjęcia na temat: harding
Dyskusje na temat: harding